18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Reklama radiowa nc+
yogi • 2014-05-21, 17:15
Słyszeliście reklamę radiową nc+?
"(...)ja mam pięć żon i żadna nie marudzi mi, że oglądam mecz piłki nożnej(...) mam multiroom i kanał sportowy(...)" coś w tym stylu.

Poligamia jest właściwa dla religii wschodu, która jak wszyscy widzimy, niechciana pcha się na zachód i narzuca swoje reguły.

Zastanawiam się czy przypadkiem w tak błahy sposób nie jesteśmy przygotowywani na "tolerancyjność" dla kultury wschodu...
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-21, 17:25 42
Jak w reklamie będą słowa
"dla mnie bomba"
"odlotowa impreza"
"wybuchowe chupa chups"

To też podciągniesz pod islam?
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2014-05-21, 17:25 1
Myśle że twórca takiego chłamu albo jest za głupi na to co powiedziałeś albo Twoje(nasze) wartości chce właśnie wyśmiać bo sam jest pewnie judajskiego wyznania. Czy działa to na lemingów? Jak widać tak. Jednak nie na wszystkich.

edit
@up
A nie jest tak?
Zgłoś
Avatar
mjmfuknf 2014-05-21, 17:26
To jest wymysł fantazji studia reklamowego. Prawdziwe żony ciapatych robią meee i są bardziej wełniaste.
Zgłoś
Avatar
marna 2014-05-21, 17:41 15
autorze, a co jeśli jesteś akwizytorem, czy tam przedstawicielem handlowym, wciskającym ludziom nc+ a wspominka o zaistniałej reklamie to tylko sposób do dotarcia do podświadomości użytkowników tego portalu, aby chcieli nabyć ową telewizję?

Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-05-21, 20:24 2
Bodajże na Discovery widziałem tą zjebaną reklamę. Jeszcze się ciapacka świnia rży do kamery...
Kto to do kurwy dopuścił do emisji w naszym kraju!
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-05-21, 20:27 2
[up] Potwierdzam, na discovery leci to zjebane gówno, co mnie tylko utwierdza że NC+ to jebane debile kurwy i złodzieje. Nawet jak na rozmowę kwalifikacyjną dzwonią to nie przyznają się że to nc+ (nie wiem kurwa jak moje CV sie u nich znalazło bo nie wysyłałem do nich nic).
Zgłoś
Avatar
kroplik 2014-05-21, 20:40
Słuszna uwaga.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2014-05-21, 21:42 1
Jebać en ce plus !
Zgłoś