18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Relacje z IEM 2015
WielkimistrzD • 2015-03-15, 10:51
Stoję sobie spokojnie 4 godziny w kolejce a tu nagle jakiś debil wyskakuje więc mówię a on żebym lajkował jego fanpage. na szczęście ktoś go nagrał
ukryta treść



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-03-16, 10:18 ]
Cały_Internet napisał/a:

Gdyby filmiki zniknęły z youtube to można je będzie obejrzeć tutaj:




Zgłoś
Avatar
Przemas86 2015-03-16, 11:07 33
Japierdole oglądać tego nie mogę. Najgorsze jest kurwa to że chłopak który okazał się ofiarą całego tego wyśmiewania nic nie zrobił; bo z drugiej strony nie mógł nic zrobić - zaraz by kurwa było jaki to on nie jest psychiczny i przyjebał małemu cwelowi, bo by się zaraz reszta tej spierdoliny mózgowej też na niego rzuciła. Ogółem to widać że gimbaza żeruje na osobach spokojnych które chcą sobie grzecznie spędzić czas, które nie szukają problemów i reprezentują coś sobą - kulture osobistą i dobre wychowanie co w dzisiejszych czasach wymiera.
Już nawet nie dodaje że to co tam stało to społeczność głównie spędzająca dzień przed grami komputerowymi co już w ogóle mi psuje zapał do odpalania jakiejkolwiek gry w czasie wolnym.
Zgłoś
Avatar
Thoriaan 2015-03-16, 11:07 1
Tyle przewijania po filmikach i nikt mu nie jebnal :/ No coz, mam nadzieje ze spolecznosc sadola przestanie po sobie jezdzic w tym temacie i ktos znajdzie w necie tego gnojka.
Zgłoś
Avatar
watsman 2015-03-16, 11:09 2
a jak ta młoda spierdzielina się nazywa? wystarczy podrzucić taki filmik którejś z telewizji i puszczą to jako margines społeczeństwa... Zresztą wtedy to szybko go zlokalizują a nie ma nic gorszego od publicznego wstydu. Rodzice dadzą mu szlaban na wychodzenie i na komputer to on będzie wył tak że pół kraju go usłyszy
Zgłoś
Avatar
Przemas86 2015-03-16, 11:17 1
Thoriaan napisał/a:

Tyle przewijania po filmikach i nikt mu nie jebnal :/ No coz, mam nadzieje ze spolecznosc sadola przestanie po sobie jezdzic w tym temacie i ktos znajdzie w necie tego gnojka.


Z YouTube mówią że Szkoła nr. 51 w Katowicach, jest z 4 klasy, i nazywa się Marcin (nazwiska nie podam bo się z moderatorów dopierdolą )
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-03-16, 11:35 1
Ukrzyżować małego skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-03-16, 11:52 10
Ja tam podziwiam typka na filmiku bo ja bym nie wytrzymał.

Kurwa stalowe nerwy ma gościu.

Wiele w życiu przeżyłem ale takiego kurwa smarka co ma metr wzrostu i mi bluzga w twarz to bym wziął i mu dupsko zbił równo. Pierdoliłoby mnie nawet to ,że mnie nagrywają i potem policja, sądy itp.
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2015-03-16, 11:53 4
Gówniak zapomniał, że nie jest w internecie.
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2015-03-16, 11:57 3
Rozpylić gaz łzawiący i rozgonić towarzystwo. Czemu takie imprezy nie są od +16?
Zgłoś
Avatar
Thoriaan 2015-03-16, 12:00 5
KwusheR napisał/a:

Gówniak zapomniał, że nie jest w internecie.

No niestety cała ekipa ktora go podłudzała dała mu ten sam komfort nietykalnosci. A dla gostka duże piwo za to ze sie nie złamał.
Zgłoś
Avatar
cheetq 2015-03-16, 12:03 8
Zmarnowane 5 min życia w oczekiwaniu na wpierdol dla gnojka.
Zgłoś
Avatar
strongborys 2015-03-16, 12:33 1
Ja nie wiem jak gość tak mógł stać i słuchać, zajebał bym fest kopa w dupę, niech się nauczy kultury gnój trochę, skoro matka nie potrafi wychować. To pewnie skutki tego bezstresowego wychowania... coraz więcej takich rodzynków będzie
Zgłoś
Avatar
Ms.Hellsing 2015-03-16, 12:40 3
Mały gównozjad usunął swój fanpejdż z fejsa. Co oznacza ze sadole dali mu popalic
Zgłoś
Avatar
ZimnaVodka 2015-03-16, 12:43 4
pierdolona hołota i ta obciągana na 3 filmiku za konto w Lolu z kolczykiem w mordzie , jest z moich okolic i pociągnie każdemu za jakiś shit do gry a ta banda lamusów to powinni się sami pozabijać dla św spokoju
Zgłoś
Avatar
zjebcik 2015-03-16, 13:01 3
Osobiście współczuje temu kolesiowi, bo ani to się z gówniarzem wyzywać, ani to mu przypierdolić. Ale na jego miejscu, złapał bym szczyla i rzucił w pizdu na trawnik.
Zgłoś
Avatar
noir 2015-03-16, 13:01 1
Jebnął mu wkońcu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie