18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wernetto 2013-04-15, 23:33
Promocja za 5 zł. Hmmm czyli tzw. dollar menu dla biedoty amerykańskiej dotarło i do nas.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-15, 23:37 1
trebeter,
Wybaczcie bo zgrzeszyłem ale ni chuja nie wiem co to za film a chętnie obejrzę. Jakiś sadol podzieli się tytułem?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-15, 23:51 1
@ Magnic, ten film to "Falling down" z Michaelem Duglasem.

Jakiż to fastfood występuje wyłącznie w twoim mieście? Czyzby jego nazwa zaczynała się na litere "F"?
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-04-15, 23:51
Nie rozumiem pierdolonego fenomenu mcdonalda, jeszcze frytki czy tam shake'i są w miarę dobre, ale jak ktoś może jeść te gówniane kanapki?!! Nie macie w mieście jebanych frazzesów chociażby?! Przecież to jest kurwa nie porównywalne jakością i smakiem..
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-04-16, 0:23 1
Gdyby ludzie nie jedli w Macu to nie mialby racji bytu. A skoro istnieje to znaczy ze ludzie tam chodza i wydaje kase proste.
A do wszystkich hejterow - wole isc do Maca niz do jakiejs knajki nie wiadomo skad lub budy u wietnamca. Wiem wtedy co jem. I ze to ma jakosc taka jaka ma ale pewien poziom trzyma. To samo jak jestem w trasie - wole isc do Maca bo ponownie wiem co jem i po tym nie mam problemow.

A kanapki wygladaja inaczej. No sory ale ile czekasz na tego cheeseburgera? 1min? 2min? A przeciez babka powiedziala ze im na tej sesji to pare godzin zajmuje. Bo jest to tylko reprezentatywne pokazanie kanapki ze wszystkim co w srodku. Zreszta ogladasz to przez 2min zanim zamieni sie to w papke w zoladku wiec co narzekasz?
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-04-16, 0:44
Brawo szerloku - odkryłeś, że reklamy kłamią!
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-04-16, 1:01 1
Mcdonald, na zachodzie fastfood dla bydła i pospólstwa, u nas rarytas i marzenie każdego Kowalskiego.
Zgłoś
Avatar
bakulaa 2013-04-16, 1:48 2
ja akurat pracowałem w maku i nigdy nie zrobisz idealnego cheesa albo innej kanapki nie masz czasu ponieważ jeśli stoisz sam na kuchni i w pewnym momencie wyskoczy Ci na monitorze 16 cheesów 4 wiesie i np 9 bigów to zapierdalasz jak głupi i napierdalasz składnikami i nie patrzysz jak to robisz tylko jak najszybciej bo zaraz koleś który to zamówił sie wkurzy bo nie może poczekać np. 4 min na kanapke ... i to jest do dupy no jak zwykle sie kasjerowi obrywa a nic złego nie zrobił
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-04-16, 7:06
Lol, przecież to nie są pikle tylko jakieś ogórki kiszone/korniszony.
Pikle są żółte od marynaty.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-16, 7:19
Loaloa napisał/a:


Jakiż to fastfood występuje wyłącznie w twoim mieście? Czyzby jego nazwa zaczynała się na litere "F"?



Nie. Występuje tylko w moim mieście i raczej znać nigdy nie będziesz.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-04-16, 7:51
Jak już mam wpierdalać w tych chujowych fastfoodach to wolę Burger Kinga. Jeden whooper i człowiek najedzony :]
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-04-16, 9:45
W Siedlcach był dobry fastfood, Burgerownia, ale ostatnio byłem to albo go gdzieś przenieśli, albo zamknęli, bo nie mogłem go znaleźć. To była chyba jedyna knajpa gdzie hamburgery wyglądały lepiej niż na reklamach.
Zgłoś
Avatar
baczex 2013-04-16, 12:57
nic tylko czekać na wyczyny tej od frytek mrożonych czy z ziemniaków i innych bzdetów. Z maka zrobi restauracje 5 gwiazdkową
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-04-16, 13:09 2
Dżizus kurwa ja pierdole, jaka dyskusja na temat fastfooda.

To tak jakby dyskutować na temat tradycyjnego polskiego chleba ze smalcem i ogórkiem kwaszonym.

-A ma cholesterol, a nie jem mięsa, a nie zdrowe, a tłuste, a chujowe, a ogórek z miękki, za twardy, pewnie chiński kwaszony chemicznie, a chleb nie razowy tylko karmelizowany, a skwarek nie ma albo są za duże, a mięso z konia, a moja babcia kurwa to smalec na wsi nogą kreci własnoręcznie!

Kanapka jak kanapka, na chuj drążyć temat?

A może, żeby podkręcić atmosferę, wspomnę, że hamburgera tylko spopularyzowano w USA, a tak naprawdę to kanapka jest NIEMIECKA! Więc już wiecie, dlaczego taka brzydka w rzeczywistości LOL
Zgłoś
Avatar
sycoman 2013-04-16, 13:19
jak czytam te komentarze to nie dobrze mi się robi narzekacie na McDonalda i USA, a i tak każdy wpierdala je ze smakiem, może nie wyglądają jak na reklamie ale huj z tym jak są na prawdę dobre, mi smakują i tyle, tylko że trzeba zjeść 5 żeby się najeść ale co tam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie