18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Reakcja Siary
C................1 • 2012-07-28, 2:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-24, 1:12 1
Deathrun odnośnie twoich komentarzy nie ponoszą cię emocje a racjonalnie tłumaczysz o co w tym wszystkim chodzi. Wiadomo jest problem to ponarzekamy, ale też trzeba jak do wszystkiego podejść z głową, a nie bezmyślnie tylko wytykać błędy. Chociaż fakt faktem koleje polskie są strasznie chujowo gospodarowane.
Zgłoś
Avatar
WOJCIECH. 2014-01-24, 1:15
no tak, opóźnienie a postój to chyba nie są te same słowa? co do reszty, chyba nie ma sensu dyskutować, widać już przyzwyczaiłeś się do tego burdelu.
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2014-01-24, 1:16 2
@deathrun
święta racja
ale lepiej siedzieć przed kompem, pierdolić kocopoły i hejtować, bo jakaś minister powiedziała jak sprawa wygląda.

Jak w innym podobnym temacie napisałem, że kolej się zajebiście w ostatnich latach rozwinąłem to usłyszałem, że temat był ironią (tematem był pojazd na wszystko co możliwe z koleją) i jakiś przyjebany prawiczek mówił mi, żebym wyciągnął kija z dupy
no kurwa... bez przesady...
Zgłoś
Avatar
Deathrun 2014-01-24, 1:29
Wojciech, nie przyzwyczaiłem się, absolutnie. Neguje coś co jest absurdalne. Coś co wiem, że jest bezpośrednią przyczyną zaniedbania człowieka. Ale kurcze. Pogodę winić? Montreal przez tydzień dochodził do siebie po gołoledzi. Nikt tam na nikogo winy nie zwalał. Ludzie sobie po prostu pomagali. A stosunek PKP do klienta? Było kiedyś takie powiedzenie "Chama ze wsi wypędzisz, ale wsi z chama - nigdy". Ja bym zastosował to do dzisiejszych przewoźników, z odpowiednim komentarzem. Konkluzja moja = Bieńkowska, chociaż rządu PO -po tych paru latach głosów oddanych- nie cierpię, to to jest normalna prawdziwa BABA. Słynę z durnych porównań, ale jak mi Babcia kiedyś powiedziała jak skaleczyłem się w kolano, że na takie bóle umierają srule, to takie samo stanowisko mam do tejże sytuacji. Tym bardziej na sadisticu mogę otwarcie napisać to co napisałem. O!

Mimo wszystko, kolego (jeżeli mogę) życzę jak najmniej takich dupnych sytuacji.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-01-24, 1:36 2
4000 pociągów wyjechało, utknęły 2 TRAGEDIA!!!
Zgłoś
Avatar
Natej 2014-01-24, 2:38 2
Deathrun napisał/a:

Bilet z W-Wy do Gdańska kosztuje 100zł, a benzyna do samochodu w okolicach 300zł nie licząc eksploatacji (i raty kredytu).



300 zł za paliwo z Gdańska do Wawy? To czym ty kurwa jeździsz? Czołgiem?
Zgłoś
Avatar
wikens666 2014-01-24, 11:48
No sorry ale mówi z sensem w sumie, tylko w taki bardzo wkurwiający sposób...
Zgłoś
Avatar
tomkierz 2014-01-24, 15:39
Natej, on po prostu nie jeździ, dlatego nie wie ile kosztuje przejechanie 350km samochodem xD

Jednak z resztą się zgodzę. Ludzie mają ból dupy, że parę pociągów stanęło i pierdolą, że mamy przecież tylko pięć na minusie i co to nie będzie przy -20. Problem w tym, że to właśnie opady połączone z szybkim wychłodzeniem sparaliżowały te pociągi, i przy -20(deszcz wtedy nie będzie padać...) tej sytuacji by pewnie nie było...

Na zachodzie też się takie rzeczy dzieją i nikt nie pierdoli, że wina Merkel, czy wina Hollande'a czy chuj wie jeszcze kogo.

I te durne teksty w stylu "zima zaskoczyła drogowców"... Gdyby państwo miało utrzymywać 3x więcej piaskarek, pługów i ludzi ich obsługujących, to zaraz by wszyscy pierdolili, że pieniądze tracą....
Zgłoś
Avatar
Kubas1993 2014-01-24, 18:19 1
Co za pierdolenie, jeżeli oblodzenie trakcji w styczniu przy zapowiadanej złej pogodzie to czynnik losowy to ja ci gratuluje.
Zgłoś
Avatar
mlodyzdrowyduch 2014-01-25, 6:43
benzyna z Wawy do Gdańska wychodziło około 150 zł
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-25, 20:02
htr83 napisał/a:

zastanawiam się ile fiutów musiało obrobić te głupie kurwisko aby zajść tak wysoko



Wystarczy mieć kwalifikacje i wyrobić sobie kontakty, ale tyt ego nie zrozumiesz, bo przerasta cię nawet interpunkcja.
Zgłoś
Avatar
ROBSON927 2014-12-24, 8:48 11
Też mnie wku**ia ten telewizyjny kurwiszon !

Zgłoś
Avatar
N................o 2014-12-24, 9:39
Ja pierdolę, nie wiem, kim jest ta dziewucha, ale za grosz nie ma talentu do śpiewania. Śpiewa jak byle jaka nastolata, która myśli, że poczuła rock and rolla, bo nasłuchała się Happysadu, czy innego gówna. Zauważcie, że porządne kapele rockowe mają wokalistów ze specyficznym głosem, głosem zapamiętywalnym. Przykładem jest tutaj Jagger, Plant, Waits, Bowie, Joplin, Bush itp, itd. Wszystkie inne głosy są po prostu nudne i wymuszone i znikają ze świata muzyki tak szybko, jak się w nim pojawiły.

Ten głos mnie wkurwia, bo jestem często zmuszony go słyszeć w pracy, albo jak jadę busem. Gdybym nie miał z tym nic wspólnego, to miałbym na to wyjebane.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-12-24, 9:49 1
Już kij z Lisowską. Bardziej wkurza nachalna kampania mediaexpert. Ostatnio potrafią ich puścić kilka razy w ciągu jednego bloku reklamowego.
Zgłoś
Avatar
RafKor6969 2014-12-24, 10:30
Dokładnie ! Szlag mnie trafia jak już ją słyszę, kur% co minutę 3 reklamy mediaszajsu .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie