18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
T................y 2019-12-08, 22:58 35
Jakie to chujowe
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-12-08, 23:17 5
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakie to chujowe



Co nie? Też bym wolał Jarka Kreta.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2019-12-08, 23:35 7
A mnie się podobało
Zgłoś
Avatar
Muhannad 2019-12-08, 23:42 1
Słabe jak Janikowski
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-12-09, 0:18 3
Serio chciałbym zobaczyć taką prognoze po jakieś apokalipsie.... On by się nadawał na to ,, dziś prosimy nie wychodzić z schronów i pownic z uwagi na promieniowanie które przekracza dopuszczalne normy 10 krotnie a za tydzień rozpoczyna się migracja mutantów z wschodu na południe kraju....,,
Zgłoś
Avatar
Zeal 2019-12-09, 0:23 3
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakie to chujowe



Jak Twoj komentarz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-09, 1:26 3
silwerbalk napisał/a:

Serio chciałbym zobaczyć taką prognoze po jakieś apokalipsie.... On by się nadawał na to ,, dziś prosimy nie wychodzić z schronów i pownic z uwagi na promieniowanie które przekracza dopuszczalne normy 10 krotnie a za tydzień rozpoczyna się migracja mutantów z wschodu na południe kraju....,,



Ze srem kanapke do tego i ze szynkom?
Zgłoś
Avatar
Tryper 2019-12-09, 2:08 4
Po co to gówna tu wstawiasz? To nie kwejk do chuja
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2019-12-09, 8:01 1
Jako, że wciągnąłem się w fabułę Death Stranding, mi się podobało, ale końcówka była słaba. Powinien był założyć maskę Higgsa i znowu zniknąć na Plaży.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-12-09, 8:05 4
Nadciąga wielka fala propagandy międzynarodówki socjaldemokratycznej (czyli przefarbowanych komunistów). Wiąże się to z tym, że zaczął im się sypać plan, który mieli wprowadzać na "nieco" dłuższą metę i teraz muszą zagęszczać ruchy, bo inaczej prawie 60 lat starań pójdzie w pizdu. W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Polsce i w USA teraz co chwila będą się pojawiały jakieś niby to fajne materiały kandydujące do miana viralów... a będące tylko nośnikiem do przemycenia jakiejś informacji.

Tutaj przemycaną informacją jest próba zdyskredytowania ruchu "oburzonych", który zaplanował na 2020 r. działania mające na celu rozwianie lewackich bajeczek i ujawnienie stojących za tym zbrodniczych, neo-faszystowskich, ponadgranicznych stowarzyszeń najbogatszych ludzi świata.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-12-09, 8:38 1
Jakieś gówno dla no lifów...
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-09, 12:44 1
Tak naprawdę uszło by, gdyby jakiś mocny akcent dali na końcu. Bo teraz to jakieś takie, to nijakie. Czegoś tutaj brakuje, bo ja wiem? Może jakby zdjął spodnie na końcu a jakaś Rusin czy inna Doda by mu zrobiła laskę, to było by bardziej wyraziste,a tak, to aż się chce wyjść z kina.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2019-12-09, 15:44
Jebać polski content. Sie nie spuśćcie przypadkiem. A DS jest zjebane. Elo
Zgłoś
Avatar
k................4 2019-12-09, 17:47 2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie