18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Janus92 2013-09-08, 9:05 52
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-09-08, 10:20 11
wczoraj wiadomosciach bylo ze perwsza dama bialego domu, żona husseina obamy byla w szkole aby pokazac dzieciom ze ruch to zdrwoei...wiecie co kurwa? same czarne dzieci...a gdzie byly biale? juz tutaj nikt ich o rasizm nie posadzi? przeciez gdyby bush poszedl tylko do bialych juz by byla nagonka ze rasista... mi sie plakata podoba tak bylo od wiekow pod kazdym wzgledem i tak bedzie....ze tam pare czrnych jest madrych i wysporotwanych nic nie znczy...same wyjatki...to biali musieli wszystko wymyslic i stworzyc gdy czarni biegali z kijami za zyrafa
Zgłoś
Avatar
squallaz 2013-09-08, 10:23 1
To jest stara reklama wykonana przez kontrowersyjną firmę reklamową TBWA. Firma ta zrobiła wiele reklam dla Sony. Kilka lat temu PSX Extreme umieściło u siebie te reklamy jako ciekawostki.
Zgłoś
Avatar
Snoon 2013-09-08, 12:19 2
hahaha, o kurwa drugi raz widzę tą reklamę i teraz się skapnąłem, że tam jest murzyn
Zgłoś
Avatar
mojo3 2013-09-08, 14:14 1
jak widzę tą tępą morde wyżej obwieszoną łańcuchami, która myśli, że jest człowiekiem sukcesu, to mi się zdrowy rasizm włącza
Zgłoś
Avatar
Bielecki 2013-09-08, 17:40
BTW, dział "Czarne fotki" pasuje idealnie...
Zgłoś