18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
łechtaczka 2022-02-05, 0:26 1
ja pierdole, co to jest...
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-02-05, 0:36 1
Nick w punkt
łechtaczka napisał/a:

ja pierdole, co to jest...

Zgłoś
Avatar
Adrian649 2022-02-05, 0:42
Baza wirusów została zaktualizowana
Zgłoś
Avatar
elda1987 2022-02-05, 1:00
No nie gadajcie, że wy Alinki nie znacie?
Zgłoś
Avatar
Saika 2022-02-05, 1:08 1
Patrzę i się zastanawiam co ta kawa w sobie miała.
Jak widać na załączonym filmiku, niektórzy mają Iloraz inteligencji a niektórzy Iloczyn.
Tak poza tym, czyżby odwieczna tajemnica "kur domowych" została wyjaśniona?
Ostatnie jej zdanie.
Widać zamiast chodzić do roboty to robi to tak jak sama to określiła.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2022-02-05, 1:12 5
co jak co ale żadna szmata nie będzie mnie uczyła walić konia. W tym jestem SSJ infinity,
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-05, 1:42 27
Śmiech, jak koza na polu, czoło zaczyna się u niej na czubku głowy, nie wymawia "r", co jej sexappealu nie dodaje i do tego jest wulgarną, ordynarną kurwą o słownictwie żula spod marketu który odprowadza wózek. Ha tfu, wstrętna, odstręczająca suko z gadką, jak zapita lambadziara na melinie, która właśnie została wyruchana przez 4 Heńków, której bym kijem nie tknął, choćbym został z nią sam na sam przez pół roku. Kobiecości, gracji, kobiecej delikatności i uroku w niej tyle, co męskości w piździe w rurkach spod patelni albo Pałacu Kultury.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2022-02-05, 2:10 1
Ronin69 napisał/a:

A po drugie nie ufam ludziom, którzy nie wymawiają R



Trzeba być głuchym debilem, żeby nie usłyszeć, jak wymawia "R".
Zgłoś
Avatar
Novik 2022-02-05, 3:16 2
Ta piszą komentarze że fuj a dwie sztuki już czekają w paczkoamacie
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2022-02-05, 6:10 7
Na żadnym szkoleni bhp nie słyszałem tylu "panowie"
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2022-02-05, 9:29 2
elda1987 napisał/a:

No nie gadajcie, że wy Alinki nie znacie?



Mało kto ogląda patostreamy i content kierowany do tępych blachar, których głównym zainteresowanie jest upychanie cycków skarpetami. Tzn taką mam nadzieję.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-02-05, 9:37
Kosibas? To w podlaskim dialekcie penis? Jebana „ryra”. Nie kupię tego produktu.
Zgłoś
Avatar
kudlak55 2022-02-05, 9:50
Panowie, panowie, panowie jprdl jakbym miał ją na codzień słuchać to ujebał bym szczotką do kibla
Zgłoś
Avatar
Praxis 2022-02-05, 10:16
A tam czepiacie się kobiety. Podchodzi z humorkiem do handlu, a asortymemt jest jaki jest. Ktoś to musi sprzedawać. Krzywdy nikomu nie robi i nie rozbiera się za żetony warte 2 ziko żeby ją od dziwek wyzywać.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-02-05, 12:09 2
radek225 napisał/a:

Śmiech, jak koza na polu, czoło zaczyna się u niej na czubku głowy, nie wymawia "r", co jej sexappealu nie dodaje i do tego jest wulgarną, ordynarną kurwą o słownictwie żula spod marketu który odprowadza wózek. Ha tfu, wstrętna, odstręczająca suko z gadką, jak zapita lambadziara na melinie, która właśnie została wyruchana przez 4 Heńków, której bym kijem nie tknął, choćbym został z nią sam na sam przez pół roku. Kobiecości, gracji, kobiecej delikatności i uroku w niej tyle, co męskości w piździe w rurkach spod patelni albo Pałacu Kultury.



Wyjatkowo sie z toba zgadzam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie