18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Czy jesteś za wprowadzeniem do konstytucji definicji małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety?" - na takie pytanie odpowiadają dziś Chorwaci w referendum będącym skutkiem inicjatywy stowarzyszenia "W imię rodziny". Parlament musiał ogłosić referendum, gdyż zebrano w tej sprawie 740tys. podpisów.

Z racji tego, że prawo w Chorwacji nie przewiduje nieważności referendum w przypadku zbyt niskiej frekwencji, wynik głosowania będzie wiążący niezależnie od ilości obywateli, którzy wyrażą swoją opinię. Według sondażu dla publicznej telewizji
HTV w referendum ma wziąć udział 72 proc. uprawnionych do głosowania, z czego 59% deklaruje, że opowie się za wprowadzeniem poprawki do konstytucji (31% ma być przeciwko).

Za głosowaniem "przeciwko" nawołuje premier, socjaldemokrata Zoran Milanović, prezydent Ivo Josipović oraz centrolewicowa koalicja rządząca oraz lobby homoseksualne.

Referendum potrwa do godz. 19:00, około 20:00 spodziewane są pierwsze wyniki.

Źródło: (strona której adresu nie mogę podać z uwagi na brak uprawnień)

Pierwszy temat, czekam na zmieszanie z gównem. (Po tagach nie znalezione)
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-12-02, 9:09
piwo dla gusty666 i Kotburgera. Do reszty się nie odniosę, bo i tak usłyszą tylko co chcą.
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2013-12-02, 10:28
@up - boisz się polemiki?
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-12-02, 15:03
Cytat:

Zresztą mówimy tu może 10% społeczeństwa - serio zaleje nas teraz fala homoseksualistów gdybyśmy umożliwili związki partnerskie ?


a to dobre
1-1,5%, 2% w bardziej spedalonych państwach
Zgłoś
Avatar
CatBurger 2013-12-02, 15:51
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2013-12-02, 23:13
Dla nieuków - Biblia składa się z wielu ksiąg. Każda powinna być analizowana osobno. Słowa zacytowane przez lesbijki odnoczą się do tego, że każda nasza rzecz nie jest tylko i wyłącznie nasza, ale także innych i w miarę możliwości powinniśmy się dzielić tym co mamy. Zwykłe "danie zadzwonić" jest już wypełnieniem tego przykazania.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-12-03, 0:45 1
plonk napisał/a:

Kurwa, mój wujek mieszka w Chorwacji od końca wojny, mam nadzieję że chociaż jego nadmorska wiocha opowie się przeciwko pedalni.

@gutsy666 - bo małżeństwa homo to pierwszy krok do wprowadzenia adopcji dzieciaków przez takie pary.
"no skoro już jesteśmy małżeństwem, a konstytucja gwarantuje wszystkim równość wobec prawa, to czemu nie możemy mieć dzieci?" i takie tam lewackie pierdolenie.



Sranie w banie a nie pierwszy krok. Problem nie dotyczy adopcji przez pary homo tylko przez męskie pary homo. Lesbijki w dupie mają takie mądrości, zapładniają się sztucznie albo normalnie dają jednorazowo dupy, potem wiążą się w pary lesbijskie i wychowują sobie dzieci. Nikt i nic im tego nie zabroni.

A pedały były, są i zawsze będą i nigdy żadna konstytucja, ustawa ani kościół tego nie zlikwiduje, pora przywyknąć.

A czy powinni wiązać się w pary? Osobiście mam to w dupie tak samo jak to czy facet z bloku na przeciwko dyma owcę, ani on mój ani ona moja
Zgłoś