18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Red bull stratos moimi oczyma
Detee • 2012-10-14, 19:37


Piszą w prasie, mówią w mediach
Przekazując w sposób szczery
Skacze dziś głupota ludzka
Z wysokości Stratosfery

Znajdzie się już wkrótce heros
I odważy się spróbować
I balonem wzleci wyżej
Księżyc w "D" pocałowa


tak właśnie widzę to całe zamieszanie...

Zgłoś
Avatar
SaintMaster 2012-10-14, 19:39 1
jeszcze chwila i moze byc hard
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-10-14, 20:06
ja nie lubie ludzi i dlatego nie popełnię samobójstwa - to takie przemyslenia po dzisiejszym dniu
Zgłoś
Avatar
Allocer 2012-10-14, 20:26
Co prawda Katowice-Bogucice to nie były, ale też było zajebiście
Zgłoś
Avatar
lasyk 2012-10-14, 20:26 1
Wylądował pięknie pięknie kurwa gratulacje !!
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-10-14, 20:47 1
@Detee hejt pojebanym wierszykiem, brawo.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-10-14, 20:49 85
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-10-14, 21:05
Wyslij lepiej ten wierszyk do szkła kontaktowego, na sadolu kariery nie zrobisz..
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-14, 22:19 4
Pierdolenie głupot.
Keleś miał marzenia i dzięki redbullowi je zrealizował.
Całe szczęście, że RB podejmuje się sponsoringu hardkorowych wyczynów, dzięki nim mamy mi: X Fighters, BC One, air race i wiele innych. Firma wyrobiła sobie taką renomę i dobrze, że są ludzie co z tego korzystają.
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-10-14, 22:48 20
teken napisał/a:

Keleś miał marzenia i dzięki redbullowi je zrealizował.




Chłopie kurwa masz pedalskiego avatara i pedalski podpis. Zrób coś z tym.
Zgłoś
Avatar
PanRedus 2012-10-15, 1:06 2
Nie no Detee najlepiej kur*a nic nie robić, zero postępu technologicznego tylko siedzieć przed kompem i marudzić, skasowanie postu nic nie da, prawda boli...
Zgłoś
Avatar
ripmax 2012-10-15, 1:07 3
Dziwne było to, że miał słabą komunikacje z ziemią, niektóre wiadomości nawet nie dochodziły Mogli użyc technologii, która wykorzystali na księżycu 40 lat temu, tam przynajmniej komunikacja ziemia - księżyć była dobrej jakości
Zgłoś
Avatar
rafg 2012-10-15, 1:16 5
Lepiej obejrzec kolejny skisly serial o dupie marynie na tvp,tvn albo polsacie.Obejrzec te same kolejne reklamy gdzie nie dosc, ze juz na ulicach sie wylewaja to jeszcze w tv mecza pale bo kazdy zna je juz na pamiec.
Raz na jakis czas jakis ciekawy projekt sie pojawi to juz zle, ze kupa. Chlopie WYJDZ !!

Oby wiecej podobnych pomyslow sie pojawialo w przyszlosci bo ten mi sie bardzo podobal.Z emocjami ogladalem dobre kilka godzin to co sie dzialo podczas tego projektu.Czekam z niecierpliwoscia na nagrania z kamerek umieszczonych na kombinezonie....a ty sie kolego schowaj i najedz ta sama papka co serwuja codzinnie.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-10-15, 1:32
dobra kurwa, trąbią o tym juz ze 3 dni, podono skoczył
szukam na YT, wszędzie i nigdzie nei widze filmiku na ktorym pokazane jak leci, jak przekracza bariere dzwieku, robi ten pierdolony obłoczek i jebnięcie sonic boom...może źle szukałem, jesli ktoś ma ujęcie tego momentu to proszę o linka
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-10-15, 2:26
ripmax napisał/a:

Dziwne było to, że miał słabą komunikacje z ziemią, niektóre wiadomości nawet nie dochodziły Mogli użyc technologii, która wykorzystali na księżycu 40 lat temu, tam przynajmniej komunikacja ziemia - księżyć była dobrej jakości


Z tym księżycem to jeden wielki wał i nic więcej...

borisklinga napisał/a:

dobra kurwa, trąbią o tym juz ze 3 dni, podono skoczył
szukam na YT, wszędzie i nigdzie nei widze filmiku na ktorym pokazane jak leci, jak przekracza bariere dzwieku, robi ten pierdolony obłoczek i jebnięcie sonic boom...może źle szukałem, jesli ktoś ma ujęcie tego momentu to proszę o linka


Ale on nie przekroczył bariery dźwięku. Brakowało paruset km/h.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie