18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
A................N 2011-03-11, 15:22
chetek największym błędem rasy ludzkiej było uznanie, że są panami wszystkiego i mogą wszystko.. łącznie z zabawą w boga i stwórce.
Zgłoś
Avatar
nacos 2011-03-11, 15:32
łoooojojoojoo myślałem że ten pies jak oprzytomnieje rzuci się na niego a tu kurs pierwszej pomocy dla ratownika WOŚP :/
Zgłoś
Avatar
marianer7 2011-03-11, 15:36 2
Co to kurwa sadistic czy domowe przedszkole
Zgłoś
Avatar
K................T 2011-03-11, 15:38 2
Mogli mu włączyć:


Od razu by wstał.
Zgłoś
Avatar
szwedkowicz 2011-03-11, 15:44
Co to tu robi? Co za debil wrzuca takie smiecie? Jakbym chcial sobie poogladać zdychające psy to bym kurwa włączył program animal planet. Banda kretynow
Zgłoś
Avatar
s................a 2011-03-11, 15:44 3
KULTYWATOR napisał/a:

W życiu bym psa nie reanimował...



Ja ciebie też nie
Zgłoś
Avatar
Abhorsen 2011-03-11, 15:51 2
Japierdole, przeglądam Sadola od dłuższego czasu, bo zwykł on być stroną sadystyczną, a tu co? Filmik z reanimowanym pieskiem, a jak ktoś napisał, że on by psa nie reanimował to od razu ze 30 panienek jaki to on nie jest okrutny i straszny, i w ogóle, kierowca autobusu bije brawo, pasażerowie wstają, no kurwa... Gorzej niż na demotywatorach.
Wy płaczecie nad świnką, którą wpierdalacie na obiad i nad jej ciężkim losem? Lecicie do masarni osłaniając krówki własnymi ciałami? Reanimujecie znalezioną w pułapce mysz? No kurwa, to czemu ktoś ma reanimować jakiegoś jebanego psa?
Zgłoś
Avatar
jarmen 2011-03-11, 15:54 5
Ja pierdole, ludzie! Won na joemonster, won na demotywatory, won na wykop i won na basha! To jest sadistic! Tu się psy i małe dzieci wpierdala do obiadu, a nie reanimuje!

Do któregoś tam psychologa z pierwszej strony: chuj Ci do tego co by kultywator robił, a czego by nie robił. I ja całkiem serio mówię z tymi demotami, tam jest właśnie wylęgarnia takich jak Ty i tam się najlepiej odnajdziesz.

Niedługo na mojego kochanego sadystycznego sadola będą ludzie wrzucać wzruszające historię o pobitym psie, o chorym piesku, o wrzuconym do śmieci kotku i o starej babci, która nie ustąpiła miejsca w autobusie, a ludzie bili brawo.
Jak mówi sam tytuł jest to kącik sadystycznego humoru. Uwaga! Po pierwsze SADYSTYCZNEGO, a po drugie HUMORU. I taki właśnie to był serwis dawniej, dopóki nie stał się popularny i dopóki takie gówno jak wy nie przyszło tutaj z wyżej wspomnianych przeze mnie domotów.

edit: Prawie bym zapomniał wrzucić coś specjalnie dla miłośników zajebiście wzruszających historyjek o słodkich pieskach: tinyurl.pl?aoEwVJfA Enjoy!
Zgłoś
Avatar
qwertywgn 2011-03-11, 15:58 1
oj ludzie ludzie pies sobie drzemkę uciął bo się zmęczył a oni go jeszcze męczą
Zgłoś
Avatar
pendzel'la 2011-03-11, 16:03 3
jarmen nie pierdol i wypierdalaj uczyć sie do matury dziwko bez szkoły
Zgłoś
Avatar
pan.zborek 2011-03-11, 16:25 1
@jarmen
pierdolony cwelu to jest sadistic pl.wikipedia.org/wiki/Sadyzm
i na domiar teg sadyzm odnosi sie do ludzi anie nie zwierzat. ktorych nie nawidze dzieki takim jak ty, gdybym mial kałacha rozjebal bym kazdego kogo bym tylko spotkal babcie dziadka kobiete czy malego chlopczyka ktory by mogl wyrosnac na skurwysna takiego jak ty. ale co komu zrobil kotek albo piesek? nic. a male dziecko sam bym z przyjemnoscia sobie upiekł na obiad
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-03-11, 17:09 3
Chodziło mi o to, że nie zrobiłbym psu usta usta. I nie oznacza to, że życzę śmierci zwierzętom, albo, że mnie to bawi. Po prostu nie byłbym "na tyle oddany sprawie", żeby to zrobić.
Do wszystkich którzy życzą mi śmierci: Ja też mam zwierzęta i O DZIWO też jest mi przykro jak zdychają.
A i jeszcze jedno. Człowiekowi pomagam w każdej sytuacji bez względu na wszystko (tak miałem więcej okazji do tego niż wy wszyscy razem wzięci) i nie uważam, że stawianie psa na równi z człowiekiem jest ok, tylko dla tego że psy są niewinne i bezbronne.
Widziałem jak niewinny rotweiler pogryzł 6 letnie dziecko po twarzy i bezbronnego kaukaza ,który chciał zjeść rękę mojego brata i pamiętam słodkiego pitbula, którego odczepialiśmy od mojego buta śrubokrętem. I TO WŁAŚNIE DLA TEGO dla mnie psy to tylko psy. A życzenie mi śmierci i wyzywanie od najgorszych sprawiło, że jesteście jeszcze gorsi niż osoba za jaką mnie macie.
Mam tylko nadzieję, że użytkownicy zaczną szanować odmienne zdanie, a nie bezmyślnie interpretować jedno zdanie, które napisałem...
Pamiętajcie, że nie znamy się osobiście i właściwie nic o sobie nie wiemy, a jest to zdecydowanie za mało, żeby się osądzać.
Zgłoś
Avatar
Deny2201 2011-03-11, 17:11
pies ma po prostu twardy sen
Zgłoś
Avatar
ErwiN 2011-03-11, 17:16
KULTYWATOR napisał/a:

W życiu bym psa nie reanimował...


Gdyby ta klientka miała mini i cycki na wierzchu to byś kurwa psa w dupę przeorał żeby tylko jej pomóc licząc na nagrodę że da Ci dupy..
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-03-11, 17:17 2
up@ Niezłe masz priorytety
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie