18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
DamianG 2013-05-23, 9:42
W którym miejscu ta reklama jest fajna. Gust Wam wywietrzał?
Zgłoś
Avatar
bombeleknaleweczka 2013-05-23, 9:47
taaa, szczególnie ta była dobra:
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-05-23, 10:36
pinio09 napisał/a:

Jedyna rzecz jaka pozostała w heyah fajna to reklamy, bo to co teraz oferują to pozostaje spierdzielać gdzie pieprz rośnie... W heyah numer miałem od kiedy dostałem swój pierwszy monofoniczny telefon, a teraz dziękuje bardzo - opłaty za sprawdzenie stanu konta, przedłużanie ważności numeru to jakiś żart... itd. - na dniach przenoszę się do play.



Pierdolisz glupoty, bylem w heyah przez ponad 11 lat, i na nic nie narzekam. Za sprawdzanie stanu konta hajs? Cie pojebalo chyba *108# znasz takie cos? Majac numer od 11 lat o waznosc tez sie nie martwilem bo moj numer byl wazny do 2016r. Poza tym chyba juz zrobili, ze rok po kazdej rozmowie.

jankol napisał/a:

Ja miałem już dość uciekających pieniędzy z konta heyah. Numer obecny miałem od 2009r. Tak kurwa dbają o klienta, że musiałem co chwilę bazgrać maila, by odzyskać pieniądze, które znikały tajemniczo z konta. Przeniosłem numer i póki co zadowolony jestem. Heyah zeszła na psy, że szkoda gadać. Myślę, że to przez zassanie Ery przez T-Mobile.



Kolego, a telefon to jaki masz? HTC? BlackBerry? Ifon? czy jakis inny szajsung? Uciekajacy hajs to nic innego jak laczenie sie tych telefonow co chwila z internetem, zmienilem na BB i tez to mialem, jedyne wyjscie to byl najmniejszy pakiet internetu chyba za 5zl i problem z glowy. Ale takie cos to w kazdej sieci bedziesz mial. Nawet teraz spradzam biling to jest polaczenie srednio co 20-30min jakis pakiecik 100kb.

Ja osobiscie przeszlem teraz do njumobile zobaczyc jak to jest z tym "nolimit", a przeszlem tylko dlatego, ze hayah ujawnila swoja oferte za puzno, tak to bym nawet nie przechodzil. Ale nie ma problemu jak cos bedzie nie tak bo umowa krotka.
Zgłoś
Avatar
edax 2013-05-23, 12:45
Film może być dobry to i film reklamowy może być dobry.
Zgłoś