18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WszystkieNickiZajęte 2013-04-16, 13:27
I tak zjadł
Zgłoś
Avatar
Navarone 2013-04-16, 13:35 1
Ludzie zaserwujcie sobie raz Whoopera z BK i poczujecie jak powinien fast food smakować, zamiast te gówna z maca.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-16, 13:38
Jak bardzo zjebanym trzeba być żeby się żywić w pierdolonym MC Donaldzie?! Kurwa mać, miliard razy mówiono jak bardzo chujowe jest tam jedzenie i jak drogo w ogólnym rozrachunku trzeba zapłacić, żeby się najeść. Ja jebie, 5 zł za dwie bułki. Za 5 zł to w każdej podrzędnej stołówce dostanę żurek z jajkiem i bułeczką i co najlepsze, bardziej się tym żurkiem najem, a organizm dostanie porządne składniki odżywcze. O robieniu się spasłym waleniem po Macu nawet nie wspominam.

No cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą -_-

A o różnicach między reklamą a rzeczywistością mówiono już milion razy...
Zgłoś
Avatar
Sykacz 2013-04-16, 14:00
Założę się, że jak skończył nagrywanie filmiku to opierdolił te czisy tylko świst
Zgłoś
Avatar
NsQ. 2013-04-16, 14:12
Ale bym je wpierdolił <3
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-04-16, 14:51
bo mcdonalds to zarcie dla jełopów z hameryki - jesz gabke zwana bulka z przemelonym niby miesem . Ludzie stołujący se tam nie są lenwi ale też głupi bo niedość że płaca za kupe to nie chce im sie poszukać innego lepszego fast foodu bo mcdonalds to najweksze gówno wśrod takiego jedzenia .
I co z tego ze zjadliwe skoro w tej cenie powinny byc 3 takie gabki z miesopodobnym wkladem.

No i te kampanie kierowane do totalnych debil;] szkoda że u nas jest juz pokolenie patrzace na reklame nie na jakość

Ze swieca szukac drugej frmy z tak rozdmuchanym marketingiem nie oferującej nic ponadto

sycoman napisał/a:

jak czytam te komentarze to nie dobrze mi się robi narzekacie na McDonalda i USA, a i tak każdy wpierdala je ze smakiem, może nie wyglądają jak na reklamie ale huj z tym jak są na prawdę dobre, mi smakują i tyle, tylko że trzeba zjeść 5 żeby się najeść ale co tam



nie sądź nnych swoja miarą kazdy próbował nie kazdy regularnie je to cos

Marshal napisał/a:

Gdyby ludzie nie jedli w Macu to nie mialby racji bytu. A skoro istnieje to znaczy ze ludzie tam chodza i wydaje kase proste.
A do wszystkich hejterow - wole isc do Maca niz do jakiejs knajki nie wiadomo skad lub budy u wietnamca. Wiem wtedy co jem. I ze to ma jakosc taka jaka ma ale pewien poziom trzyma. To samo jak jestem w trasie - wole isc do Maca bo ponownie wiem co jem i po tym nie mam problemow.

A kanapki wygladaja inaczej. No sory ale ile czekasz na tego cheeseburgera? 1min? 2min? A przeciez babka powiedziala ze im na tej sesji to pare godzin zajmuje. Bo jest to tylko reprezentatywne pokazanie kanapki ze wszystkim co w srodku. Zreszta ogladasz to przez 2min zanim zamieni sie to w papke w zoladku wiec co narzekasz?


o i to własnie przyklad marketingowej papki w stylu "wiem co jem" nie wesz i nie porównuj korporacyjnej papki z małymi budkami ktore serwując kupe padły by a mac moze to olac bo wpuszcza sobe w koszta pewne rzeczy. typowe argumenty zjadacza papki skoro za 2 minuty laduje to w brzuchu zjedz surowego ziemniaka zalej wrzatkiem i dosyp maki bedziesz mial kopytka....... jednak sa jak widze asy i "fani"
Zgłoś
Avatar
baniaaa1 2013-04-16, 15:31
KamilAW napisał/a:

Nie rozumiem pierdolonego fenomenu mcdonalda, jeszcze frytki czy tam shake'i są w miarę dobre, ale jak ktoś może jeść te gówniane kanapki?!! Nie macie w mieście jebanych frazzesów chociażby?! Przecież to jest kurwa nie porównywalne jakością i smakiem..



A CO TO JEST JEBANY FRAZES KURWA? Bo ja ewentualnie mam Mc Gaś i Big Buła i sie wpierdala tam pysznie aaa i pod kopalnia jest przeswietna budka z cizami

DUST DEVIL napisał/a:

Jak bardzo zjebanym trzeba być żeby się żywić w pierdolonym MC Donaldzie?! Kurwa mać, miliard razy mówiono jak bardzo chujowe jest tam jedzenie i jak drogo w ogólnym rozrachunku trzeba zapłacić, żeby się najeść. Ja jebie, 5 zł za dwie bułki. Za 5 zł to w każdej podrzędnej stołówce dostanę żurek z jajkiem i bułeczką i co najlepsze, bardziej się tym żurkiem najem, a organizm dostanie porządne składniki odżywcze. O robieniu się spasłym waleniem po Macu nawet nie wspominam.

No cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą -_-

A o różnicach między reklamą a rzeczywistością mówiono już milion razy...



wpierdalam w maaku w chuj czesto i nie jestem spaslym waleniem, co lepsze dzieki makowi CHUDNE KURWA
Zgłoś
Avatar
oczas 2013-04-16, 16:42
i tak je zeżarł
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2013-04-16, 17:25
A kto powiedział że nie zeżarł, niektóre wypowiedzi to jakieś lamusy tu pisały... fajnie przedstawione porównanie reali z reklamą, które mnie osobiście rozbawiło, a debile jakiegoś głębszego przesłania szukają... w dzisiejszych czasach bycie filozofem się kurwa modne zrobiło... nie lebiej zostać idiotą zamknąć mordę i się nie ośmieszać w necie??

Pozdrawiam normalnych
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-04-16, 18:43
Wierzycie reklamom i jecie trujące śmieci. Żal mi was.
Zgłoś
Avatar
Radziejny 2013-04-16, 21:33
I tak nic nie przebije obniżki ceny w KFC na Bsmart - a z 5 zł na niewiarygodne , nieprzeciętne i niesamowite 4,95 zł
Zgłoś
Avatar
pazuzu123 2013-04-16, 21:43
trebeter napisał/a:



uprzedziłeś mnie
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-04-16, 22:32
A czego się kurwa można spodziewać za 5 zł ???
Niedługo nawet musztardy nie dadzą bo żarcie w górę idzie
Zgłoś
Avatar
erpi 2013-04-16, 23:11
Na chuj narzekasz i tak jest pyszne
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2014-07-15, 11:13 18
Dowód na to jak reklamy ruchają w dupę przeciętnego konsumenta



Smacznego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie