18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
McQurwa 2021-03-13, 21:04 1
Co? Skurwysynom nie wystarcz tylko ryż wpierdalać
Zgłoś
Avatar
atomboy 2021-03-13, 21:08 1
nie tak do końca większość je normalną żywność ale jest grono zjebów co wpieprzają jak to mówią amulety albo pod turystę żarcie. Oczywiście nie dotyczy to regionów gdzie żywią się tylko właśnie j/w tym co jest wolniejsze od nich. Generalnie nic dziwnego że tyle syfu...
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2021-03-13, 21:56 2
Cycu320 napisał/a:

Ludzkość, czyli my, nikt nas nigdy nie odwiedzi , żaden mądry gatunek obcych nie poda nam ręki, macki czy kutafona, ludzie, homo sapiens powinni zginąć i przepaść jak zło nieczyste. Dla dobra wszystkiego



Skąd ty wiesz, że inne inteligentne stworzenia cechują się większą empatią od człowieka? Odwiedzają cie Marsjanie i bolcują we wszystkie otwory swoimi mackami?
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-03-13, 22:24 1
ruddie napisał/a:

mięso bierze się ze zwierząt - wiem, że niektóre pizdeczki myślą inaczej, ale żeby jeść mięso, trzeba najpierw zabić jakieś zwierzę - zawsze



Ale nie w taki sposób, a jeśli to dla ciebie jest spoko to idź do pracy w ubojni. Tam lubią takich zwyroli i sadystów.
Zgłoś
Avatar
bobofrut 2021-03-13, 23:00 1
Jak w dziupli z kradzionymi furami... Ledwo wjechal a drzwi już odkręcone.
Zgłoś
Avatar
ja_nemo 2021-03-13, 23:12 1
Bierz plasterek i spierdalaj chuju gdzie kolwiek. Zwierzęta maja jedno prawo jebana mac i mają prawo byc smaczne! A jak się nie podoba to nie
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpierdalało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.

Zgłoś
Avatar
Wacław.Milczek 2021-03-13, 23:14 2
Pytanie do ekspertów powyżej. Jak ogłuszyć taką dużą rybę? Jak zadać jej humanitarną śmierć?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-03-13, 23:46 1
Wacław.Milczek napisał/a:

Pytanie do ekspertów powyżej. Jak ogłuszyć taką dużą rybę? Jak zadać jej humanitarną śmierć?



dobre pytanie, można by jej strzeli w łeb, żeby zeszła poprzez uszkodzenie mózgu,
chociaż po twoim pytaniu, to nie wiem, czy wiesz co to mózg
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-03-14, 0:04 4
ja_nemo napisał/a:

Bierz plasterek i spierdalaj chuju gdzie kolwiek. Zwierzęta maja jedno prawo jebana mac i mają prawo byc smaczne! A jak się nie podoba to nie



No zabłysnąłeś pedale. Takie zwierzęta jak ty to nie mają żadnych praw.
Zgłoś
Avatar
tarpan 2021-03-14, 1:03 1
Spurek i reszta oszołomów wynocha tam ryb bronić. Nie wracajcie do Polski oszołomy. Zostańcie z brudasami.
Zgłoś
Avatar
zielonyziomek 2021-03-14, 1:57 2
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpierdalało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



Ludzie tak się sracie o tę rybę, a prawda jest taka, że zwierzęta, które zjadacie codziennie na talerzach mają całe życie przejebane, często w klatce 2x2 i śmierć to dla nich ulga nawet taka jak to, pomęczyć się przez godzinę czy dwie, przy czym i tak najczęściej giną w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-03-14, 3:41 1
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpierdalało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



Ot kurwa wegan się znalazł -.- idz wpierdalać rzeżuche tylko nie popij przypadkiem mlekiem bo żal krowich sutów...

Ha, Tfu...
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-03-14, 11:37
Tetrix napisał/a:

Ot kurwa wegan się znalazł -.- idz wpierdalać rzeżuche tylko nie popij przypadkiem mlekiem bo żal krowich sutów...
Ha, Tfu...



Ja na ten przykład, zaraz będę sobie steki smażył. Co nie zmienia dwóch faktów.
Mianowicie tego, że krojenie zwierząt na żywca jest pojebane i prymitywne, oraz drugie, stopnia twojego upośledzenia.
Zgłoś
Avatar
adrian1017 2021-03-14, 20:25
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpierdalało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



No zwierzęta czyli głównie azjaci będą wpierdalać te rekiny.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-03-14, 22:38
Kamil3l napisał/a:

Ja na ten przykład, zaraz będę sobie steki smażył. Co nie zmienia dwóch faktów.
Mianowicie tego, że krojenie zwierząt na żywca jest pojebane i prymitywne, oraz drugie, stopnia twojego upośledzenia.



Oj tam, oj tam... Pewnie nawet nie poczuł. Przecież nawet nie krzyczał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie