18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Reportaż z Tokio
Bober • 2014-03-18, 11:32
Chyba najlepszy reportaż o Japonii. Jeśli kogoś interesuje kultura dalekiego wschodu to polecam. Co ciekawsze podawane są również ceny produktów/posiłków(dość zaskakujące).
Warto dodać że zarobki w Japonii to około 8-10 tys zł. (tak mówi internet)

Sushi Bar

Dziwne jedzenie

Metro

Muzeum anime

Podobno coś co trzeba spróbować
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2014-03-18, 16:25 2
Cytat:

Pojechałbym do starożytnych ziem samurajów. Pomyśleć że kiedy my rzucaliśmy się kamieniami tamci napierdalali się już katanami które do dziś są chyba jednymi z lepszych ostrzy. Nie wiem nie jestem ekspertem.



Kolejny niewyedukowany głąb....

Kiedy my pływaliśmy na zajebistych żaglowcach do Murrici i z powrotem, budowaliśmy pierwsze parowce i napierdalaliśmy się patykami co plują metalowymi kulkami, to oni dalej napierdalali się tymi katanami....

Co nie zmienia faktu, ze gdybym miał okazję to chętnie bym tam pojechał, lepiej tam skromnie niż do Egiptu All Inclusive z całą europejska hołotą
Zgłoś
Avatar
Evangelion00 2014-03-18, 16:36
Ebać ich spedaleli 20 lat temu można było się posrać przy ich horrorach a teraz to CO TO KURWA JEST TO JEST japonia? Gdzie ci co wycinali w pień całe chińskie wioski 60 lat temu gdzie są?

kolorowe pedałki teraz a nie japonia
Zgłoś
Avatar
maxdila0 2014-03-18, 16:49 1
27s pierwszego filmiku, babka robi fotkę chłopakom "z ukrycia".
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-03-18, 17:12
Kurde. Pojechal do Japoni na 3+ trygodni, Iphone 5s w lapie, okulary Armani na gebie. Z kad tyle kasy koles ma? Youtube'a?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2014-03-18, 18:37 1
żebym śmigał tam wśród tych japoneczek to przecież ja bym ze wzwodem całe dnie chodził
Zgłoś
Avatar
Kondiq 2014-03-18, 20:49 4
Cytat:

Kurde. Pojechal do Japoni na 3+ trygodni, Iphone 5s w lapie, okulary Armani na gebie. Z kad tyle kasy koles ma? Youtube'a?



Współtworzył jedną z największych stron o grach w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu był jedną z ważniejszych postaci w mediach zajmujących się grami komputerowymi w Polsce.

PS. Niektórzy powinni zaznajomić się ze słownikiem ortograficznym.
Zgłoś
Avatar
Locorooco 2014-03-18, 21:10 2
Kondiq napisał/a:



Współtworzył jedną z największych stron o grach w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu był jedną z ważniejszych postaci w mediach zajmujących się grami komputerowymi w Polsce.

PS. Niektórzy powinni zaznajomić się ze słownikiem ortograficznym.



Dodatkowo ma własne wydawnictwo, większość udziałów w piśmie cd-action, wydał 3 książki, z których wciąż ma hajs, posiada sponsorów (aktualnie to chyba jest pgnig) oraz sam hajs z youtube to wiele % jego zarobku.
Zgłoś
Avatar
kryzmys 2014-03-18, 21:48
chyba cie pojebalo ze to jest ciekawy i najlepszy dokument z japoni. Te dwa pedaly tylko zra i laza na pokazy gier i innego geekostwa. Za wrzucenie takiego materialu z takim komentem powinienes miec zablokowane IP zeby sie tu wiecej nie pokazywac. Wycieczka polega na tym by pokazac WSZYSTKO a oni ciagle tylko zra i mowia jakie dobre - wydaje mi sie ze w japoni sie robi cos wiecej niz zre i oglada PS4

screw U
Zgłoś
Avatar
Locorooco 2014-03-18, 23:09 1
kryzmys napisał/a:

chyba cie pojebalo ze to jest ciekawy i najlepszy dokument z japoni. Te dwa pedaly tylko zra i laza na pokazy gier i innego geekostwa. Za wrzucenie takiego materialu z takim komentem powinienes miec zablokowane IP zeby sie tu wiecej nie pokazywac. Wycieczka polega na tym by pokazac WSZYSTKO a oni ciagle tylko zra i mowia jakie dobre - wydaje mi sie ze w japoni sie robi cos wiecej niz zre i oglada PS4

screw U



Od początku ten wyjazd był nastawiony na pokazywanie kulinariów. Więc skoro taki content miał być z założenia to o chuj Ci chodzi człowieku ?
Zgłoś
Avatar
Novik 2014-03-18, 23:15 2
wszyscy co piszą wrzuta na anime niech sobie kupa maść na ból dupy.

siedz w domu i nie zwiedzaj innych krajów, poznawać różne kultury ... kurwa polaczki....
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-03-19, 9:51
wodzu11 napisał/a:



Kolejny niewyedukowany głąb....

Kiedy my pływaliśmy na zajebistych żaglowcach do Murrici i z powrotem, budowaliśmy pierwsze parowce i napierdalaliśmy się patykami co plują metalowymi kulkami, to oni dalej napierdalali się tymi katanami....

Co nie zmienia faktu, ze gdybym miał okazję to chętnie bym tam pojechał, lepiej tam skromnie niż do Egiptu All Inclusive z całą europejska hołotą



A czy ja napisałem coś o tym co było kiedyś-niedawno? Nie, pisałem o tym co było kiedyś-kiedyś. Zamiast hejcić na ślepo to łyknij piwka
Zgłoś