18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
mikel1994 2011-10-02, 10:46
Jakiś murzyn z ich nową wersją koła - kulą. Która się w dodatku odbija.

Ale patrzcie jak prymityw jest skupiony, jebaniec nie ma co robić to piłką odbija. A do roboty nima komu.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-10-02, 10:57
@UP

Ich wersją koła? Ty nie używasz przedmiotów kulistych> ;\

Myslałem ze na końcu jak tak ładne leeeeci to torreador go dxgnie tym swoim dźgiełkiem.
Zgłoś
Avatar
Wesoły 2011-10-02, 12:19 7
No tak, zakazali walk z bykami to teraz murzyni będą robić za byki. Dobrze kombinują.
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-10-02, 15:16
Kto kurwa gra w koszykówkę na piasku ? Pewnie czarnuchy biorą na plażę piłkę do kosza zamiast siatkówki, a pózniej zastanawiają się czemu się kurwa nie odbija. ''Wiem czemu się nie odbija bracie ! - Czemu czarny bracie ? Bo piasek ma zbyt niską gęstość i twardość ! - To co robimy bracie, gramy w siatkówkę jak ci biali ? - Nie bracie !, Wystarczy nasikać na piasek, wtedy bedzie twardy bracie Joł ''
Zgłoś
Avatar
dogAndaluzyjski 2011-10-02, 19:27
Ten bambus ma aids i wąsy niczym Freddy.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-10-03, 0:06 5
mikel1994 napisał/a:

Jakiś murzyn z ich nową wersją koła - kulą. Która się w dodatku odbija.

Ale patrzcie jak prymityw jest skupiony, jebaniec nie ma co robić to piłką odbija. A do roboty nima komu.



ten murzyn to derrick rose i musze cie zmartwic, bo koles w rok zarabia wiecej niz ty, twoje dzieci i kilkanascie nastepnych pokolen twoich wnukow zarobicie lacznie harujac w biedrze przez cale zycie
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-10-03, 12:27 3
jatsko napisał/a:



ten murzyn to derrick rose i musze cie zmartwic, bo koles w rok zarabia wiecej niz ty, twoje dzieci i kilkanascie nastepnych pokolen twoich wnukow zarobicie lacznie harujac w biedrze przez cale zycie



hm. być może.

Ale on jest dalej czarny
Zgłoś
Avatar
V................7 2011-10-03, 22:13 1
Dlaczego dali murzyna do tej reklamy?

Emotka Niedziała!!! Jestem nikim:/
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-10-03, 22:17
Vrry7 napisał/a:

Emotka Niedziała!!! Jestem nikim:/



stuk, puk... stuk, puk... Naprawiłem
Zgłoś
Avatar
xgrzegx 2011-10-03, 22:31
reklama... hm, prócz nuty to nic w niej ciekawego...

kto by zapodał tytuł?
Zgłoś
Avatar
GnS 2011-10-03, 22:37
znawcaekranu napisał/a:

Kto kurwa gra w koszykówkę na piasku ? Pewnie czarnuchy biorą na plażę piłkę do kosza zamiast siatkówki, a pózniej zastanawiają się czemu się kurwa nie odbija. ''Wiem czemu się nie odbija bracie ! - Czemu czarny bracie ? Bo piasek ma zbyt niską gęstość i twardość ! - To co robimy bracie, gramy w siatkówkę jak ci biali ? - Nie bracie !, Wystarczy nasikać na piasek, wtedy bedzie twardy bracie Joł ''



chuj, że to reklama, ale ja grałem w street`a podczas zimy jak był lekki śnieg na boisku, a Ty gadasz o piasku (mimo, że to tylko reklama). Fajna, dobra reklamówka. Dla fanów streetballu i normalnego kosza polecam filmiki "AND1". pzdr
Zgłoś
Avatar
kicsi 2011-10-03, 23:37
poproszę o tytuł piosenki!
Zgłoś
Avatar
painmaker83 2011-10-03, 23:55
fajnie by było wiedzieć co to za kawałek w tle
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-10-03, 23:58
Kurwa film jest bardziej pojebany ode mnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie