18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
markop4321 2014-02-13, 13:01 1
Nie ma to tamto, żeby komentować tak emocjonalnie i z sensem, to trzeba mieć nie lada zasób słownictwa. Ale niech tak się za bardzo nie jara bo jeszcze wylewu krwi do mózgu dostanie.
Zgłoś
Avatar
Byt 2014-02-13, 13:17 91
Zgłoś
Avatar
klint0n 2014-02-13, 13:28 1
Ja tam napiszę: BRAWO!
Zgłoś
Avatar
MAHORA 2014-02-13, 13:32 2
Eh. Jak jego zabraknie, to kto tak obrazowo, kwieciście i zabawnie będzie komentował, jakoś nie widać porządnego następcy, same metro poprawne, ulizane bawidamki.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-02-13, 13:40 10
trochę przesadza w tej swojej kwiecistości słownej. To sport ma być najważniejszy a nie jakieś zjebane porównania i komentarze. Posłuchajcie sobie innych komentatorów z Jedynki jak czasem są - to czysty kunszt i klasa w komentarzu, Zimoch - trochę szopka.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2014-02-13, 14:18 21
zsakuł

Różnica jest taka, że Ci z Jedynki pracują w telewizji. Zimoch musi mówić kwieciście, opisowo, stosować jak najwięcej porównań, bo ludzie muszą sobie to wszystko wyobrazić. Raczej nie będziesz krytykował książki za dużo opisów czy hiperboli i mówił, że film jest lepszy, bo tam jest tylko to, co najważniejsze, z klasą i bez przeciągania.
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-02-13, 14:19
A tam. dobrze sie go slucha.
z tego samego powodu lubię Szaranowicza i Szpakowskiego.
Gadają głupoty czasami, ale przynajmniej potrafią okazywać emocje. Nie to co reszta chłopków z tvp, bo na innych stacjach jest nieco lepiej.
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-13, 14:21 7
Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przejebania nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na chujowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-13, 14:23
OjciecTadeusz napisał/a:

zakończonego znokautowaniem koksiarzy przez Justynę.


Zdeklasowaniem do kurwy nędzy, jesteś redaktorem wp.pl?

Chociaż i tak to lepiej niż "zdemolowaniem".
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-13, 14:24

"Legalizacja wchodzącego w skład leku o nazwie Symbicort formoterolu specyfiku może sprawić, że sięgną po niego i inne zawodniczki. Nie wyklucza tego nawet Justyna Kowalczyk.

- Będę próbowała zrobić jakiś test - powiedziała w rozmowie z TVP Sport kilka dni temu."
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-02-13, 14:40 9
Garrone napisał/a:

Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przejebania nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na chujowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.


Oderwij dupę od krzesła, odejdź od kompa,zacznij trenować, zdobądź olimpijskie złoto i dopiero zacznij filozofować i obrażać sportowców, że ich sukces to tylko dzięki koksom
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-13, 14:47
Tradyt napisał/a:


Oderwij dupę od krzesła, odejdź od kompa,zacznij trenować, zdobądź olimpijskie złoto i dopiero zacznij filozofować i obrażać sportowców, że ich sukces to tylko dzięki koksom



4 dni temu zdobyłem złoty medal na normalnej skoczni. I co teraz kozaku?
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-02-13, 15:03 6
@UP
To miało być śmieszne?

Nie rozumiem dowcipu
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-02-13, 15:06
chybeck napisał/a:

zsakuł

Różnica jest taka, że Ci z Jedynki pracują w telewizji. Zimoch musi mówić kwieciście, opisowo, stosować jak najwięcej porównań, bo ludzie muszą sobie to wszystko wyobrazić. Raczej nie będziesz krytykował książki za dużo opisów czy hiperboli i mówił, że film jest lepszy, bo tam jest tylko to, co najważniejsze, z klasą i bez przeciągania.



Ale ja mówiłem o Jedynce Polskim Radiu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie