18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

O godzinie 21. zakończyło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP i TVN24 do referendum za jej odwołaniem poszło 27,1 procent wyborców. Spośród uczestników referendum 95 procent zagłosowało za odwołaniem prezydeny stolicy. Odmiennie zagłosowało 5 procent warszawiaków.

źródło: onet.pl


Aby referendum było ważne potrzebne było 29,1 % głosów. To nieoficjalne informacje. Czyli kolejny raz pokazujemy jak jesteśmy podatni na TVN'owską propagandę 'nie idę' albo jesteśmy skończonymi idiotami (mówię o NARODZIE, bo z W-wy nie jestem). Pan Wojewódzki i inni celebryci powiedzieli, że nie idą, rudy szczur nawoływał żeby nie iść, potem straszył, że pani Waltz i tak zostanie na stanowisku - czy jako prezydent, czy komisarz. Jak myślicie, jak blisko upadku jest Polska? Czemu zachowujemy się jak jebane zahukane dzieci we mgle kiedy możemy coś zdziałać? W takim razie PO następne wybory też ma wygrane. Wszyscy wokół Nam pokazują, że w Europie się nie liczymy, zwykłe kundle to jeszcze sami na siebie skręcamy bata.

Jak za mocne hard czeka, albo suchary ale tak się wkurwiłam że musiałam. Może jakiś Warszawiak skomentuje?

Wiem, że na sadola się nie nadaje ale większego szczytu ludzkiej ignoracji, głupoty i tchórzostwa ciężko będzie znaleźć.
Zgłoś
Avatar
$omator 2013-10-13, 23:52 4
z dwojga złego wolę ryżego od kaczego faszyty
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-10-13, 23:52 20
hahahahaha wierzcie nadal w uczciwość ludzką i wybory które nie są fałszowane.... powodzenia.. takie pozdro 600

@up

a ja wolę faszystów niż złodziei
Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-10-13, 23:56 17
akurat 2% zabrakło, a dokładnie tyle wynosi przeciętny błąd statystyczny. Patriota to faszysta? W sumie jak Grodzki może być kobietą, to już nic mnie nie zdziwi
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-10-14, 0:00 5
Debile dalej jak np $omator głosują na PO bo boją się Pisu, Platforma więcej kradnie dodatkowo gardzi patriotyzmem ale to obie partie należy co najmniej wyjebać z sejmu. Dzisiaj była szansa utrzeć nosa jednej z opcji ale słoiki ładnie to zjebały
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-14, 0:03 2
Pffffff bo te chuje wam prawdę powiedzą... Penie było te jebane 50%, ale nie ma chuja żeby Hanka na ryj poleciała z tym rudym chujem (przynajmniej nie dzięki referendum...)
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-10-14, 0:03 13
To kurwa parodia że demokratyczna władza namawia nie iść na głosowanie by w ten sposób wygrać.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-10-14, 0:13 8
Część głosuje na PO część na PIS a część ma to głęboko w dupie ponieważ to tylko przepychanka pomiędzy stolikami NIC nie zmieniająca w życiu normalnego czlowieka!(dla tych partyjnych ma, bo jak oni przy władzy to ciągną kasę) Nie wiem czy zauważyliście ale NIE WAŻNE czy to Tusk, czy Kaczyński , czy Miller ciągle jest to samo... i to jest smutne jak propaganda ogarnia ludzi co 4 lata i głosują na tą patologię. Apropoz głosowania ojciec mój mówi że nie ważne kto na kogo głosuje , ważne kto liczy głosy.
Żeby się nie rozpisywać, mam pewną teorię : otóż osobiście uważam iż w Polsce zmiana ustroju przebiegła na zasadzie "Chcieliście demokracji to macie, a my dalej swoje robić będziemy". Uważam że "Władze" mogą decydować co najwyżej o tym czy psy powinne walić na trawnik albo czy nie powinne, ewentualnie do ilu worków powinniśmy wyrzucać śmieci i ile fotoradarów postawić oraz zajmować się wzbogacaniem siebie , swoich znajomych i rodzin z publicznych pieniędzy. Stawia się chytrusków do sejmu co będą robić cały czas cyrk, stawia się kamery i relacjonuje ludziom, robi się z igły widły, miesza się w głowach,a tymczasem prawdziwa władza gdzieś jest i się nie pokazuje bo jakby się pokazała to by tą władzę w 4 lata straciła po prostu... nie wiem czy dobrze myślę i czy te wszystkie wybory , demokracja to fikcja serwowana dla bezrozumnego motłochu, ale kiedy to się skończy? Czy wtedy kiedy oni wymrą, czy kiedy my ich wystrzelamy , czy poprostu skończy się to dla nas wraz z naszym zgonem? I czy chcemy takich realiów dla naszych potomnych?
Zgłoś
Avatar
tytanowyjanusz 2013-10-14, 0:17 9
Jeśli nie da sie odwołać tak złej władzy jakim jaskrawym przykładem była gronkowiec, to znaczy że w polszy władza może sobie pozwolić na wszystko. Aż do dzisiaj miałem naiwną nadzieję , żę w tym postkomunistycznym kurwidołku jest jeszcze na tyle mentalnie wolnych ludzi by cokolwiek zmienić. Sram wam do ryja, wy wszystkie leniwe lemingi co nawet dupy wam sie nie chciało ruszyć, by zadecydować o sobie! Mam nadzieję że bilet jednorazowy będzie kosztował 60% waszej głodowej pensji, a metro kursowało raz na dwie godziny.
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2013-10-14, 0:27 1
@ tytanowyjanusz weź przestań pierdolić o tych biletach, bo i tak większość sra na komunikację miejską i wożą powietrze w samochodzie. Co do ceny biletów. Okresowe są droższe we Wrocławiu i jakoś tutaj ludzie nie robią bólu dupy na cały kraj, bo bilety drogie. Ustawa śmieciowa- we Wrocławiu najwyższe opłaty były na początku. Kilka wzmianek i tyle. Ale jak w Warszawie poszła fama, że trochę podrożeją opłaty, to rzygali wszyscy tym na lewo i prawo. Niby stolica, ale kurwa, co mnie obchodzi, żyjąc we Wrocławiu, że podnieśli wam opłaty. No kurwa, litości. Przenieście się do trójmiasta, Poznania, Katowic, czy Wrocławia. Tutaj też ludzie żyją i pracują. Większość trujących dupę to i tak słoiki. No ale tak, prawdziwi Polacy zawsze muszą mieć ból dupy o jakieś gówno. Róbcie tak dalej, odciągajcie uwagę społeczeństwa od ważniejszych tematów. Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-10-14, 0:33 2
Generalnie z uśmiechem na twarzy z mamą poszedłem by zagłosować (oczywiście za odwołaniem tej żydowskiej kuhwy) ale co mnie zdziwiło bardzo dużo osób to po prostu olało i nie poszło, a potem wielki płacz że bilety za drogie. Teraz była okazja by to zmienić (przynajmniej spróbować) ale z tego co widzę i słyszę to to referendum było strasznie "wyciszane".
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-14, 0:46 5
podejrzewam że gdyby tak wprowadzić obowiązek wyborczy (np za nie oddanie głosu 100zł kary) to ani pis ani po by nie wygrało przyszłych wyborów a obowiązkowe referendum w stolicy wykazałoby że 95% mieszkańców jest za odwołaniem...

ale chuj z tym. Nie ma obowiązku oddania głosu, kryteria minimum frekwencji wyborców jest coraz niższe i w ten sposób niespełna 30% społeczeństwa decyduje o przyszłości 100%...

pięknie kurwa pięknie... każdemu kto mówi i pisze "nie pójdę na wybory" gruby murzyńsko-szwabsko-ciapaty chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-10-14, 1:18 2
Cytat:

każdemu kto mówi i pisze "nie pójdę na wybory" gruby murzyńsko-szwabsko-ciapaty ch*j w dupę.



Aż mnie ciarki przeszły...serio
Zgłoś
Avatar
support3 2013-10-14, 1:20 9
Co Wy w ogóle pierdolicie ??? Burmistrz Ursynowa (Inicjator referendum) nie ma nic wspólnego z PISem i żadną inną partią. Te kurwy z PISu tak pierdoliły przed kamerami żeby wyszło na to że to ich inicjatywa i właśnie przez to referendum chuj strzelił. A teraz Ryży zaciera łapki z HGW.
PS.
1. Tak byłem głosować
2. Tak mieszkam na Ursynowie
3. Chuj w dupę tym którzy byli na miejscu a na referendum nie poszli.
Zgłoś
Avatar
jarek_lowca_szparek 2013-10-14, 1:23 16
no patrz kotecku, wyzywajo mnie

Warszawiacy () 11/10/2013 - 19:48.
Szokujące fakty

- administracja w Warszawie kosztuje nas prawie 1 mld zł rocznie. Dla porównania inne miasta wojewódzkie wydają ok. 200 mln zł rocznie. Czyli Warszawa wydaje na urzędników tyle, ile wydaje w sumie 5 dużych polskich miast.

- za rządów H. Gronkiewicz-Waltz przybyło w Warszawie ponad 2 tys. urzędników (z niecałych 6 tys. do 8 tys.).

- H. Gronkiewicz-Waltz zarabia tyle, ile prezydent RP czyli ok. 250 tys. zł rocznie. Do tego ma PEŁNY etat na jednej z warszawskich uczelni. Ciekawe, jak pani prezydent godzi te dwie funkcje. Jej zastępcy zarabiają ok. 350 tys. zł rocznie czyli więcej niż prezydent RP.

- pani prezydent obiecała wybudować 5 mostów w Warszawie. Wybudowała jeden, na którym zaczął pękać asfalt po roku użytkowania.

- za rządów H. Gronkiewicz-Waltz czynsz za mieszkania komunalne wzrósł z 2,5 zł za metr kwadratowy do średnio 7,5 zł za metr kwadratowy.

- druga nitka metra miała być oddana do użytku w tym roku.

- na budowę tunelu pod ul. Żagańską w Wawrze (gdzie mieszka pani prezydent) zaplanowano budżet w wysokości 250 mln zł. Dla porównania burmistrz Ząbek na budowę identycznego tunelu zaplanował 35 mln zł.

- od 2007 roku zamknięto w Warszawie 65 szkół na wszystkich szczeblach nauczania.

- ratusz zatrudnia 200 radców prawnych i jednocześnie wydaje rocznie ok. 2,5 mln zł na obsługę prawną przez zewnętrzne kancelarie.

- H. Gronkiewicz-Waltz wydała 65 tys. zł (publicznych pieniędzy) na obsługę prawną procesu z radnym Warszawy Jarosławem Krajewskim, który domagał się jawności umów podpisywanych przez ratusz. Pani prezydent przegrała ten proces.

- po ujawnieniu umów okazało się np. że poseł z PO Dariusz Rosati otrzymał 3 tys. zł za wykład dla urzędników miejskich na temat skutków kryzysu.

- ciekawa jest też umowa na umieszczanie informacji na profilu H. Gronkiewicz-Waltz na Facebooku. Obsługa tego profilu polega na kopiowaniu informacji ze strony Urzędu Miasta (czyli copy-paste). I my za to płacimy.

jak to KUHWA jest możliwe, iż jest ona zatrudniona na pełen etat na uczelni? no jak kuhwa?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie