18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
boogeyman 2013-04-15, 22:59 1
Mam taki sam talerz!
Zgłoś
Avatar
rafijawi 2013-04-15, 23:05 1
Hamburgiery zostawić hamburgierom
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-04-15, 23:05
A co to kurwa, adbuster 2.0?
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-04-15, 23:06 7
heheh kurwa tym filmem narzeka, że mcdonald's leci w chuja w reklamie, bo pokazuje więcej i lepiej niż naprawdę jest, ale kurwa flagę U S i A, tych jebanych światowych terrorystów politycznych i gospodarczych to sobie na biurku powiesił pajac pierdolony.
chuj mu w dupe nygusowi
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-04-15, 23:07 5
@un_nem

Albo nie oglądałeś tego filmiku, albo go nie rozumiesz. Ten pierwszy hamburger wyglądał tak jak wygląda, nijaki ser, zgnieciony, nic co tam w środku jest nie widać, ogólnie nic co mogłoby przypominać hamburgera z reklamy. A hamburger z reklamy jest wystylizowany. Możesz być w Tap Madl paszczurem, ale jak się za Ciebie weźmie makijażystka to robisz się nagle cudny. I co, zasługa aparatu?
Sprawa numer dwa. Uj z tym gdzie kupowała i czy się przygotowali. Hamburger z restauracji wyglądał tak samo chujowo jak wygląda w rzeczywistości... Przynajmniej się przyznali do tego, żebyśmy nie liczyli, że żarcie tam wygląda jak w reklamach...
Zgłoś
Avatar
muka 2013-04-15, 23:08 1
bo one były chrupiące przed włożeniem do hamburgera
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-04-15, 23:10 2
Ja tych wszystkich hamburgerów nie wpierdalam. Za młodu się jadało, ale pewnego razu skończyło się to tak, że dalej srałem i rzygałem, niż widziałem. Teraz, nawet jak idę pić z kumplami, to żona daje mi w reklamówce z biedronki świeże kanapki z kiełbachą i cebulą. Jak wracamy i nikt nam reklamówki nie podjebie, to fajnie się je. A i cebulowe capienie każdy ma już poważaniu.
Zgłoś
Avatar
Donpedro91 2013-04-15, 23:14 5
Dobra to kto mi teraz powie, że nie ojebałby czisa
Zgłoś
Avatar
Norbek 2013-04-15, 23:16 3
Nie pasuje to kurwa nie jedz a nie pierdolisz jakby nikt o tym nie wiedział...
Zgłoś
Avatar
ParanoVegasLas 2013-04-15, 23:18 2
makreting jak marketing ale tak bym teraz Maca ojebał że olaboga! kurna zeby po 1 zl byly chesseburgery! to bym za kilka lat mogł wylądować na hardzie.
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-04-15, 23:18 2
A w dupie byliście i gówno widzieliście. Hejterzy Mc Donalda którzy wpierdalają doner kebaby z kota albo stołują się w KFC.

Nagadujecie na fast foody, a w żarciu ze sklepu czy to "eko" czy marketu nie jest wcale mniej śmieci i gówna niż w takim cheeseburgerze.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-04-15, 23:29
@jeloo
powiedziales dokladnie to samo co napisalem wyzej.
to ty nie zrozumiales tego co napisalem.
przeczytaj ponownie 50 razy i odpisz
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-04-15, 23:29 6
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-15, 23:32
Ja jak się stołuje w fast foodzie to tylko w jednym, występującym tylko w moim mieście. Bułka dobra i świeża, wszystko robione na widoku i świeże. Są gyrosy, hamburgery, cheeseburgery i inne cuda na kiju ale się człowiek za 12zł nawpierdala jak za 100 i jeszcze smacznie i (jak na nasze państwowe standardy) zdrowo (zdrowiej już chyba tylko domowo z własnej hodowli i grządki).
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-04-15, 23:32 1
heh, pamiętam jak cheesiki były po dwa złote, szło się do macdonalda i tego na tony kupowało...piękne czasy ;_;
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie