18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Relacja z kOdu.
Patriota93 • 2015-12-21, 1:49

Relacja ze środka kodu, oglądać na własną odpowiedzialność. Resztę pozostawiam bez komentarza
Proszę posłuchać ich ''argumentów''
Ps. Proszę nie wrzucać tego do działu polityka, niech leci na główna.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2015-12-21, 1:56 3
Lemingi odcięte od tvn, tvp i onetu, niewiedza jest zbrodnią.
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2015-12-21, 1:57 13
Hue hue hue jebać pieniądze zabrane z ofe, jebać podwyższony wiek emerytalny, jebać nagrania u sowy, jebać amber gold Bronić demokracji bo swoją 5tkę chcą dać do TK! Ludzie są serio tacy naiwni? Chyba, że im płacą cięższe pieniądze.

"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą." ~Otto von Bismarck
Zgłoś
Avatar
AdiX 2015-12-21, 2:39 4
Zrobiłem sobie potężną krzywdę oglądając to na dobranoc. Nie polecam.
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-12-21, 2:43 5
Bardzo dobry materiał.

Dawać te kurwy na główną. Marsze opłacane i organizowane przez wyborczą i żydowską fundację.

Przez 8 lat PO niepodzielnie sprawowało władzę, miało służby specjalne, prokuraturę, sędziów, trybunał konstytucyjny, media publiczne i niepubliczne, wszystkie państwowe spółki, itp, itd. Czy ktoś wtedy pisnął?
Nikt, podniesienie vatu, wieku emeryalnego, niekonstytucyjne zmiany w TK i miliard innych działań - wszystkie były w imię naszego "europejsko-polskiego dobra".

PIS jest głupi, bo swoimi debilnymi decyzjami daje pożywkę dla żydowsko-niemieckich mediów powiązanych z PO i Petru/Balcerowiczem. Mogliby dać sobie na wstrzymanie z tym trybunałem i poczekać trochę, podobnie z wejściem do siedziby NATO, jeśli mieli dowody na szpiegostwo, to powinni je od razu opublikować. Sami strzelają sobie w kolano swoimi decyzjami, a żydo-szwabo-komuna zaciera ręce. Zawiodłem się na PISie, bo co prawda odrywają świnie od koryta, ale nie mają za grosz cwaniactwa i nie potrafią przewidywać. Do tego takie odrywanie od koryta warto uprzedzić i poprzedzić konkretnymi zarzutami i prokuraturą - jak na przykład niezgodne z prawem darmowe użyczanie studia i aparatury nagrywającej i nagłaśniającej Lisowi na szkodę TVP o łącznej wartości około 5 milionów złotych w ciągu ostatnich kilku lat (nie biorę pod uwagę jego wynagrodzeń).
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2015-12-21, 2:45
Patrzę na te ryje na demonstracjach, czy to PiSu, czy to PoNowo i mi się po prostu rzygać chce.
Zgłoś