18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
poll85 2012-06-22, 15:11
kurwa kiedy oni przestana z tymi reklamami spotami i innym gownem radzacym rzucic palenie. pale i bede palic bo mi sie tak podoba i nikt nie bedzie mi do glowy tlukl ze mam robic inaczej !
Zgłoś
Avatar
Lisek244 2012-06-22, 15:13
ja rzuciłem od tak zdrówko się jebało gdy przez gardło ryja nie mogłem nawet otworzyć było cięzko 3 dni potem jakoś przestawało kusić wiedziałem że jak zapale będzie mnie bardziej napierdalać jak mi się chciało to wolałem se wypić wam proponuje zjechać na ręcznym albo zatkać czymś ryj
Zgłoś
Avatar
szczepan_gks 2012-06-22, 16:34
tak mnie jakoś te żółte kurwiszony poruszyły tą reklamą że muszę iść zajarać...
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-06-22, 17:38 5
thewhitestar napisał/a:

Ale gówno, jeszcze ta ckliwa muzyczka...

PS. piszę to z papierosem w ustach



poll85 napisał/a:

kurwa kiedy oni przestana z tymi reklamami spotami i innym gownem radzacym rzucic palenie. pale i bede palic bo mi sie tak podoba i nikt nie bedzie mi do glowy tlukl ze mam robic inaczej !



szczepan_gks napisał/a:

tak mnie jakoś te żółte kurwiszony poruszyły tą reklamą że muszę iść zajarać...



Żałosne gadanie. Pal sobie kurwa, jednego zjeba mniej, który zatruwa przystanki, knajpy i szkolne kible. Pamiętaj tylko, że w oczach niepalących jesteś frajerem, który wywala pieniądze w powietrze. Jak kiedyś będziesz miał raka, to napisz na sadisticu - wyśmieję cię.

W tych czasach osoba paląca, to albo kretyn, który nauczył się palić w szkole, bo "nie miał przyjaciół i musiał ich sobie w kiblu znaleźć, na dymku" albo osoba z przekonaniem, że papieros w mordzie dodaje szpanu/respectu. Dawno dawno temu palili jedynie ludzie coś znaczący, którzy mieli prawdziwe stresy, ludzie na poziomie, palili "fajki", a nie jakieś żałosne pety. Palcie sobie dzieciaczki, ja to widzę tak: Wy nie dożyjecie emerytury - będzie więcej pożytku dla państwa. Tak więc palcie więcej i zdychajcie, bo nikt o was nie dba, jebane kółko wzajemnej adoracji.

Jeszcze jak faceta z petem zniose, tak kobiete z petem zajebałbym.
Zgłoś
Avatar
Zbakus 2012-06-22, 19:41
Jaram jak pojebany. Tak, wiem, grozi mi rak, zawał, śmierć, kutas i zniszczenie. Też nigdy żadnemu gnojowi nie dałem fajki czy ognia. Ale powód jest prozaiczny - bo gówniarz może sobie zdrowie niszczyć, chuj mu na grób - kara za to jest taka jak za rozpijanie nieletnich, a chodniki roją się od bezmózgich 51234532-letnich "Strażniczek Moralności" w beretach. Tyle, bez żadnych filozofii.

Poza tym, mogą sobie zamotać fajki i ogień, a nie kurwa żulić!
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-06-22, 20:10
Zbakus masz na imie Patryk?
Zgłoś
Avatar
papaj42 2012-06-23, 0:04
@soban2100 g...o cię to obchodzi czy ktoś pali czy nie. Nie paliłeś - nie wypowiadaj się, bo nie masz pojęcia jak to jest. Sam palę fajki bo po prostu to lubię, a nie dlatego żeby komuś "zaszpanować". Poza tym, moje życie - moja sprawa, jak tak bardzo cię to denerwuje, to widocznie nie masz własnego.
Zgłoś
Avatar
Cheetosi 2012-06-23, 0:35
Palcie se pojeby. Chociaż szybciej wyzdychacie. Paliłem 5 lat i rzuciłem dlatego że nie odnalazłem w tym nic ciekawego. W każdym razie będzie pewnie fajnie patrzeć jak zdychacie, o ile nie jesteście ze mną spokrewnieni. Bo jak mój dziadek umierał, ledwo łapiąc oddech to mimo wszystko było mi bo szkoda
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-23, 9:12
Cytat:

Zapodaj sposób na pw jak możesz;>


miętowe nicorette i nie 18 na dzień jak napisane na pudełku, tylko 3-5 na dzień i siłka
Zgłoś
Avatar
tentypluk 2012-06-23, 9:30 1
Ja rzuciłem palenie i nie żałuje tylko kurwa nie lubie takich zjebanych reklam i takich zjebów jak wyżej którzy to kurwa wiedza co dla mnie dobre. Mój hajs, moje zdrowie, moje życie.

PS. chuj wam w ryj.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-06-23, 10:14
Ja rzuciłem zanim konkretnie zacząłem jak miałem kilkanaście lat, bo nie widziałem sensu w puszczaniu kasy z dymem-toż to głupota zwyczajnie, więc wystarczy pójść po rozum do głowy. Macie mózg? to go włączcie

Takie reklamy próbują ludziom włączyć mózg , ale niestety marny efekt
Zgłoś