18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
jarmen 2011-03-11, 17:18 2
zborek, nie spinaj się tak, bo kręgosłup wysrasz.
pendzelek, studia są, to teraz już można przejść od argumentów w stylu "twoja stara" do argumentów w stylu "jakie to ja kurwa nie jestem..." ?
Kultywator: brawo!
reszta: dalej oceniajcie ludzi po jednym zdaniu, dalej róbcie psychoanalizę po dwóch wyrazach, na dobre wyjdzie!
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-03-11, 17:31
up@ Dziękuje. Nawet nie wiesz jak wiele znaczy to, że ktoś cie rozumie.

Ale nie rób sobie nadziei i tak Ci nie obciągnę.

Nie. Poważnie, dzięki...
Zgłoś
Avatar
Rozmiar666 2011-03-11, 18:34
Mój wuja kiedyś chomika reanimował !! nawet sztuczne oddychanie było!!

niestety chomik tego nie przeżył...
Zgłoś
Avatar
niewiemko888 2011-03-11, 19:19
a teraz włączcie filmik jeszcze raz, zgaście monitor i wyobraźcie sobie, że macie na imię Sugar.
Zgłoś
Avatar
o................k 2011-03-11, 19:31 2
Te skurw**** co się z tego śmieją to zwykłe cioty.... nie wiecie co to przywiązanie.... jesteście kur** bez uczuć.... dlatego dla was nie ma w tym ani troszke smutku.... ale wy wolicie oglądać walki psów jak sie żrą i krew się tylko leje,,, wypierdalać...
Zgłoś
Avatar
qmku 2011-03-11, 20:02
hmm.... ciekawe , dlaczego ta pani nie pozowlila pieskowi pochodzic po reanimacji ?
Zgłoś
Avatar
clinton 2011-03-11, 20:04
po minie psiaka po powrocie do zywych widac ze hasal juz po bezkresnych trawnikach valhalli
Zgłoś
Avatar
ana_be 2011-03-11, 21:07 1
KULTYWATOR się wyspowiadał, o co mu chodziło, więc zostaje rozgrzeszony, przynajmniej dla mnie. Zresztą chyba ma prawo do swojego zdania, i do tego, żeby nie reanimować wszystkiego, co się rusza. Nie rozumiem, dlaczego neoneron dostał aż tyle piw, przecież to naprawdę chujowy komentarz, po przeczytaniu którego w mojej głowie pojawiły się jednorożce, tęcze i cukier za 2,50 zł. A to przecież sadistic, kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
K................a 2011-03-12, 13:38 1
Sadistic schodzi już na psy .. I to nawet nie przez takie filmiki, ale zbyt dużą liczbę udzielającej się mentalnej gówniarzerii, która mimo swojego żałosnego poczucia humoru, totalnego braku wyczucia i chęci bycia "fajnym" musi się koniecznie tutaj wylansować .. Żałosne to

PS: Co do filmiku to trzeba stwierdzić jedno - tej kobiecie POTRZEBA FACETA! Bo przywiązanie przywiązaniem ale to jest tylko pies i nie można o tym zapominać .. tymczasem ona rozpacza jakby jej zabili matkę, ojca, męża, dzieci, babkę, dziadka oraz całą resztę rodziny, do tego spalili dom, zgwałcili i na koniec jeszcze okradli .. Podejrzewam, ze ten pies nie bez powodu zaczął zdychać, pewnie były szczęśliwszy w psich zaświatach ;]
Zgłoś
Avatar
sztach 2011-05-04, 14:42
Ja pierdolę ale niektórzy z was mają najebane we łbie. Och straszne ludzi śmieją się ze zdychającego psa. A czego się kurwa spodziewaliście po sadisticu? Że ludzie założą jakąś chujową organizację ratującą chujowe psy przed chujową śmiercią? Sam mam psa. Ukończyłem kurs pierwszej pomocy. Należę do organizacji zrzeszającą młodzież pod skrzydłami ratownictwa przedmedycznego, ale nigdy nie pójdę na kurs p pomocy, którego tematem będzie resuscytacja zwierząt. Szkoda mi czasu. Aha no właśnie resuscytacja, a nie reanimacja. Przy reanimacji używa się sprzętu medycznego, a resuscytację może wykonać każdy z nas, za pomocą własnych rąk.. Ogólnie fajnie, że koleś uratował tego psa, ale jakoś chuj mnie to obchodzi i jak większość też zastanawiam się, co to robi na sadolu...
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-08-28, 15:46
@neoneron
Najbardziej inteligentny pojazd na tym serwisie. Gratulacje
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-09-01, 21:12
Ten gosciu gada jak dirty director , dirtydirector.com
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-02-23, 21:07
Do weterynarza go zawieście
Zgłoś