18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~tip.top 2011-03-25, 12:41 31
Ten krytyk to jednak skończony idiota
Zgłoś
Avatar
zombiegrinder 2011-03-25, 13:38 5
jakoś nie znalazłem nitrogliceryny w układnie okresowym
Zgłoś
Avatar
Wendo 2011-03-25, 13:45 7
Może Krytyk reprezentuje nieco niski poziom, ale w porównaniu do odpowiedzi MTB to i tak nadal wysoko
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2011-03-25, 13:55 7
Ten gościu - pożywia się na MTB, lansuje się na Wojewódzkiego, a poziomem swoich wypowiedzi dorównuje kolegom z pod monopola ...
Zgłoś
Avatar
AngelusNL 2011-03-25, 14:18 1
@ zombiegrinder a wode znalazłeś? :|
Zgłoś
Avatar
wilczekone 2011-03-25, 14:21 1
Ładnie pojechał po Jankowskim a ten próbuje się bronic... hehe:)
Zgłoś
Avatar
dziaduuu 2011-03-25, 14:46 14
tip.top napisał/a:

Ten krytyk to jednak skończony idiota



dokladnie

wilczekone napisał/a:

Ładnie pojechał po Jankowskim a ten próbuje się bronic... hehe:)



no nie sądze ...w jakims filmiku tego krytyka byla akcja jak Kuba rozmawial z jakims typem a za nimi jakies dupy przechodzily, no i krytyk powiedzial ze on tutaj rozmawia o czyms tam a za nim takie pieknosci...A sam krzywy ryj siedzi w domu i nagrywa pojebane filmiki na huj komu potrzebna...wiec nie wiem zabardzo gdzie on tak po nim pojechal raczej po sobie... Kubie za to placą i ogolnie ma ciekawa robote,a ten Krytyk to tylko jakis przyjeb
Zgłoś
Avatar
Voland 2011-03-25, 15:45 1
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. a jeśli już kurczowo się na tej scenie trzymać za wszelką cenę to chociaż dać te pytania do przeczytania komuś kto się zna i nie powtarzać kilka razy że nitrogliceryna to pierwiastek, lub twierdzić że w powietrzu nie ma wody. Widzę że szopka wokół programiku coraz większa a poziom niski. Panie Jakubie skoro dał się pan podpuścić Niekrytemu Kretynowi i na dodatek ten pana ewidentnie pokonał w tym "epickim" starciu, to naprawdę już jest źle.
Zgłoś
Avatar
myklas 2011-03-25, 15:46 2
Czy tylko mi się wydaje, że nitrogliceryna to nie pierwiastek.....
Zgłoś
Avatar
nietoperek22 2011-03-25, 15:49
Od kiedy jest taki pierwiastek jak nitrogliceryna, pan prowadzący chyba do serca wziął sobie tytuł cyklu i sam poprzestał na wiedzy z podstawówki
Zgłoś
Avatar
sombrero 2011-03-25, 15:58
Dziaduuu, Niekryty ma sklep z koszulkami, tymi filmikami reklamuje swoja wlasna firme wiec nie wiem czy jest takim frajerem

jak dla mnie pocisk na Macka byl mega zalosny

te bledy Kuby sa juz wkurwiajace cwaniak jebany
Zgłoś
Avatar
dziaduuu 2011-03-25, 16:24
Cytat:

Dziaduuu, Niekryty ma sklep z koszulkami, tymi filmikami reklamuje swoja wlasna firme wiec nie wiem czy jest takim frajerem



to ze ktos ma lumpeks nie wyklucza go z bycia frajerem...a po za tym dla mnie jest on zjebany i ma krzywy ryj
Zgłoś
Avatar
henrythe8th 2011-03-25, 17:09 1
Dno i wodorosty. Te całe mtb stacza się jak pijany rusek z górki. Robią z ludzi debili a sami przy realizacji odcinków robią tyle błędów że głowa boli... Od kiedy kurwa nitrogliceryna to pierwiastek...
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-03-25, 17:48 1
Nie lubie tego krytyka ale fajnie, że mu pojechał bo kuba, żeby się nie przygotował wcześniej do programu to sam by nie znał odpowiedzi na większość pytań hahaha
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-03-25, 17:49
Który to już sezon?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie