18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Reklama kfc
mellvin • 2013-08-06, 20:02
Na jednej ze stron ze "śmiesznymi" obrazkami trafiłem na taką oto reklame kfc:



Mieszkańcy stolicy powinni skumać o co chodzi. Dla niewtajemniczonych dodam, że "słoikiem" określa się osoby, które przyjeżdżają do Warszawy z okolicznych wsi/miasteczek do pracy, co jakiś czas wracając w swe rodzinne strony po wspomniane słoiki z domowymi wyrobami.

Jak dla mnie zajebiście trafiony viral. Ciekawy jestem co wy o takiej reklamie sądzicie.

PS. Na wypadek gdyby kogoś zaraz dopadł ból dupy: nie jestem z Warszawy.
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-08-07, 0:22 2
Szanująca się firma nie robi sobie jaj z klientów. Ojebcie te lokale serwujące psa z budą zmielonego za 20 zł.
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-08-07, 0:27 19
Stehlen napisał/a:

Co yebana szmato masz do wieśniaków? Gdyby nie oni, nie miałbyś co do twojej nie wyparzonej mordy wsadzić!



widać właśnie kurwa... umysłową wieś
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-08-07, 8:52 3
Przecież wszyscy warszawiacy to wieśniaki, hipsterzy i pedały.
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-08-07, 8:59 1
Ale macie ból dupy ... Świetna reklama tak nawiasem śmieszne dla mnie jest to przywożenie kanapek , zup ugotowanych np w Starachowicach i konsumowanych przez tydzień w Wawie czy innych większych miastach ... itp Ludzie jest XXI w. i nie ma juz ciężkiej komuny .... chodzi sie na lunch jak w cywilizowanym świecie (nie jestem z Warszawy)
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-08-07, 9:10 4
A ja jestem z Warszawy i mnie chuj bolą te docinki między miastami. No oprócz Sosnowca i Radomia Bo tam to przejebane
Zgłoś
Avatar
Ivraas 2013-08-07, 9:13 1
@up Ta, w tym "cywilizowanym" świecie lokale są tak drogie że miałem wrażenie że mi czarna dziura portfel wciąga.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-08-07, 9:16 1
pierdolone warszawioki
Zgłoś
Avatar
schuler 2013-08-07, 9:22 3
Jebać warszawe
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-08-07, 9:29 2
a w czym mam kurwa ogórki przywozić w reklamówce?
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-08-07, 9:47
też jestem słoikiem tylko nie wożę słoików do warszawy bo w chuj ciężkie i mi się nie chce, wole mamemu gotować...
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2013-08-07, 10:22 2
Chyba mam problemy z alkoholem, moje pierwsze skojarzenie było, że zamiast zagrychy w postaci ogórków lepiej kfc zamówić.
Zgłoś
Avatar
pitpiter 2013-08-07, 10:44 1
KFC to sama chemia, a w słoiku masz zazwyczaj domowe jedzonko. Nie jestem z Warszawy, ale polecam swoją kuchnię jak ktoś potrafi gotować, a nie te gówniane fast foody
Zgłoś
Avatar
sedes001 2013-08-07, 11:24
Całe to nabijanie się z tych tzw. "słoików" i już samo to określenie to dla mnie szczyt kompleksów i wieśniactwa. Albo ta chujowa piosenka spierdolonego big cyca... To ja już bym wolał być tym słoikiem. Młodzi kurwa wykształceni, z wielkich ośrodków.
Zgłoś
Avatar
janeczekw 2013-08-07, 11:54 4
Jestem warszawiakiem z urodzenia i mam na studiach dużo tzw. "słoików". I powiem wam jedno.. to jest po prostu stan umysłu (jak Rosja) bo inaczej się tego nie da nazwać. Krętactwo, nieufność i skurwienie. Podpierdala jeden drugiego żeby samemu się nachapać.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-08-07, 11:59
Dzięki temu, że są ludzie "zaniżający stawki" firmy mogą ciąć koszty i się rozwijać lewicowi specjaliści od ekonomii. Niejeden "warszawiok" dostanie pracę dzięki temu, że firma rozwinęła się na "słoikach".

Ludziom było źle to się przenieśli do pracy tam gdzie im lepiej a jak się urodziłeś w Warszawie masz jakieś specjalne względy? Jesteś za cienki bolek żeby znaleźć dobrze płatną pracę "u siebie" to zapierdalaj w Polskę.

Od siebie dodam, że poza kilkoma wizytami "turystycznymi" ze Stolicą nic wspólnego nie mam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie