18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Reverse lar
Mephic • 2010-08-01, 15:22
Parkowanie w iście mistrzowskim stylu, ale najbardziej rozpierdalający jest komentarz.

Zgłoś
Avatar
rml87 2010-08-01, 16:31
W jakim języku on gada?
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-08-01, 18:43
Z tego co się doczytałem sytuacja działa się w Malezji ale pewności nie mam.
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-08-02, 11:30
Brzmi to jak Chinglish
en.wikipedia.org/wiki/Chinglish
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-08-02, 12:59
Brzmi, jakby miał ochotę śpiewać..
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-08-02, 13:22
Tak kolejny filmik z pewnością kurwa nie pasujący do tejże strony !
Z całym szacunkiem ale to nie jest strona typu :
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-08-02, 13:40
@Malinaa

to wypierdalaj na harda.
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-08-02, 13:46 1
@paix

Ty na yt albo na parkingowego jak widzisz jakiś czarny humor w tym jak ludzie parkują
Zgłoś
Avatar
zawal 2010-08-02, 14:04
Parkowanie dla kobiet jest tak samo trudne jak zrozumienie definicji spalonego w piłce nożnej
Zgłoś
Avatar
great_white 2010-08-02, 14:13
W tym lexusie na bank siedzial murzyn
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-08-02, 15:10 3
@Malinaa: Jeśli Ci tak bardzo ten filmik przeszkadza, to go nie oglądaj. Rysunek, który tu wstawiłeś niestety nie pasuje do niczego, a już na pewno nie uderza we mnie. Ja przedstawię Ci bardziej adekwatny, specjalnie dedykowany dla Ciebie:



A jak już bardzo potrzebujesz czegoś czarnego w tym żarcie: Lexus jest czarny. A jak Ci to nie wystarczy, to wyobraź sobie, że Pani, która go prowadzi też jest czarna. A jak jeszcze Ci mało, to wyobraź sobie jej skrzyżowanie z ośmiornicą. Pewnie będzie zajebiście zbierać bawełnę na Twojej plantacji czarnych żartów.
Zgłoś
Avatar
primitivo 2010-08-02, 17:19 1
co do tego w jakim kraju to moze india.. po akcencie mozna sie domyslac..
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-08-02, 19:44 1
Mephic napisał/a:

...
A jak już bardzo potrzebujesz czegoś czarnego w tym żarcie: Lexus jest czarny. A jak Ci to nie wystarczy, to wyobraź sobie, że Pani, która go prowadzi też jest czarna. A jak jeszcze Ci mało, to wyobraź sobie jej skrzyżowanie z ośmiornicą. Pewnie będzie zajebiście zbierać bawełnę na Twojej plantacji czarnych żartów.



@Mephic
Popatrz sobie w lewo w prawo widzisz taki napis Sadistic.pl a pod nim taki napis codzienna dawka czarnego humoru tu nie chodzi o kolor pomyliłeś strony

Ale:
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-08-02, 21:52 2
@up

Jeśli chciałbyś trzymać się wyłącznie określenia "codzienna dawka czarnego humoru" to musiałbyś wypierdolić 90% filmów tu wrzucanych, a najlepiej zostawić tylko dział hard.

A jeśli na przykład chciałbyś trzymać się tego, co Ty zuploadowałeś, to serwis by nie istniał.

Więc ponownie proszę, w innym tonie:

Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-08-03, 11:25
kurwa nie wiem co mnie bardziej zmeczylo: parkowanie lexusa, to jak ten typ nawija czy czytanie bezsensownej klutni w komentach... pierdole... ide ponapierdalac matke matke nozem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie