18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
D................t 2013-03-06, 15:11 9
Co do użytkownika rockface. Mnie w metalach najbardziej śmieszy to, że wydaje im się, że są postrzegani jak jakiś książe mroku, że każdy wygląda jak pan ciemności a ludzie się ich zwyczajnie boją. A tu popatrz, taki trik, że suspens - jesteście jebanymi brudasami
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-03-06, 15:14 6
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-03-06, 15:54
W Wordzie bym zrobił lepszą oprawę graficzną.
Zgłoś
Avatar
marzyn 2013-03-06, 16:22 1
ha zajebiste dawac wincyj kurwa
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2013-03-06, 16:53
Kurwa, ale z ciebie analfabeta A słownictwo masz równie bogate, co Klocuch12
Zgłoś
Avatar
theormore 2013-03-06, 17:11
Cytat:

Tak jak nie każdy słuchacz rapu jest dresem-kibolem i nie każdy słuchacz muzyki elektronicznej nażelowanym pedałem.

Jak bardzo czasy się zmieniły, kiedyś fana The Prodigy trudno było odróżnić od metalowca, a teraz faktycznie, większość fanów elektroniki to różowe, srające tęczą ci*ty.

Pokazałem ten filmik koledze który jest dresem, wyobraźcie sobie jego minę po obejrzeniu.
Zgłoś
Avatar
kapuq 2013-03-06, 17:45
niezła patolka ten film robila!!! napewno jakis brudas to wymyslił.......
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-03-06, 18:20 1
wiesiors4 napisał/a:

rockface123
I współczuję ludziom, którzy słuchają metalu, bo właśnie takie osobniki jak rockface robią z was brudasów. A przecież nie każdy słuchający metalu jest nietolerancyjnym brudasem z długimi kłakami. Tak jak nie każdy słuchacz rapu jest dresem-kibolem i nie każdy słuchacz muzyki elektronicznej nażelowanym pedałem. Ludzie, bądźmy ponad takimi stereotypowymi podziałami...



Popieram, przez takich lamusów jak rockface123 ludzie słuchający metalu nie są zbyt dobrze postrzegani.
Zgłoś
Avatar
Franczi 2013-03-06, 19:20
haha zakiś zakompleksiony wydyganiec to nagrał!
Zgłoś
Avatar
GWJ 2013-03-06, 19:45
theormore napisał/a:

Pokazałem ten filmik koledze który jest dresem, wyobraźcie sobie jego minę po obejrzeniu


Zależy od poczucia humoru

Swoją drogą, ja doginam na codzień w dresie i butach reeboka (aczkolwiek bez nieśmiertelnych białych skarpetek), a spośród gatunków muzyki której słucham, zdecydowanie najwięcej jest rocka, metalu, oraz pokrewnych Pozory mylą
Zgłoś
Avatar
Amplifa 2013-03-06, 20:07
Ta dokladnie, ja caly czas bujam sie w dresiku adidasach i bluzie dresowej a rap czy czegos tam nawet nie moge przelknac. istnieja ludzie ktorym po prostu jest wygodniej w dresie.
Zgłoś
Avatar
ZodiacGFX 2013-03-07, 8:42
poczatek i koniec chujowy ale ten maly rozje­bal
Zgłoś