18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matiqq 2012-12-19, 17:44
Brak komentarza...
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-19, 17:59 13
A same jak były młode dawały dupy w krzakach i pan Jezus sie nie pogniewał.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-19, 18:01 60
Koniec Świata napisał/a:

A same jak były młode dawały dupy w krzakach i pan Jezus sie nie pogniewał.



To mnie właśnie wkurwia najbardziej. Najpierw ruchańsko na oazach a potem jak już dupa na starość nie może więcej kutasów przyjąć to pies ogrodnika przybiega i świętojebliwość.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-12-19, 18:26
@up
taka prawda.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-19, 21:15
Niektórzy z was widzę mają chore relacje z pra-/babciami skoro wiedzą tak dokładnie czym one się w młodości, i jak często, zajmowały...
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-19, 21:32 1
Arashel napisał/a:

Niektórzy z was widzę mają chore relacje z pra-/babciami skoro wiedzą tak dokładnie czym one się w młodości, i jak często, zajmowały...



wiesz co, z doświadczenia wiem że im większa świętojebliwość tym wiekszy kurwiszon.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-19, 22:51 3
A ja z doświadczenia wiem że cywilizowana grupa ludzi charakteryzować się powinna tym że nie obchodzi ich co ludzie między sobą robią prywatnie, w domach, w łóżkach tylko w imię jakiegoś przyzwoitego smaku starają się nie wychodzić z tym na widok publiczny i nie zacząć tam zgorszenia.
O ile taka reklama jest nieszkodliwa to nadal nie widzę powodu żeby jeden idiota z drugim wyzywali tych ludzi. Tak też dla twojej świadomości to ich ideologia budowała Europę przez tysiąclecie a te kultury znane z rzucania nagościami gdzie się dało są dziś podziwiane tylko w postaci ruin. Warto tu pomyśleć nad tym co wybrać.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-19, 23:26 14
@Arashel

Naprawdę rozumiem niektóre twoje poglądy, ale twój skrajny konserwatyzm jest tak kurwa wsteczny, że odnoszę wrażenie że przybyłeś tutaj wehikułem czasu z epoki maszyn parowych i nie możesz się pogodzić z rzeczywistością którą zastałeś. To twoje myślenie jest błędne. Może większość swojego życia spędziłeś w jakiejś pustelni czytając biblię od deski do deski i zagryzając korzonkami. Co właściwie robisz na liberalnym portalu? Lepszym miejscem dla ciebie byłby jakiś portal fundamentalistów katolickich.



Tak patrzę na twój wiek - 20lat, a jak czytam twoje posty to jakbym słyszał jakiegoś mieszkającego w lepiance wąsatego kołtuna w tureckim swetrze i ze spłaszczoną potylicą.
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2012-12-19, 23:33
@up - oprucz piwa masz ode mnie
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-19, 23:48
Arashel napisał/a:

A ja z doświadczenia wiem że cywilizowana grupa ludzi charakteryzować się powinna tym że nie obchodzi ich co ludzie między sobą robią prywatnie, w domach, w łóżkach tylko w imię jakiegoś przyzwoitego smaku starają się nie wychodzić z tym na widok publiczny i nie zacząć tam zgorszenia.



tzn sugerujesz że reklama kostiumu kąpielowego sieje zgorszenie czy jak? Cycki sieją zgorszenie? Co Ty kurwa pedał jesteś?

a co do budowania cywilizacji przez setki i tysiące lat itd, to że przez 5000 lat ludzie jeżdżą konno nie oznacza że masz zamienić BMKe na stajnię.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-20, 0:08 1
Kawagawa napisał/a:



tzn sugerujesz że reklama kostiumu kąpielowego sieje zgorszenie czy jak? Cycki sieją zgorszenie? Co Ty kurwa pedał jesteś?



Gdyby Arashel był "królem Polski" to na plażach widzielibyśmy coś takiego:


A jakby miał zły humor:
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-20, 13:54
Arashel napisał/a:

A ja z doświadczenia wiem że cywilizowana grupa ludzi charakteryzować się powinna tym że nie obchodzi ich co ludzie między sobą robią prywatnie, w domach, w łóżkach tylko w imię jakiegoś przyzwoitego smaku starają się nie wychodzić z tym na widok publiczny i nie zacząć tam zgorszenia.
O ile taka reklama jest nieszkodliwa to nadal nie widzę powodu żeby jeden idiota z drugim wyzywali tych ludzi. Tak też dla twojej świadomości to ich ideologia budowała Europę przez tysiąclecie a te kultury znane z rzucania nagościami gdzie się dało są dziś podziwiane tylko w postaci ruin. Warto tu pomyśleć nad tym co wybrać.


Domyślam się że po plaży chodzisz z psem przewodnikiem gdyż oczy twe zamknięte pozostają by niecnego a gorszącego widoku niewiast skąpo odzianych do serca nie dopuszczać.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-20, 14:00 1
Koniec Świata napisał/a:

Naprawdę rozumiem niektóre twoje poglądy, ale twój skrajny konserwatyzm jest tak kurwa wsteczny, że odnoszę wrażenie że przybyłeś tutaj wehikułem czasu z epoki maszyn parowych i nie możesz się pogodzić z rzeczywistością którą zastałeś. To twoje myślenie jest błędne.


To że ktoś zacznie pokazywać cycki i wszystkim przestanie to przeszkadzać wcale nie oznacza kuźwa że staniemy się lepszym społeczeństwem...
Tak samo na odwrót. Nie przypominam sobie by brak oglądania cycków wpływał negatywnie na pracę np. naukowców.

Koniec Świata napisał/a:

Może większość swojego życia spędziłeś w jakiejś pustelni czytając biblię od deski do deski i zagryzając korzonkami.


Biblia? Pass...
Korzonki? A smaczne?

Koniec Świata napisał/a:

Co właściwie robisz na liberalnym portalu?


Nikomu nic nie zakazuje. "Prosiłem" tylko by paru debili nie wyzywało ludzi którzy wyznają zasady, których wyznawanie jest pozytywne i ma odbicie na kartach historii.

Koniec Świata napisał/a:

Lepszym miejscem dla ciebie byłby jakiś portal fundamentalistów katolickich.


To nie jest katolicki fundamentalizm tylko prosta laicka zasada.

Koniec Świata napisał/a:

Tak patrzę na twój wiek - 20lat, a jak czytam twoje posty to jakbym słyszał jakiegoś mieszkającego w lepiance wąsatego kołtuna w tureckim swetrze i ze spłaszczoną potylicą.


Nie wiem jak od ideologii przeszedłeś do wyglądu, ale okej. Masz swój świat i swoje kredki.

Kawagawa napisał/a:

tzn sugerujesz że reklama kostiumu kąpielowego sieje zgorszenie czy jak? Cycki sieją zgorszenie? Co Ty kurwa pedał jesteś?


I oczywiście rozumiem że jako mąż, ojciec, dziadek nie masz/nie będziesz miał nic przeciw temu by najbliższe ci kobity się gołe po mieście poruszały i szturchały na każdym przystanku, na każdej ulicy...?
To że ja sobie lubię popatrzeć na cycki nie oznacza że powinny być one na każdym kroku eksponowane...

Kawagawa napisał/a:

a co do budowania cywilizacji przez setki i tysiące lat itd, to że przez 5000 lat ludzie jeżdżą konno nie oznacza że masz zamienić BMKe na stajnię.


Koń nie był zasadom kultury.
Zgłoś
Avatar
I................o 2012-12-20, 16:51
Ja jebie, wy wszyscy zeście spadli z muszli toaletowej na łeb na kafelki czy naprawdę jesteście takimi lemingami, przecież widać że to jakiś troll powiesił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie