18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
halles 2014-02-13, 15:58 2
idz pan w chuj z tym sportem, popularne to w 4 krajach na krzyz a zeby to ogladac to chyba trzeba miec szesciopak u boku, zreszta w tym upatruje popularnosc tego sportu wsrod januszy
inb4: jakis kretyn, ktory mi tu wyjedzie z przezwyciezaniem slabosci blablabla ;D
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2014-02-13, 16:07
@up: halles. Co masz do zaoferowania?
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-02-13, 16:33 3
Zgłoś
Avatar
mowbray 2014-02-13, 16:50 3
Teraz kilka zdań ode mnie.
Dla mnie Justyna przeszła samą siebie. Jest po prostu genialna. Zupełnie nie oczekiwałem od niej wielkich sukcesów na tej Olimpiadzie, swoje już zrobiła. Rozpierdalać i ustawiać towarzystwo po kątach przez tyle lat to wielki wyczyn , dodając, że nie startuje na równych prawach z FAWORYZOWANYMI (delikatnie mówiąc) przez władze FIS Norweżkami.
Problem, który jest Wam zapewne znany dość dobrze to, to że mamy pokurwione media. Presja jaka była wywarta na Kowalczyk przed Soczi (mimo, że jej forma nie była wcale fenomenalna) była ogromna. Po 1wszym nieudanym starcie info o tej stopie mogło być (wg mnie) lekko dezorientujące. Może po prostu chciała trochę puścić zasłonę dymną, zmniejszyć nacisk i presję na medal co okazało się świetnym zabiegiem. Oczywiście to tylko moje domysły.
Justyna jesteś wielka!
Zgłoś
Avatar
zadowolonyzzycia 2014-02-13, 17:02
Nie chce być zbyt dokładnym ale na koszulce miała nr 43;p
Tak czy inaczej wielkie gratulacje
Zgłoś
Avatar
i................5 2014-02-13, 17:02 1
Garrone napisał/a:

Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przejebania nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na chujowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.

taki twardy jesteś to poproszę o twarde dowody a nie oczerniaj i nie sądź bo sam będziesz sądzony
Zgłoś
Avatar
fyrku 2014-02-13, 17:34
Zimoch w formie - ja pierdolę, mistrz wyobraźni słownej.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-02-13, 17:48
a ja go nie lubię, może oddaje w bardzo emocjonujący sposób to co się dzieje i za to czapki z głów, ale poza tym to za często pierdoli bez sensu jak potłuczony. Nie znam drugiego komentatora który tak często by się mylił przy wypowiadaniu poszczególnych słów. No i niektóre jego wygibasy słowne na prawdę udane ale "te kijki, jak przęsła wielkiego mostu" to lekka przesada. Dziękuję dobranoc. Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-02-13, 18:00 1
Garrone napisał/a:



4 dni temu zdobyłem złoty medal na normalnej skoczni. I co teraz kozaku?


Grałeś na x boxie czy na kompie ?
Zgłoś
Avatar
T-Will 2014-02-13, 19:10
Co to za pierdolenie o koksie? Kowalczyk też koksowała przecież.
Zgłoś
Avatar
misiek08 2014-02-13, 20:28
"Wygram albo zdechnę" - wygrała.
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2014-02-13, 20:29
Bardzo lubie go sluchac.
Zgłoś
Avatar
Songo71 2014-02-14, 1:07
Kurwa nie potrafię tego oglądać. Dla mnie jest to nudne w chuj.
Zgłoś
Avatar
Kultywator92 2014-02-16, 13:53 14
Piękny gest Justyny

Zgłoś
Avatar
hejcior 2014-02-16, 14:07
"..norweskie media sugerowału, że Polka wygrała dzięki silnym lekom." - wszystkich mierzą swoja miarą...jebane chuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie