18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kawkaman 2012-12-21, 11:58
Fotoprowokacja.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-22, 0:21
Kawagawa napisał/a:

Ok, więc inaczej. Ci tutaj raczej nie są wrogami, ot, mają na Kościół wyjebane. To nie jest wrogośc, to jest tumihoryzontalizm.


Nie... To jest totipolimorfizmowość wsteczna....

Kawagawa napisał/a:

A pedofili i dewot usprawiedliwiać nie mam zamiaru, bo są dla mnie po części właśnie ucieleśnieniem diabła, a z diabłem trzeba walczyć.


Dewocja o ile wiem nie jest zła.
A pedofilii masz wszędzie. W kościele jest to nawet mniejszy procent w stosunku do wszyskich księży jak u świeckich w stosunku do całej populacji.

Kawagawa napisał/a:

Ale to taka a nie inna ideologia doprowadza do promowania pewnych postaw.


Ale ta postawa nie wynika z Biblii więc nie możesz winić za to ich wiary...

Kawagawa napisał/a:

Jeżeli np Kościół mówi że homoseksualizm to my możemy łaskawie tolerować to sory ale to jest wywieranie presji.


Kościół jasno mówi że homosie są źli i widać to w treści ST.

Kawagawa napisał/a:

I tak samo jest tutaj- praktyka chrześcijaństwa jest taka, że nawet subtelną swobodę seksualną traktuje się jak kurestwo.


W bilbii jedyna co mowa o seksie to zakaz zdradzania, zakaz kazirodztwa, zakaz homosiowania. Więc nie mów o czymś co nie ma pokrycia na zasady.

Kawagawa napisał/a:

To czemu dostajemy ciągle w dupe w wyborach? Odpowiem Ci. Bo zwykli ludzie właśnie mają dosyć Waszych pieprzonych płodów na zdjęciach. kumasz?


Zwykły człowiek da ci w mordę jak mu powiesz że nie masz nic przeciw temu byś mógł swoje dziecko, zwane przez ciebie płodem,
zamordować bo ci coś nie pasuje w jego narodzinach...

Kawagawa napisał/a:

Unomomento. Chrześcijaństwo to tylko część świata. Są jeszcze Chińczycy ze swoimi wierzeniami, hindusi, Japończycy, Islandczycy, Żydzi( którzy jak wiemy rządzą światem), masoneria( która jak wiemy rządzi światem), itd. Nie tylko Chrześcijanie budowali ten świat. I tak, przed chrześcijaństwem tysiące lat trwały inne wierzenia ludowe, Światowid itd. Dłużej jak Chrześcijaństwo. A jak nie dłużej to to wszystko jest porównywalne.


Chińczycy swoją kulturę zniszczyli. O jakies sensownej kulturze na Islandii to nawet nie słyszałem. Japonia gdyby nie działania europy i europejskiego USA to nadal walczyłaby na katany. Hindusi to samo co Japończycy.
Żydzi tworzą część naszej kultury bo sporo od nich zaczerpnęliśmy.
Masonów sobie daruje...

Kawagawa napisał/a:

Ale Ja i Ty myslimy podobnie.


Wybacz. Ale ja nie jestem skurwielem i nie nazywam kogoś "męczącą się marchewką"...

Kawagawa napisał/a:

Odpowiadam Ci na pytanie czemu Katolicy się ubierają Katolicy się ubierają bo ich ciało jest nieczyste. Ciała ateistek nie są nieczyste więc mogą chodzić topless. To Katoliczki uważają że są dziwkami od urodzenia, ateistki nie mają tego problemu.


Z tego co wiem to ludzie się ubierają po to by nie stracić ciepła i nie umrzeć z tego powodu...

Kawagawa napisał/a:

Stosunek do reklam z cyckami bierze się z Katolickiego stosunku do seksu. Wszystko co jest inne jak pozycja klasyczna i zgaszone światło to kurestwo.


Nie przypominam sobie by Biblia traktowała jaka pozycja jest zakazana a jaka nie...

Kawagawa napisał/a:

Ale mogłoby reklamować tak? I wtedy byś biegał i rzucał żarówkami z farbą? Tak samo jak debil impotent który przybiegł ostatnio na Jasną Górę?


Zapomniałeś o jednym. A raczej się tego wypierasz...
Twój "przykład" reklamy nie jest reklamą niczego tylko zdjęciem z jakieś sesji jakieś modelki...

Kawagawa napisał/a:

Nikt normalny nie chce robić z aborcji środka antykoncepcyjnego.


Jesteś pewny...? Bo każde pro-mordercze środowisko jasno mówi że ostatecznie ma być tak że kobieta jest "wolna" i decyduje za każdym razem czy zabić czy nie.

Kawagawa napisał/a:

To Wy, chorzy psychicznie fanatycy, chcecie w imię dogmatów zmuszać dzieci do rodzenia dzieci.


Jak mówiłem tłuku. Nie można zmusić kogoś do tego bo to naturalny proces biologiczny naszego ciała.
Można zmusić kogoś do seksu. I to jest zabronione. Ale nie można zmusić kogoś do czegoś co i tam się naturalnie stać musi.

Kawagawa napisał/a:

I na koniec jakim prawem odmawiasz mi prawa do bycia Katolikiem?


Bo głosisz treści sprzeczne z nauką Biblii? A to ciebie automatycznie z miejsca wyklucza z roli katolika. Nie musisz dostać bullą ekskomuniki po mordzie od Benedykta by to zainstało...

Kawagawa napisał/a:

Co zrobiłeś żeby dążyć do powybijania księży pedofili? Nic.


Mówi to ktoś kto wie że wyłowienie dwóch księży pedofilii pod rząd by dowieść swojej racji, równa się całkowitemu zignorowaniu co najmniej kilkudziesięciu przypadków z laickiego świata?

Kawagawa napisał/a:

Ty tylko bronisz urojonych ideałów, nienarodzonych 2 tygodniowych płodów[...]


Moja walka o "płody" wynika z biologicznego wykształcenia które w siebie wbijam. To ono mi jasno mówi że to jest człowiek a nie jakaś książeczka sprzed pary tysiącleci...

Kawagawa napisał/a:

Nie jesteście Katolikami, jesteście żałosną karykaturą Katolicyzmu. Jezus spuściłby Wam wpierdol za te brednie które prezentujecie każdego dnia.


O katolicyzmie mówi ktoś kto nie chce wyznawać przykazania "nie morduj"?

Kawagawa napisał/a:

Jak uważasz że w Kościele nie ma pedofilii to stajesz się jednym z nich i powinni Ciebie powiesić na tym samym drzewie, bo bronisz bydlaków.


Uważam że są. W o wiele mniejszym ułamku niż w laickim świecie, ale też niestety są bo trudno jest wszystkich wyłowić.
Jestem za mądry po prostu by wierzyć w ten pedofilski spisek...

Kawagawa napisał/a:

Tym się różnimy widzisz, Ty jako Katolik pokazujesz swoim dzieciom przed snem martwe płody, Ja jako Katolik nie widzę nic złego w tym że syn zobaczy cycuszki na reklamie.


Katolik swoim dzieciom przed snem mówi że krzywdzenie bliskiego jest złe a własnego siebie należy szanować.
To kurwa wy jesteście nawiedzeni i pokazujecie wszystkim ze ten "płód" to nie człowiek więc możecie go zabić...
Zgłoś