18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rejs
Halman • 2017-02-21, 23:23
Około sześćdziesięciu nielegalnych imigrantów, którym Włochy odmówiły azylu, otrzymało w Cagliari nakaz opuszczenia terytorium kraju w ciągu siedmiu dni. Około trzydziestu z nich po wyjściu statku w morze zaczęło dewastować wspólne pomieszczenia. Niektórzy próbowali się wedrzeć do kabin i okraść pasażerów. Odnotowano też przypadki molestowania seksualnego.

Dla większości pasażerów rejs zamienił się w koszmar. Nad sytuacją nie zdołała zapanować załoga promu. Jego kapitan jedynie zawiadomił port w Neapolu, że na pokładzie ma kilkudziesięciu agresywnie zachowujących się osobników.

Policja czekała już na nich na molo. Opinia publiczna jest zdumiona, że ani jeden policjant nie towarzyszył uchodźcom na promie.

Żródło
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-02-21, 23:33 34
Mały poradnik w wersji obrazkowej, na przyszłość
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-02-22, 0:22 5
HAL9000/2 napisał/a:


Opinia publiczna jest zdumiona, że ani jeden policjant nie towarzyszył uchodźcom na promie.



I bardzo dobrze. Takie statki powinny być prowadzone zdalnie bez żadnej załogi, wtedy jak wypłynie na pełne morze to można bez obaw zatopić...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-02-22, 3:20
Kurwa ich trzeba w łańcuchach przewozić... Nasi przodkowie nie robiliby tego bez powodu... Nawet kurwy do lepszego świata jak jechali się rzucali. po to człowiek im wymyślił "biżuterię". Kurwa mać jak ja bym chciał, żeby kontynent się kurwa obudził i ich rozjebał,,, Sam bym był w słuzbie...
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2017-02-22, 7:55 1
Kto to jest ta Opinia Publiczna?
Zgłoś
Avatar
żmij 2017-02-22, 8:04 6
Insaner napisał/a:



I bardzo dobrze. Takie statki powinny być prowadzone zdalnie bez żadnej załogi, wtedy jak wypłynie na pełne morze to można bez obaw zatopić...


Statki na drzewach nie rosną. Sposób z deską, zaprezentowany przez kolegę mygyry, jest bardziej ekonomiczny. No i radochy więcej, można by sprzedawać bilety, za dopłatą przebrać delikwenta za Makrelę Merkel i dźgać szabelką... Mnóstwo ciekawych możliwości bez marnowania sprzętu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-02-22, 8:20 17
HAL9000/2 napisał/a:

otrzymało w Cagliari nakaz opuszczenia

zawiadomił port w Neapolu...Policja czekała już na nich na molo.



deportują ich z Włoch do Włoch?

"ale głupi ci Rzymianie"
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-02-22, 11:58 6
Kiedys oglądałem w Hiszpanii takie barki co wypływają na środek morza i spuszczają do wody setki ton zboża (żeby zwiększyć popyt i ceny na ten surowiec), one miały takie dno od dołu rozsuwane żeby to wszystko do wody spuszczać bezpośrendio - może to jest pomysł? Zapakować takich agresywnych imigrantów do barki, na środku oceanu otworzyć dno i niech Posejdon zadecyduje czy zasługują na ratunek czy nie
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-02-22, 18:43
brauza napisał/a:


Statki na drzewach nie rosną. Sposób z deską, zaprezentowany przez kolegę mygyry, jest bardziej ekonomiczny. No i radochy więcej, można by sprzedawać bilety, za dopłatą przebrać delikwenta za Makrelę Merkel i dźgać szabelką... Mnóstwo ciekawych możliwości bez marnowania sprzętu.



Gdyby zatopiono statek przepoławiając go na pół to można by było nakręcić od razu sequel titanica. Zwróciłoby się.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-02-22, 19:57
Mam nadzieję, że to była Costa Concordia
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-02-22, 20:22
Ciekawe czemu swoich pontono- statków tak nie rozpierdalali i nie zaczepiali pasażerów jak płyneli do Włoch.

Zgłoś
Avatar
NieRudy 2017-02-22, 21:43
Najlepsze jest to, że już nikt nie dostrzega gdzie leży PRAWDA - teraz opinia większości, publiczna, czy opinia lidera ulubionej partii lub aktora reklamującego proszek do prania, ooo takie prafdy mają znaczenie.. kurwa eh.. już mi się odechciewa gadki niejednokrotnie z ludźmi, którzy mi pierdolą jak to "uchodźcy są poturbowani życiem", albo "geje mają uczucia i nie ma znaczenia czy dziecko wychowuje się w rodzinie hetero".. tfuuuu...
Zgłoś