18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Szalony_Mleczarz 2016-01-24, 23:24 2
Bardzo fajne, spot z października 2015, ale tutaj są inne niż pierwotnie głosy. Tutaj pierwotna wersja, jak dla mnie dużo lepsza!
Zgłoś
Avatar
NORGHUL 2016-01-24, 23:48
Hmmm... Ciekawie się bawią za moje pieniądze...

Pierwszy mój post także WITAJCIE SADOLE! Grono ludzi popapranego sortu.
Zgłoś
Avatar
hku 2016-01-24, 23:50 1
Brakuje tylko sponsoringu Alkopoligamii
Zgłoś
Avatar
sidian 2016-01-25, 0:05 2
Gówniane żarcie, chipsy, czekoladki, zjebane napoje składające się w połowie z cukru i w połowie z gówna, ścierwo z utwardzanymi tłuszczami jak margarynki i inne kurewstwa powinny być już dawno obłożone akcyzą. Żrą takie tłuste świniaki to gówno, a potem opierdalają się lekami przez czterdzieści lat, żeby im pikawa nie wysiadła, wszystko na mój koszt.

I nie trujcie, że na zewnątrz syf w powietrzu, a w sałacie jest wąglik, bo chociaż idealnego żarcia nie da się kupić, to nawet minimalny wysiłek, żeby o siebie zadbać, porządna dieta i pół godziny spaceru dziennie wystarczy, żeby sobie bardzo poprawić stan zdrowia.
Zgłoś
Avatar
cosey 2016-01-25, 8:13
Profilaktycznie umów się na badania pa przyszły rok bo to kolejki cię zabiją. Spoko spocik.
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2016-01-25, 8:59
Jak można "reklamować" chujowaciznę, na którą chcesz czy nie chcesz i tak ci zabierają kasę. To jak reklama Kim Jong Una w KRLD.
Zgłoś
Avatar
arathorn 2016-01-25, 12:50
Zaraz się dowiemy że koleś, który śpiewa jako mózg gdzieś w jakiejś gazecie zadeklarował że jest pedziem a reklama propaguje homoseksualizm/gender i należy ją jak najszybciej wycofać.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2016-01-25, 13:13
To chyba pierwsze dobrze wydane pieniądze przez rząd na reklame
Zgłoś