18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Roszp 2012-05-13, 10:31 60
Rację ma. Jakieś corowe gówno. Muzyka dla ludzi lubiących spodnie w kratkę, mających dodatkowe dziury w uszach, kolorowe koszulki z flakami i przydługie grzywki. Takie mniej pedalskie emo. Ale ciągle pedalskie
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-13, 10:35 7
pedalskie? idź do gimnazjum i spytaj się jeszcze co jest pedalskie poza hip hopem i peją

ja słucham takiej muzyki i jakąś nie chodze po mieście i nie rozkurwiam wszystkiego po drodze jak robią to niektóre ciule słuchające hip hopu... jak ci się nie podoba nie słuchają a nie pierdol że to pedalskie
Zgłoś
Avatar
thrashmut 2012-05-13, 10:55 12
up: skąd wiesz że słucha hh? komuś się nie podoba "corowe" gówno to znaczy że słucha hh, bo w końcu wszystko co kończy się na core jest takie "cool" i można się poczuć ekstremalnie... jedyne kapele co grają dobrze i kończą się na "core" są hardcorowe i grindcorowe, ale nie jakieś pizdy z grzywką na pół mordy próbujące growlować czy tam screamować jaki jest źle, mimo że niczego im nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-05-13, 10:55 88
Ocho zaczyna się głupie pierdolenie co jest lepsze i kto jest bardziej pedalski.
Dawać chłopaki będą nagrody
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-13, 11:12 1
a pierdoli mnie to co jest pedalskie a co nie słucham core nie jestem pedałem dowidzenia zjebanej niedzieli lepiej mieć włosy na pół mordy niż łysą ,,pedalską" głowe
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-05-13, 11:19 1
Ja tam po prostu lubię widzieć, jak świat płonie.
Jak widać niewiele trzeba.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-05-13, 11:37 9
Rozumiem kłócić się o poglądy polityczne, religijne. To zawsze budziło kontrowersje. Ale jak widać ludzie zaczynają się kłócić o poglądy dotyczące muzyki.
Ciekawe o co się jeszcze będziecie kłócić? O to, którą ręką powinno się podcierać, trzepać sobie? A może o to, o której godzinie powinno robić to lub tamto? Ludzie ogarnijcie, zachowujecie się tak jakby na ziemi był jeden komputer i kłócicie się o to jaki typ muzyki ma na nim być.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-05-13, 11:56
Proszę nie używać liczby mnogiej. Ja tylko wyraziłem swoją hejterską opinię, z nikim się nie kłócę i nie mam zamiaru tego robić.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-13, 11:59 14
rockface123 napisał/a:

a pierdoli mnie to co jest pedalskie a co nie słucham core nie jestem pedałem dowidzenia zjebanej niedzieli lepiej mieć włosy na pół mordy niż łysą ,,pedalską" głowe



aahahahahhahaha:D
bo co, tak fajnie w oczy wchodza? czy dlatego, ze szybciej sie przetluszczaja? czy dlatego, ze w dlugich latwiej sie rozwija mikroklimat?? czy dlatego, ze mozna je sobie zaczesac albo spiac kolorowa spinka
to jest spedalenie do oporu. albo nawet nie spedalenie, tylko zniewiescienie.

haha grzeczny hardcorowiec, ktory siedzi spokojnie i ma pretensje do zlych hiphopowcow, ze niszcza mienie publiczne

ale kpina
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-05-13, 12:19 4
pierdoleni szatanisci drą ryja a głąby zapuszczaja włosy i się jarają syficznym krzykiem
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-05-13, 12:55 3
Bezmózgie dresy ujebały dwa razy w 5 klasie podstawówki z przyrody i piszą o tym rymowane w rytm bitu zrobionego przez naćpanego kumpla na telefonie. I do tego te spodnie z krokiem w kolanach? Na chuj one takie są szerokie? Żeby pampersa nie było widać czy jak?
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2012-05-13, 12:56 2
Nie ważne jest jakiej muzy się słucha ważne by ta muzyka miała jakiś przekaz. Tak wiec nie mam nic do Hip hopu jeśli nie lansują się hajsem i nie nawijają jakie to jego ziomki są zajebiste, z drugiej strony do Metalu, Trasha czy innego hardcore'u też nic nie mam jeśli da się w miarę zrozumieć tekst który nie jest tylko dźwiękiem mordowanej świni ....
Zgłoś
Avatar
pieszyce9000 2012-05-13, 12:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
evoola 2012-05-13, 12:59
a cóż to za nuta? Ktoś zna tytuł?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie