18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Lee225 2017-02-16, 13:16 1
Nie mogłem chujstwa ogarnąć, dopiero jak sobie to wymówiłem. Ogólnie jest to bez sensu i powinno zostać usunięte. Ani to śmieszna ani ciekawe.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-02-16, 13:25 1
Mój szpiegowski umysł mówi, że czas na wojnę, bo za dużo debili.

ate dicks 24/7

8DX - 247

Eight Di Iks 24/7

Jeżeli się mylę w tej enigmie. To młodzież ma ładny defekt mózgowy i już nie są Polakami/Słowianami, a Angolami/Saksonamii.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-02-16, 13:44 1
Zwykła gra słów czy tam literek cul8ter
Zgłoś
Avatar
Polemon 2017-02-16, 14:20 4
Głodnemu chleb na myśli ot cała pedalska tajemnica rozwiązana.
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-02-16, 16:09 1
Za młodzieżą trzeba nadążać... no chyba, że trzeba ją od nowa wychowywać. Akronimy są w językach od zawsze, tylko nie od zawsze tak skracaliśmy sobie myślenie jak teraz.
Zgłoś
Avatar
baxter 2017-02-16, 16:33 2
powiało chujozą
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-16, 16:46
BrianGriffin napisał/a:



Rozmawiasz w pracy po angielsku, najlepiej z amerykańcami? Pytam bez szydery, bo w Polsce 90% zna angielski bardzo dobrze, a wysiada po 10 sekundach z nativem. Jestem ciekawy


Nie. W wolnym czasie kilka razy w tygodniu gadam na discordzie z grupą brytoli i czytam trochę w necie po angielsku.
Z amerykańcami nie gadałem od bardzo dawna jeśli ci to robi jakąś różnicę.
Zgłoś
Avatar
tenkrejzol 2017-02-16, 23:48
ja pierdole... co za zjebana logika... może ja starej daty jestem i nie rozumiem młodzieży ale... czy na serio jest ktoś kto bez podpowiedzi odczytał te hasło w sposób podany przez autora?!

Ja chyba jestem jeszcze bardziej zacofany bo z podpowiedzią dalej nie rozumiem :/
Zgłoś
Avatar
albineek 2017-02-17, 0:00
raflas napisał/a:

ja pierdole... co za zjebana logika... może ja starej daty jestem i nie rozumiem młodzieży ale... czy na serio jest ktoś kto bez podpowiedzi odczytał te hasło w sposób podany przez autora?!



Choćby Ja..
Wystarczy przeczytać na głos i zawsze wyjdzie to co autor ma na myśli
Zgłoś