18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Reklama kurwa
zwierzak30 • 2023-07-26, 18:44
"Więc teraz jest grupa, która twierdzi, że jest „złotą rączką”, która może przyjść i wyremontować lub naprawić twój dom, która zatrudnia tylko osoby transpłciowe i niebinarne."

I jak to ktoś zauważył.
:Czy powierzyłbyś tym ludziom pracę w twoim domu? Zainstalowanie oprawy oświetleniowej wymagało trzech z nich."



Chciałbym poczytać jakieś konstruktywne dyskusje.
W czasach jakich przyszło nam żyć.My tradycjonaliści,musimy się pogodzić z tym. Że lepiej kurwa nie będzie.

ps:
Zajebane. Widać skąd.
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-07-26, 18:54 77
Kto to kurwa jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za huja nie rozumiem albo żyje w innym świecie
Zgłoś
Avatar
Json 2023-07-26, 18:55 19
Szczerze to chuj wie z jednej strony jakieś przebierańce ale z drugiej jak mają kompetencje i mniej biorą niż konkurencja to można rozważyć.
Chociaż ja bym się bał Helmanowi czy Velturemu dzieci na weekend zostawić a co dopiero nad tym dłużej myśleć

Co innego jeśli mówimy o flodzi

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-26, 18:59 5
zwierzak30 napisał/a:

"Więc teraz jest grupa, która twierdzi, że jest „złotą rączką”, która może przyjść i wyremontować lub naprawić twój dom, która zatrudnia tylko osoby transpłciowe i niebinarne."



Ha ha, to podobnie jak z tym batyskafem sadistic.pl/kiedy-placisz-250k-usd-za-bilet-vt575847,15.htm
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-26, 19:02 9
Szmata do wycierania podłogi zawsze się przyda.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-07-26, 19:03 26
Taki kawał mi się przypomniał:

Ilu murzynów potrzeba do wymiany żarówki?

5- jeden stoi na stole i przykłada żarówkę do oprawki, a 4 obraca stół żeby się wkręciła.

Niestety z roku na rok społeczeństwo jest coraz bardziej zidiociałe i raczej się ten trend już nie zmieni, biorąc pod uwagę, że żyjemy w czasach w których marzeniem młodzieży jest zostać youtuberem/tiktokerem/infulancerem, dla dziewczyn nie jest problemem żyć ze sponsoringu i sprzedawać swoje zdjęcia na Only Fansie, a już w ogóle szczytem marzeń jest, zawalczyć na Fame MMA
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-07-26, 19:35 15
Wymiana żyrandola to u mnie 50 zł i taka plus minus stawka rynkowa. Te 3 "kobiety" zarobią więc po 16.50 albo trafiają lpg+ frajerstwo co przepłaci trzykrotnie w imię idei...
Zgłoś
Avatar
djted 2023-07-26, 19:55 15
Json napisał/a:

Szczerze to chuj wie z jednej strony jakieś przebierańce ale z drugiej jak mają kompetencje i mniej biorą niż konkurencja to można rozważyć.
Chociaż ja bym się bał Helmanowi czy Velturemu dzieci na weekend zostawić a co dopiero nad tym dłużej myśleć
Co innego jeśli mówimy o flodzi



Velturowi to bym zostawil dzieciaki. W razie wu spokojnie by uciekly kalece
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-07-26, 20:05 3
standardowo.... rynek sam to zweryfikuje... zadne komusze gadki nie pokonaja rzeczywistosci
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-26, 20:38 3
Najważniejsze są wnioski z eksperymentu
pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2023-07-26, 21:06 19
Niebinarny elektryk łączył by przewody jak leci? Przecież nie można dyskryminować za kolor. To jakiś manifest spierdoleńców a nie reklama usług.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-26, 21:26 5
Jakie one są potężne.

Ja bym się zabił o ten żyrandol albo głowę rozciął... Podpowiem im, że trochę fuszerkę zrobiły ale chuj, ważne, że się nie zbiły podczas "remontu".
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-07-26, 21:28 19
Uwaga zagadka !?!

weganin, niebinarna osoba oraz transwestyta chcą skoczyć z krawędzi wieżowca, pytanie:
Kto wygra ?

...... .............................................................społeczeństwo.....
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-07-26, 21:30 7
Jebać to prądem bez litości
Zgłoś
Avatar
Navstar 2023-07-26, 21:31 4
Chujowo powieszona lampa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie