18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Reakcja Siary
C................1 • 2012-07-28, 2:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-01-23, 20:54 17
Zgłoś
Avatar
Stasiw 2014-01-23, 21:19 1
Nie rozumiem tego tłumaczenia, że mamy taki klimat. Co roku zima zaskakuje drogowców, kolejarzy i całą infrastrukturę. Ja się pytam czy u nas w Polsce zima to coś nowego? Czy ludzie odpowiedzialni za przygotowanie dróg, torowisk, trakcji nie mają prognoz pogody. Piaskarki, pługi itp. wyjeżdżają dopiero jak na drodze jest "szklanka" i pół metra śniegu, a w rowie stoi dziesięć samochodów. Rządzą nami nieudacznicy co wszystko potrafią ładnie wytłumaczyć, jak nie urok to sraczka.
Zgłoś
Avatar
Kubas1993 2014-01-23, 23:46 6
Najlepsze, że wywali dyrektora PKP Intercity (niby nie za to), tylko się zastanawiam jaki wpływ na dyrektor PKP IC na oblodzoną trakcje, która zajmuje się zupełnie inna spółka PKP.
Zgłoś
Avatar
Deathrun 2014-01-23, 23:47 3
Jak bilet droższy, bo inwestuje się w lepszy tabor, to ludzie krzyczą, że drogo i podwyżki. Jak tabor taki sam, tyle, że tańszym kosztem "odświeżony" to krzyczą, że gdzie ich kasa z biletów idzie. Jak zima i zrywa się trakcja, to krzyczą, że nie ma rosołu, ognisk przy każdym wagonie jak pociąg staje w polu. Jak lato, to krzyczą, że za gorąco i klimatyzacji nie ma, a za chwilę się słyszy, że rausz bo IC podniosło ceny biletów. Podobna reakcja jak TLK rezygnuje z rezerwacji w celu obniżenia cen biletów.

Ludzie, nie rozumiem chociaż bardzo chcę! Jak kupuje sobie rower i śmigam nim zimą, to mam pretensje do siebie, że nie kupiłem Maybacha z kierowcą. Jak jadę pociągiem, bo taniej niż własny samochód, to akceptuje, że coś po drodze może się zesrać! Ale na litość boską. Bilet z W-Wy do Gdańska kosztuje 100zł, a benzyna do samochodu w okolicach 300zł nie licząc eksploatacji (i raty kredytu). To czego Wy się spodziewacie? Latajcie samolotem, to macie gwarancje, że Wam się TRAKCJA NA ŁEB NIE SPADŁA? (Cytując klasyka)
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2014-01-23, 23:49 1
Telewizyjny kurwiszon
Zgłoś
Avatar
WOJCIECH. 2014-01-23, 23:51 1
youtube.com/watch?v=UrdqdV8LApA

Video mojego autorstwa, przesiadka z jednego pociągu do drugiego (Wrocław - Gdynia, ten który padł po 100 km).
Zgłoś
Avatar
Zipp 2014-01-23, 23:54 1
I pomyśleć, że ta idiotka jest z mojego miasta. tfu kurwa
Zgłoś
Avatar
MrZet 2014-01-23, 23:54
Ela, you make my pee pee go da-doing doing doing
Zgłoś
Avatar
l................8 2014-01-23, 23:58 3
AbesM napisał/a:

nie no przecież rząd ma wpływ na pogodę i złośliwie oblodzili tory


No tak, w końcu zima w Polsce jest raz na 100 lat, więc, kto mógł to przewidzieć?
Zgłoś
Avatar
WOJCIECH. 2014-01-24, 0:03 6
Deathrun - a życzę Ci chuju, żebyś sam kiedyś utchnął w pociągu jak "stanie w polu". Żeby ci ręce do dupy przymarzały jak 7 godzinę będziesz siedział w lodowatym przedziale bo ogrzewanie nie działa, a na zewnątrz -10*C. Zobaczymy komu ciepły rosół pierwszemu na myśl przyjdzie.
Zgłoś
Avatar
Deathrun 2014-01-24, 0:15 2
Dziękuje, za Ci, z dużej litery

Nie kwestionuję faktu, że było Wam ch**owo na tym mrozie. Sam wiele razy musiałem w takich warunkach się znaleźć. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak "czynnik losowy" a właściwie -pogoda- która potrafi takim szaraczkom jak ludzie (i nie tylko) dopiec niemiłosiernie. Nie zrzucałbym jednak winy na konkretną osobę czy -jak to jest popularne- na rząd. Czasy komuny się skończyły. Za przewóz odpowiadają konkretne spółki, konkretne regulaminy i konkretne ryzyka. Chcemy płacić mniej za transport to zdawać musimy sobie sprawę, że staniemy w polu i ktoś powie zwykłe "przepraszam" zamiast ciepłej kawy. Jedziemy zazwyczaj tym co wychodzi nas taniej. Taniej znaczy gorzej. Z drugiej strony, stać 10 godzin w polu? Już szybciej by się człowiek doczłapał do przystanku PKS.
Zgłoś
Avatar
WOJCIECH. 2014-01-24, 0:34 1
O kawie nie ma co wspominać, nawet przepraszam nikt nie usłyszał. Tutaj chodzi o szacunek do innego człowieka. Nikt workiem z kartoflami nie jest, żeby traktowano go jako przedmiot.

Poza tym, nie wiem skąd bierzesz informacje o 10 godzinnym postoju, i jakiejkolwiek szansie o PKS z okolicy, w której pociąg się znajdował.
Zgłoś
Avatar
Mr.Slurrpy 2014-01-24, 0:37 6
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-01-24, 0:53 1
Siara już wtedy swagował w modnym dresie i snapbacku New Era...
Zgłoś
Avatar
Deathrun 2014-01-24, 1:05 5
W filmiku który dodałeś jest opis, że przesiadaliście się w Jarocinie, a pociąg miał 10 godzin opóźnienia. PKS z Jarocina do Poznania to półtorej godziny. Z Poznania to już większy wybór. Pociąg, PKS, prywatny przewóz. Fakt, wszystko rozbija się o koszta i konieczność rozeznania w terenie. Nie było mnie tam, nie wnikam. Może bym został w tym złomie, może szukał innego sposobu dotarcia do celu. Chodzi mi o sam fakt wypowiedzi Bieńkowskiej i reakcji. Sadole narzekają na TVN, a to TVN tak pięknie ubarwił jej wypowiedź. Dla mnie przekaz, jak chłopu na miedzy, prosty był i klarowny. Jest zima, choćbyś się zesrał to i tak tego nie przeskoczysz. I powiedziała prawdę. Kilka tysięcy składów PKP. Kilka tysięcy autobusów. Komunikacja prywatna. A nawaliło kilka pociągów. I to ma być paraliż? Ludzie. Kilka lat temu było -38 w Warszawie (o innych partiach Polski nie wspomnę). Psu skarpetki na łapy zakładałem (a był to pies niemały), pierwszy raz w życiu kalesony założyłem. Doczekać się sprawnego autobusu to był cud (mimo, że większość to były nieśmiertelne Ikarusy, bo nowy skład stał w zajezdni), a samochód to palił tylko po długich modlitwach. Dziś jest po -16 i jakoś nie słychać o kolejnych uwięzionych ludziach w zagubionych pociągach. Nie panikujmy. Trzeba okazać trochę zrozumienia do świata który nas otacza. Trochę pokory do tego co się dzieje bardzo się przyda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie