18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
marcin44 2013-10-26, 23:45 7
A cycki ?
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-10-27, 0:05 1
Przetrwać, zrodzić potomka, utrzymać gatunek.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-27, 0:18 15
@up Białą rase.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-10-27, 10:19 22
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-10-27, 10:21 8
Realityk? Może kurwa paralityk, realista jak coś...
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-10-27, 10:53
Realityk to uczestnik reality show. Ewentualnie fan realu madryt.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2013-10-27, 10:59 1
Wg. mnie sensem życia jest wieczorne i poranne marszczenie
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-10-27, 11:53 1
Cała egzystencja ogółu organizmów żywych nie ma żadnego celu i jest tylko skutkiem ubocznym reakcji chemicznych które zaszły na ziemi. W miejszej skali celem pojedynczego osobnika jest poprostu stworzenie nowego. Cała reszta to nasz wymysł przybierajacy często wymiar religijny czy filozoficzny jak karma blokujac naukowe spojżenie na tą kwestie
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-10-27, 11:57
@UP
Jak to nie ma? Czyli bogowie to wymysł człowieka, tylko po to by nie pojebało mu się we łbie od myśli, że urodził się bez żadnego wspaniałego celu np.zbawienia?
Zgłoś
Avatar
Viaderoni 2013-10-27, 12:07 6
@up
Tak.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-10-27, 12:38
Realista kurwa ...
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-10-27, 12:46
życie ma sens, ale dopiero po 6 browarach
Zgłoś
Avatar
realityk 2013-10-27, 14:04
KiecolPB napisał/a:

Realityk? Może kurwa paralityk, realista jak coś...



Tak, ja zdaję sobie sprawę, że mówi się realista. Użyłem neologizmu, taki mój pseudonim.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-10-27, 23:12 1
Jesteśmy niepotrzebną reakcją uboczną, ale mamy to szczęście, że ta reakcja rozwinęła się do tego stopnia, że zdaje sobie sprawę ze swojego jestestwa i rozumie mechanizmy polegające na jej istnieniu. Świat, to co widzimy, to tak naprawdę tylko forma odbioru bodźców. To że drganie cząsteczek powietrza nasz mózg zamienia w dźwięki, to tylko bodziedz. My słyszymy głos, muzykę, chociaż tak naprawdę jest to tylko ruch fali mechanicznej w jakimś środowisku ( najczęsciej powietrze ). Nasz mózg po prostu interpetuje to w taki a nie inny sposób. To samo się tyczy wzroku, oko pochłania porozpierdalane w każdą stronę fale elektromagnetyczne o róznych częstotliwościach i to że kolor żółty odbieramy jako żółty to tylko kwestia INTERPRETACJI naszego mózgu.

Szukanie sensu życia jest wogóle błędnym założeniem. Ja nigdy nie rozumiem o co chodzi ludziom, którzy skupiają się na tym dziwnym zagadnieniu. Jesteśmy reakcją która trwa w porywach do stu obrotów ziemi wokół słońca, nie jest to długi czas, i należy go sobie po swojemu rozdysponować. Co nie zrobimy, to będzie bez sensu dla nas, bo i tak w dłuższej perpektywie nie będzie nas to obchodzić. Nawet posiadanie dzieci nie jest sensem życia, bo tak naprawde WSZYSTKO traci logiczną spójność w momencie gdy następuje zaprzestanie reakcji zwanej życiem.
Zgłoś