18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56

Spójrzcie na jego podły wzrok! to jeden z naszych.

Ogólnie chodzi o to, że:
Cytat:

Bradley Paul Hampson publikował niesmaczne fotomontaże na stronach ku pamięci dzieci, które zostały zgwałcone i zamordowane. Sąd najwyższy w Brisbane skazał go na 3 lata więzienia za wandalizm.


To znak, że angole nie mają swojej wersji sadistica, gdzie on mógłby się spokojnie wyżyć.

Dość represji wobec sadystów. Zróbmy demonstrację pod ambasadą Wielkiej Brytanii.
Zgłoś
Avatar
neoneron 2011-03-26, 0:46 9
rrdzony:Spójrzcie na jego podły wzrok! to jeden z naszych. z naszych? należysz do jakiegoś pedofilskiego kółka? myślę że powinieneś zamieścić adres i czekać na odwiedziny w trakcie których moglibyśmy wyrazić swoje poparcie i aprobatę dla twoich zainteresowań...myślę że brajlem i na migi wytłumaczyłbym ci co dla mnie znaczą takie indywidua jak ty...
Zgłoś
Avatar
KrzQ 2011-03-26, 4:53
Ta jemu to tylko ch.j w du.e i kamieni kupę i skopana gęba!
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-03-26, 13:06 1
KrzQ napisał/a:

Ta jemu to tylko ch.j w du.e i kamieni kupę...



I na ryja spuchę
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-03-26, 17:38
Rosemary napisał/a:

Chuj mu w dupę, a nie demonstracje.



marynuj tego embriona
Zgłoś
Avatar
Puzoniasty 2011-03-26, 23:47 4
O ile mi wiadomo to Brisbane jest w Australii. Z tego wynika, że to jest Australijczyk. Nie popisałeś się...
Zgłoś
Avatar
irish 2011-03-27, 1:58 5
ty staraj sie porwać swoich rówieśników z gimnazjum do manifestacji pod ambasadą, a ja ze starymi wygami będziemy dalej sączyć piwko przeglądając sadistica.
POZDRAWIAM.
Zgłoś
Avatar
R................r 2011-03-27, 11:19 1
Sadistic sadisticem, ale nie wiem jakim trzeba być skurwielem, żeby zgwałcić i zamordować dziecko. Robienie sobie z tego jaj, też o świadczy o człowieku.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-03-27, 11:43
@Robster
To jakiś twój kolega?
Bronienie kogoś też świadczy o człowieku, a raczej o twojej słabej psychice!
Zgłoś
Avatar
R................r 2011-03-27, 13:07
timmy77 napisał/a:

@Robster
To jakiś twój kolega?
Bronienie kogoś też świadczy o człowieku, a raczej o twojej słabej psychice!



No ja myślę, że kurs czytania ze zrozumieniem powinien być pierwszym z twoich planów na przyszłość. Przeczytaj dokładnie treść tematu, a później mój post i pomyśl dwa razy zanim dotkniesz klawiatury.

PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).
Zgłoś
Avatar
irish 2011-03-27, 14:05 1
Robster napisał/a:



No ja myślę, że kurs czytania ze zrozumieniem powinien być pierwszym z twoich planów na przyszłość. Przeczytaj dokładnie treść tematu, a później mój post i pomyśl dwa razy zanim dotkniesz klawiatury.

PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).



zanim byś sie machnął tym glanem już byś na ziemi leżał, parchu.
Zgłoś
Avatar
DarkRiser 2011-03-27, 15:50
weźcie takie dyskusje to gdzie indziej odbywajcie, nikt nikogo nie rozumie i wszyscy sobie grożą, wy jesteście dzieci, macie po 10 latek czy kurwa tak na żarty, bo nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
g................u 2011-03-27, 16:02
Rosemary napisał/a:

Chuj mu w dupę, a nie demonstracje.


chciałabyś...
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-03-27, 19:24
Robster napisał/a:



PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).



Tylko nie zapomnij nagrać filmiku i wrzucić na sadistic. Tym czasem wracaj oglądać kreskówki. To nie strona dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
R................r 2011-03-27, 21:14
Jeadong napisał/a:



Tylko nie zapomnij nagrać filmiku i wrzucić na sadistic. Tym czasem wracaj oglądać kreskówki. To nie strona dla Ciebie.



Kolejny kurwa znawca społeczności internetowej. Nie ty decydujesz do chuja kto na sadisticu jest, a kto nie.

irish napisał/a:



zanim byś sie machnął tym glanem już byś na ziemi leżał, parchu.



Jak już pisałem psychikę mam słabą, chcesz się na te glany sprawdzić proszę bardzo PW, adres i mogę podjechać, ewentualnie na odwrót, "parchu".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie