18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13

Student politechniki wrocławskiej opracował i samodzielnie wykonał rękę robota którą zachowuję się niezwykle podobnie to tej znanej nam wszystkich z dnia powszedniego, jak coś robimy. Mięśnie są imitowane za pomocą rurek z gumy umieszczonych w oplocie które są rozciskane przez wysokie ciśnienie wody, dzięki czemu jest uzyskiwany ruch liniowy taki sam jak w zwykłych mięśniach.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-22, 3:15 1
remi1982 napisał/a:

Kurwa mamy tylu zdolnych ludzi. A przez chujnie trwającą w kraju od lat oni stąd spierdalają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w chuj.



bo kurwa głosujecie na debili ... pierwsze AWS czyli sld po pis psl a potem n. petru kukiz konfederacja Polacy są ślepi sondaże już pokazują na wybory i KO + PSL ma tyle co PIS + konfederacja ich przybudówka ... morawiecki rządzi i nic cicho siedzą , do wyborów wystawili mało osób aby nie zabierać pisowi większości .... obudźcie się ;P od komuny dalej te same kurwy i wszystkie wynalazki są rujnowane, sprzedawane USA , opatentowane prze USA i chuj nic nie mamy ...
Zgłoś
Avatar
konstantyn_pierdzipompka 2021-10-22, 7:06
remi1982 napisał/a:

Kurwa mamy tylu zdolnych ludzi. A przez chujnie trwającą w kraju od lat oni stąd spierdalają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w chuj.



Wiadomo. Ja już się dawno z tym pogodziłem i też spierdoliłem.

Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-10-22, 7:17
Jak robią tą rękę za swoje pieniadze nie mam nic do tego, ale jak różne granty sranty to niech spierdalają ... wiem czym to się kończy. Słyszałem co jest ważne w różnych dotacjach rządowych tzw dupochron ... zrobi taką rękę chuj wie po co i na co (co juz 50lat temu amerykanie zrobili z japońcami) popiosze bzdur i skosi 200 tys zł. Pozniej taki pomysł pada ale na czysto przytulił 100 tys czy ile
Zgłoś
Avatar
intermag 2021-10-22, 8:20
Fajnie wymyślił, szkoda że już nie jego. Jak znam życie pomysł zostanie mu zajebany a on howno z tego dostanie
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2021-10-22, 8:59
remi1982 napisał/a:

Kurwa mamy tylu zdolnych ludzi. A przez chujnie trwającą w kraju od lat oni stąd spierdalają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w chuj.



Polecam na YouTube z kanale sportowym cykl hejt park gdzie doktor Rożek właśnie odpowiada na pytania o zdolnych polskich naukowców.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-10-22, 10:30
Manolito666 napisał/a:

Święte słowa



Trzeba dalej głosować na te same ryje straszące od dobrych 30 lat. Komuchy wy6mieszane z żydopstwem nigdy nie chciały sukcesów w kraju.
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2021-10-22, 10:37
Chciałbym, żeby to było polskie, ale chyba hinduskie. Sorki, że zjebałem wam dumę narodową i zachwyty.

zaubacorp.com/company/AUTOMATON-ROBOTICS-AND-AUTOMATION-PRIVATE-LIMITE...
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2021-10-22, 10:55
Natura jest jednak najdoskonalszym systemem - te gumowe rurki pracują dokładnie tak jak ludzkie ścięgna. Nieźle...
Dodatkowo istnieją technologię przekazywania impulsów do nerwów, więc może i czucie będzie - jest to nadzieja dla ludzi po amputacjach.
Zgłoś
Avatar
PeteN88 2021-10-22, 17:59
remi1982 napisał/a:

Kurwa mamy tylu zdolnych ludzi. A przez chujnie trwającą w kraju od lat oni stąd spierdalają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w chuj.



Co ty pierdolisz, jest w pytę xD pjenionszkuf się dodrukuje i po problemie .
Zgłoś
Avatar
Mocz 2021-10-22, 21:27
remi1982 napisał/a:

Kurwa mamy tylu zdolnych ludzi. A przez chujnie trwającą w kraju od lat oni stąd spierdalają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w chuj.



Na chuj komu taka ręka? do walenia konia tylko

do Niemiec niech jedzie
Zgłoś
Avatar
eLzar 2021-10-23, 12:58
Przecież to jest grafika komputerowa
Zgłoś