18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

O godzinie 21. zakończyło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP i TVN24 do referendum za jej odwołaniem poszło 27,1 procent wyborców. Spośród uczestników referendum 95 procent zagłosowało za odwołaniem prezydeny stolicy. Odmiennie zagłosowało 5 procent warszawiaków.

źródło: onet.pl


Aby referendum było ważne potrzebne było 29,1 % głosów. To nieoficjalne informacje. Czyli kolejny raz pokazujemy jak jesteśmy podatni na TVN'owską propagandę 'nie idę' albo jesteśmy skończonymi idiotami (mówię o NARODZIE, bo z W-wy nie jestem). Pan Wojewódzki i inni celebryci powiedzieli, że nie idą, rudy szczur nawoływał żeby nie iść, potem straszył, że pani Waltz i tak zostanie na stanowisku - czy jako prezydent, czy komisarz. Jak myślicie, jak blisko upadku jest Polska? Czemu zachowujemy się jak jebane zahukane dzieci we mgle kiedy możemy coś zdziałać? W takim razie PO następne wybory też ma wygrane. Wszyscy wokół Nam pokazują, że w Europie się nie liczymy, zwykłe kundle to jeszcze sami na siebie skręcamy bata.

Jak za mocne hard czeka, albo suchary ale tak się wkurwiłam że musiałam. Może jakiś Warszawiak skomentuje?

Wiem, że na sadola się nie nadaje ale większego szczytu ludzkiej ignoracji, głupoty i tchórzostwa ciężko będzie znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-10-14, 8:19
Jak blisko upadku jest Polska? A to niżej jeszcze coś jest?
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-10-14, 8:36
$omator napisał/a:

z dwojga złego wolę ryżego od kaczego faszyty



Kolejny matoł, który myśli, że są tylko dwie opcje polityczne Jak w życie miało wejść acta to kurwa wszyscy jak jeden mąż wyszli na ulice walczyć o możliwość ściągania gówna z sieci, ale jak kurwa była opcja, żeby odwołać bufetową, która między innymi zlikwidowała możliwość wykupu mieszkań za 10% wartości i podniosła ceny biletów do tego stopnia, że bardziej opłaca się dostawać mandaty to do urn idzie 27% ludzi? Kurwa co robili dumni warszawiacy, stali od 7 rano w biedrze w kolejce po pomidory? Wy się serio dziwicie, że nazywa się nas polaczkami i cebulakami? Bo ja pomału przestaję.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-10-14, 8:39 1
A ja mam dla was koledzy prostą radę - spierdalajcie z tego kraju. Ja tak zrobiłem i sobie chwałę. Pogódźcie sie z tym, źe niestety większość w naszym narodzie to debile, którzy 40 lat walczyli o demokrację, a kiedy ją mają to nie chce im się dupy ruszyć do urny. Ten kraj może uratować już tylko cud. A ja w cuda nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-10-14, 11:32
Tabernak napisał/a:

A ja mam dla was koledzy prostą radę - spierdalajcie z tego kraju. Ja tak zrobiłem i sobie chwałę. Pogódźcie sie z tym, źe niestety większość w naszym narodzie to debile, którzy 40 lat walczyli o demokrację, a kiedy ją mają to nie chce im się dupy ruszyć do urny. Ten kraj może uratować już tylko cud. A ja w cuda nie wierzę.


No tak byłoby na pewno najłatwiej. Pytanie czy najlepiej ? Jak dla mnie to było by takie tchórzostwo i ucieczka przed problemem. Myśle że nie po to nasi dziadowie czy pradziadowie walczyli o skrawek ziemi nazywany Polska żebyśmy my teraz z niego uciekali. Może i to naiwne i głupie ale mi było by teraz głupio stąd wyjechać i mieć to wszystko w dupie.
Zgłoś
Avatar
MaczetE 2013-10-14, 12:24
sadistic.pl/glosy-sie-rozwialy-vt236886.htm

zapraszam do dyskusji
Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-10-14, 12:48
dlaczego my mamy spierdalać? Niech spierdalają Ci co szkodzą, a nie Ci co pracują, płacą podatki. To tak jakby uśpić psa bo ma kleszcza. Kleszcza trza wyrwać, utopić i spalić. Niestety zawsze istnieje ryzyko, że ten kleszcz zostawi coś po sobie, jakąś chorobę. Kto nie ryzykuje, ten traci. Jak nic z tym nie zrobimy... nie wiem czy może być w sumie jeszcze gorzej... cała ta banda powinna wisieć na stryczku.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-10-14, 23:04
Firalus napisał/a:



Ano to, że lepiej żeby podnieśli wiek emerytalny wbrew ludziom dzisiaj, niż żebym ja jako młody człowiek musiał srać się w jaki sposób ZUS rozpierdoli moje pieniądze odłożone na emeryturę.

Jak również to, że przeciętny sześciolatek poradzi sobie w szkole bardzo dobrze.



Emeryturę byś chciał, co? W sumie niech podnoszą, będziemy pracować aż nie zdechniemy. Dobry patent.
A z posyłaniem 6 latków do szkoły - nie jesteśmy państwem które sra pieniędzmi, żeby w czasie kiedy na wszystko brakuje kasy, a już zwłaszcza na naukę i kulturę przeprowadzać tego typu reformy które wiążą się ogromnymi kosztami ze strony samorządów.
Zgłoś