18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
weltmajster 2015-09-13, 17:33 2
Zajebał bym gołymi rękoma tą kurwę co dziecko bije.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-09-13, 18:38
Miło się ogląda i jedne i drugie sceny więc piwko.
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2015-09-13, 19:01
zaraz pewnie zjawi się jakiś pajac i powie, że no zaraz, tak napierdalamy na muslimów a chrześcijanie nie lepsi fanatycy, bo też zabijali za wiarę...
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2015-09-13, 20:15
te ostatnie to chyba w chinach.propaganda propaganda,ale jesli sie skleja filmy na sile to moze to zadzialac w druga strone.
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2015-09-13, 21:29
ambitnie smutno mi
Zgłoś
Avatar
Psych0lka 2015-09-14, 8:27 1
meriones, a ja uważam, że gorsze jest wmawianie Polakom, że to pomoc dla tych pokrzywdzonych. Jaką mamy pewność, że przyjmujemy ludzi, którzy faktycznie są w swoim kraju krzywdzeni? Te zwierzęta są od małego wychowywane na dzikusy. Dzisiaj widzisz na filmiku jak jakiś "sadysta" leje dzieciaka, a za 20 lat to ten dzieciak będzie mordował niewinne dzieci, bo u nich tak wygląda życie.
Z roku na rok będzie tej hołoty coraz więcej, zaczną się bunty i walka o zaakceptowanie ich kultury i zwyczajów. Nasz rząd już wystarczająco wyposażył swoje konta żeby w razie problemów spędzić resztę życia na Majorkach czy gdziekolwiek, a zwykły biedny Polaczek niech martwi się sam o siebie.
Gdzie tylko się nie obejrzę, to słyszę zdanie Polaków, które wyraźnie głosi, że nie chcą brudasów na naszej ziemi. W telewizji też każdy mówi o tym samym, jeśli bylibyśmy w stanie coś zdziałać, to zdziałalibyśmy, ale póki głowy naszego państwa mają z tego korzyści i ładują w swoje kieszenie - to możemy się tylko przyglądać.

Życzę osobom, które mają władzę w naszym kraju, żeby jakiś brudny ciapaty zgwałcił, a potem poćwiartował ich bachory (albo odwrotnie według uznania). Może Szatan wysłucha moją prośbę i pozwoli to litościwym Polaczkom swoją litość skierować ku szczerze potrzebującym.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-09-15, 4:16
Milion piw bym za to dał.
I tu nie chodzi o "religię pokoju", ale o to, że pokazane jest pięknie jakim skurwysyństwem jest gatunek ludzki.
Poruszający materiał i dający do myślenia.
Piwko daję jedno, a chciałbym podstawić cysternę.

PS. A żal dupę ściska jak czytam "pseudo śmieszne" komentarze powyżej, przykre to.
Zgłoś