18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pit@ 2013-07-25, 7:18 3
Notepad na Maku. Ehe, specjaliści z Was po zbóju.
Klawiatura makowa i tyle.
Zgłoś
Avatar
N................c 2013-07-25, 9:17
tą grę stworzyła firma odpowiedzialna za big rigs
Zgłoś
Avatar
mojrzesch 2013-07-25, 11:01
Widzę 99% procent udzielających się Mac'a nie widziała, tam jest tylko klawiaturka Apple'a...ale eksperci od razu zaczęli debatę dlaczego wszystko z logiem jabłka jest złe i drogie... i powiem wam tylko tyle, że wasze dywagacje są gówno warte, bo i tak przebija je pieniądz - jak ktoś go ma i chce sobie kupić Mac'a, to niech sobie kupuje... a to że akurat wy nie chcecie mieć żadnego związku z firmą Apple nikogo nie interesuje i tyle.

Ale najbardziej lubię pojazd na artystów i hipsterów. No kurwa, nie rozumiem, to że ludzie chcą odrobiny różnorodności w codziennym życiu jest złe? Takie przypierdalanie się do ludzi bo noszą rurki i "trampki za 300 złotych" zamiast kurwa sztruksu? Poważnie, niekiedy mi się zdaję, że strasznie dużo Januszów wchodzi na tę stronę.

Z mojej strony tyle, jebać ciapatych i przede wszystkim bez hejtu.
Zgłoś
Avatar
ichno 2013-07-25, 12:29
To jest PC Windows wersja na steamie był tylko Windows nie było MACa
Zgłoś
Avatar
LUKUNKU 2013-07-25, 16:50
brakuje jeszcze tam tylko komentatorów z PESa
Zgłoś
Avatar
aras0992 2013-07-25, 20:12
Ja od 3 lat używam MacBooka i jestem ultra zadowolony. OD 3 lat nie wiem co to wirusy to raz
dwa nigdy mi się nie zawiesił
trzy 4gb ramu starcza mi dosłownie na wszystko co zapragnę
cztery każdy jeden program który macie na Windowsa posiadam na maku
pięć Windows jest jak przeglądarka Exploler.. Mac natomiast wyobraźcie sobie jest Google chromem
Chyba nie muszę tłumaczyć różnic w szybkości pracy
Zgłoś
Avatar
Alixo 2013-07-26, 2:07
Kurwa imbecyle nie widzicie że tam jest windows tylko klawiature ma z Apple? Np. po notatniku windowsowym idzie poznać...
Zgłoś
Avatar
Darthkac 2013-07-29, 8:10
aras0992 napisał/a:

Ja od 3 lat używam MacBooka i jestem ultra zadowolony. OD 3 lat nie wiem co to wirusy to raz
dwa nigdy mi się nie zawiesił
trzy 4gb ramu starcza mi dosłownie na wszystko co zapragnę
cztery każdy jeden program który macie na Windowsa posiadam na maku
pięć Windows jest jak przeglądarka Exploler.. Mac natomiast wyobraźcie sobie jest Google chromem
Chyba nie muszę tłumaczyć różnic w szybkości pracy



Chroma nigdy nie używałem, ale z tego co słyszałem Chrome pobiera tak wolno, że ludzie ściągają Firefoxa tylko po to, żeby z niego ściągać. Nie mam na Win7 dziwnych errorów/bugów, więc nie narzekam na jego jakość. Natomiast jak mi kazano coś na Macu robić to mnie kurwica trafiała. Wolne to tak, że idzie się pociąć. Nie ma takich funkcjonalnych okien jak Windows. Zamiast alt+f4 jest jabłuszko+f4 wtf...I ciekawe co się stanie jak się Mac popsuje = trzeba kupować nowego.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-13, 12:10
Najbardziej zabugowana? Nie tania? To Ty nie grałeś w Assassin's Creed III w dniu premiery.
Zgłoś