18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
jozue 2022-02-05, 13:05
39 zł.... to jak za darmo
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-02-05, 13:59 1
Co za czasy że pierwsze lepsze kórwisko ma swój sklepik internetowy gdzie sprzedaje gówno z chin
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-02-05, 19:35
Ja pierdole "r" jak bym słuchał Tfuu-ska, rzygać się chce po 10 sekundach.
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2022-02-05, 20:49 1
Kris891 napisał/a:

Jakiś adres tego sklepu,ktoś ma ? Bo zaintrygowało mnie to złote ruchanko za nią i najwyższy czas zmienić u mnie wystrój w bawialni



Zhanna.pl mam od niej kilka zabawek, a live robi na Facebooku Zhanna shop
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2022-02-05, 22:48
Garnki_za_zeta napisał/a:

Trzeba być głuchym debilem, żeby nie usłyszeć, jak wymawia "R".



Albo debilem i imbecylem słysząc jak wymawia te jebane RRRRRRRR. Pewnie masz taką samą dysfunkcje mowy i temu ją tak bronisz.
Zgłoś
Avatar
Badtorro 2022-02-06, 0:42
mareczex093 napisał/a:

Albo debilem i imbecylem słysząc jak wymawia te jebane RRRRRRRR. Pewnie masz taką samą dysfunkcje mowy i temu ją tak bronisz.



to że jego starzy byli pojebani nie oznacza, że ty też masz być chujem
Zgłoś
Avatar
kozi1114 2022-02-06, 8:43
I taką babę szanuję
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2022-02-06, 20:32
radek225 napisał/a:

Śmiech, jak koza na polu, czoło zaczyna się u niej na czubku głowy, nie wymawia "r", co jej sexappealu nie dodaje i do tego jest wulgarną, ordynarną kurwą o słownictwie żula spod marketu który odprowadza wózek. Ha tfu, wstrętna, odstręczająca suko z gadką, jak zapita lambadziara na melinie, która właśnie została wyruchana przez 4 Heńków, której bym kijem nie tknął, choćbym został z nią sam na sam przez pół roku. Kobiecości, gracji, kobiecej delikatności i uroku w niej tyle, co męskości w piździe w rurkach spod patelni albo Pałacu Kultury.



Ale kogo to kurwa obchodzi, skoro ona sprzedaje jakiś masturbator a nie siebie?
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2022-02-07, 12:57
@upy babka ma problemy z wymową R, po pierwsze ponieważ nie urodziła się w Polsce i przeprowadziła się jako dziecko, a po drugie niektórzy ludzie nie mają kasy, ani świadomości, że trzeba wysłać dziecko na spotkania z laryngologiem
Zresztą co was to boli, babka ma lepsze gadane jak nie jedna baba na straganie. Osobiście wolę słuchać jej gadania nawet bez tego R niż wspaniałej wymowy prezenterów w wiadomościach
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2022-08-07, 23:38
Ale paskudna kurwa
Zgłoś