18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
l_witek 2013-05-05, 1:07 57
Konkluzja jest prosta.
Biały zgubił kluczyk czarny po prostu kradnie
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-05-05, 1:19 9
W Polsce każdy miałby wyjebane na to że komuś rower kradną, nawet gdyby to był murzyn.
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-05-05, 1:21 27
@up

Gdyby robił to cygan - nie sądzę .
Zgłoś
Avatar
castrol 2013-05-05, 2:33
Ale jaja
Ja bym i tak przeszedł koło dupy mi by to latało
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2013-05-05, 9:09 3
Czarny się tak nie pierdolił z łańcuchem jak biały, czarny ma kradzieja we krwi
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-05, 9:16 2
w polsce to jeszcze by mi pomogli go krasc.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-05, 9:23 3
castrol napisał/a:

Ale jaja
Ja bym i tak przeszedł koło dupy mi by to latało



Ahh ten wszechobecny elektorat platformy
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-05-05, 9:53 4
Niech się czarny cieszy, że go nikt nie zastrzelił w trakcie kręcenia materiału.
Zgłoś
Avatar
Rock_Star 2013-05-05, 10:04 2
Wow, co za odkrycie, istnieje coś takiego jak rasizm, niewiarygodne, jestem w szoku.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-05, 10:06 1
Znajomy przyczepił rower przed dużym supermarketem tandetnym zapięciem (zwykła linka w plastikowym pancerzu). Wiadomo, monitoring, ochrona w postaci panów na rencie, itd. Z jakiegoś powodu nie dał rady odpiąć roweru, linka się zacięła i trzeba było poszukać innego sposobu na jej otwarcie.
Niewiele myśląc wyjął nóż (taki zwykły składany kosior), ponapierdalał trochę trzonkiem w zamek, a kiedy to nie pomogło przeciął tę linkę, trochę się kalecząc, ale rower odczepił. Ludzie szli z zakupami do samochodów, inni dopiero wchodzili do sklepu, ochrona pewnie widziała całe zdarzenie na monitoringu, ale fakt jest taki, że nikt nawet nie zapytał się, ani nie zwrócił na niego uwagi, kiedy ciął te chujowe zabezpieczenie, a potem spokojnie odjechał.
Te wszystkie zabezpieczenia są o kant dupy potłuc. Skoro można narobić rabanu, a nikt się tym nawet nie zainteresuje. A tych linek do roweru to nikomu nie można polecić, skoro zwykłym nożem można je przeciąć.
Zgłoś
Avatar
firer 2013-05-05, 10:25 1
Nigga stole my bike!
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-05-05, 10:29
Nie bierzecie pod uwagę bardzo ważnej rzeczy-aury takiego "złodzieja". w takch sytuacjach ludzie
polegają na swoim przeczuciu, więc jeśli ktoś nie sprawia wrażenia złodzieja, kradnie w biały dzień, nie krempuje się i jest spokojny to nikt nie zwróci uwagi, jeśli będzie wysyłał sygnały żę robi coś niedopuszczalnego to ktoś zareaguje-ludzie są jak takie zwierzątka które "używają nosa", ci co są tego świadomi i potrafią to wykorzystać-zyskują(albo i tracą patrząc z innej strony...)
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-05-05, 11:09
w Polsce by było " Daj 3 dychy to Ci pomogę"............ i pewnie jeszcze "wyjebka" na koniec nawet na te 3 dychy
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-05, 11:10 1
Dziewie sie, czarnego o nic nie powinni pytac tylko od razu strzelac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie