18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Rekrutacja
Vof • 2013-08-27, 17:47
Liberia: 25 tys. osób zdawało na studia. Nikt nie zdał.

25 tys. absolwentów szkół średnich przystąpiło do egzaminów wstępnych na tamtejszy uniwersytet. Egzaminu nie zdał... żaden ze studentów - informuje BBC. Oznacza to, że w tym roku na Uniwersytecie w Liberii nie będzie ani jednego studenta pierwszego roku.



Władze uczelni twierdzą, że kandydaci na studentów w większości przypadków oblewali egzamin ze względu na brak podstawowej znajomości języka angielskiego. Na fatalne wyniki egzaminu zareagował już minister edukacji afrykańskiego kraju, który stwierdził iż wynik egzaminów na studia jest dla niego jak "masowe morderstwo". Szefowi resortu edukacji trudno jest również uwierzyć, że żaden z przystępujących do egzaminu nie był w stanie go zdać.

źródło: wprost.pl/ar/414446/Liberia-25-tys-osob-zdawalo-na-studia-Nikt-nie-zd...
Zgłoś
Avatar
Ryu89 2013-08-27, 23:13
Na UWM wszystkich by przyjęli.
Zgłoś
Avatar
koniu137 2013-08-27, 23:21 2
-Mamo ale inni też nie zdali!
-Inni mnie nie obchodzą!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-08-27, 23:27
Tam to mają przekręty na MASOWĄ skalę Ciekawe komu taka sytuacja była na rękę.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2013-08-27, 23:33
Spoko na WAT rok temu było u mnie w grupie 32 osoby na start a zostały 2 warunkowo
Zgłoś
Avatar
a................n 2013-08-28, 0:10
Pierdolicie o tej maturze, prawda jest taka, że większość ludzi, którzy poprawiali maturę, poprawiali własnie matematykę. Rzeczywiście, łatwa w chuj.
Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-08-28, 0:59
@anaraledien, jestem humanistą, a zdawałem maturę z matematyki z własnej woli (w czasach, gdy było to jeszcze możliwe). Tegoroczna matura z matmy (przynajmniej na poziomie podstawowym) nie była wcale taka trudna.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-28, 2:13
Poprawiali właśnie matmę, bo jak można nie zdać np. z polaka? Napierdoli się jakieś bzdety i podciągną ocenę żeby sobie statystyki poprawić. To już trzeba być kompletnym neandertalem żeby oblać. A matma, nawet tak łatwa jak na podstawowej maturze, sprawdza bardziej myślenie, i właśnie pokazuje, że ci ludzie nie tylko nie powinni być na studiach, ale nawet nie w liceum. Kurwa, kiedyś do liceum i na studia szła elita, a dziś kto chce, poziom poleciał na ryj, a wy jeszcze płaczecie że matma była za trudna.
Zgłoś
Avatar
3m 2013-08-28, 9:52 1
Hrodgar, u nas już tak było. Amnestia maturalna w 2006 r. za panowania Giercia. pl.wikipedia.org/wiki/Amnestia_maturalna

Banda. Dojebali niższy próg. Po coś ta selekcja maturalna jest ale trzeba zapchać wskaźnik bezrobocia i jak najwięcej ludzi, którzy się średnio do tego nadają w kilku przypadkach, wepchnąć na uczelnie wyższe. Hej! Bezrobocie spadło! Spadło bo nie liczycie studentów jak bezrobotnych, a jak już pracują to wtedy wciąga się ich na listy zatrudnionych i zawyża wskaźnik zatrudnionych względem bezrobotnych. Pieprzona rządowa hipokryzja.
Gdyby nie te uczelnie i emigracje bezrobocie byłoby ze 20% albo wyższe.
Zgłoś
Avatar
I................I 2013-08-28, 20:39
Pizkes napisał/a:

"Nie zdał... żaden ze studentów" znaczy, że wszyscy zdali. Czy pisanie po polsku jest naprawdę takie trudne, kurwa?



A można wiedzieć jak byś to mądralo napisał inaczej? "Nie zdał każdy student"? "Żaden student zdał"? W języku polskim występuje- co prawda za chuj nielogiczna, ale jednak- zasada podwójnego przeczenia.

Nie wiem czy nie było ci dane nawiązać żadnego dialogu z polską istotą ludzką, niczego nigdy nie przeczytałeś, czy po prostu za dużo czasu spędziłeś przy programowaniu.

Zgłoś
Avatar
Hario 2014-03-11, 10:26
Po prostu "każdy nie zdał" lub "wszyscy kandydaci nie zdali" takie trudne?
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-03-14, 0:55
Co się kurwa dzieje z sadistickiem? Ludzie nie rozróżniają podwójnego zaprzeczenia.. kaleczą język polski.. znalazł się na dodatek humanista który napisał że jest humanistą, gratuluje Ci z całego serca, o mędrcu i ostojo intelektu! Jedynie kolega grający całe dnie w Pegasusa, ma cokolwiek do powiedzenia.

Do tego z dnia na dzień pojawia się coraz więcej "kopiuj+wklej" wątków z kwejka. I to bawi sadoli. Sadoli! Jedyną, ostatnią i niezmąconą do pewnego czasu grupę wydawałoby się jednostek o pokrewnym poczuciu humoru i wrodzonej inteligencji, bo kogo jak nie intelektualistę będzie śmieszył czarny humor?

Ahhh! Już posmarowałem miejsce bólu.
Zgłoś