18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
edge 2011-06-22, 16:15 1
Hansss napisał/a:

up@
no nie kurwa, w faktach i wydarzeniach to bylo . -.-



No bo było, kto niby upierdolił stół Durczokowi? Pies? Chyba bardziej prawdopodobne, że ręka z sufitu.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-06-22, 16:48
oglądałem film dokumentalny na temat demonów i duchów i tam się wypowiadali na temat różnych filmików z neta również był podobny do tego jeden jak facet idzie przez mieszkanie z kamerą i nagle światło gaśnie i też takie ręce wystają .
Biegli w tej dziedzinie między innymi jak oni ich nazywali medium czy coś takiego mówili że to demon czy coś takiego .
Ile w tym wszystkim prawdy tego nie wiem , mimo wszystko ten stworek na końcu filmiku niezły aż minie ciarki przeszły po plechach
Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-22, 17:31
czaki126pl napisał/a:

oglądałem film dokumentalny na temat demonów i duchów i tam się wypowiadali na temat różnych filmików z neta również był podobny do tego jeden jak facet idzie przez mieszkanie z kamerą i nagle światło gaśnie i też takie ręce wystają .
Biegli w tej dziedzinie między innymi jak oni ich nazywali medium czy coś takiego mówili że to demon czy coś takiego .
Ile w tym wszystkim prawdy tego nie wiem , mimo wszystko ten stworek na końcu filmiku niezły aż minie ciarki przeszły po plechach



Bym tobie powiedział co to za potworek ale by cbś do mnie wpadło.
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2011-06-22, 17:33
kojarzycie ten obraz który przedstawia dwoje smutnych dzieci a za nimi jakieś ręce? podobno kto powiesi oryginał w domu dzieją się tam takie fanty
Zgłoś
Avatar
KomarDK 2011-06-22, 23:44
@rastaman "hands resist him" o ile sie nie myle
Zgłoś