18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chciałbym Wam pokazać fizykę w pewnej grze (soft body physic)- Rigs of Rods. Wiem, mało sadystyczne i w ogóle, ale z powodu tego, że ostatnio coś mało wypadków z rosji, możecie nacieszyć oko, ucho i zobaczyć co potrafi gra Enjoy! Tak wiem niektóre mało ciągle niezbyt realistyczne ale to wciąż tylko GRA. Gdyby ktoś z Was chciał zrobić własny crash test gierka jest darmowa do ściągnięcia z tej strony:
rigsofrods.com/content/
Zgłoś
Avatar
srdreams 2013-07-12, 17:57
co z tego ze fizyka ok jak koła maja kąty;D
no i drzewa jak papierowe-,-
Zgłoś
Avatar
Sounoxx 2013-07-12, 18:12 4
Nie pasi to nie ściągajcie. Ja to zasysam specjalnie po to, by z pełną prędkością powpierdalać się w drzewa i zobaczyć, co z tego wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
PsychoGhost 2013-07-12, 18:13 3
srdreams napisał/a:

co z tego ze fizyka ok jak koła maja kąty;D
no i drzewa jak papierowe-,-



Zrób lepsze
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-07-12, 18:15
Ściągnąłem to i jakiś koleś zapierdala jakby byl zrobiony do katridża do pegaza.
Gdzie można auto znaleźć?
PS. Nutka ciekawa, powaga. Tak, słucham gówna, kto zna nazwę?
Zgłoś
Avatar
mati3004 2013-07-12, 18:18 6
chce to na cry engine 3 jak z tego filmiku

Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-12, 18:20 3
Model zniszczeń pewnie tyle zżera zasobów, że chyba tylko komputer NASA by to uciągnął z grafą z GTA5.
Poza tym daleko bym nie ujechał w GTA, gdyby tak się rozpadały autka
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-07-12, 18:24 4
teken napisał/a:

Nie ma lepszego silnika



Jeśli twierdzisz że FB3 jest najlepszym silnikiem to niestety jesteś w błedzie. Oskryptowany po brzegi, żydowski silnik, który tylko na trailerach wygląda zajebiście.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-07-12, 18:29
@up kolego to jest BF4 wiec jak chcesz kogos poprawiac to najlepiej zacznij od siebie
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-07-12, 18:29
mati3004 napisał/a:

chce to na cry engine 3 jak z tego filmiku



To chyba właśnie oni, tylko że przenieśli się na Torque 3d ... bo jest darmowym silnikiem, opartym na licenciji X11 - mogą z nim robić co chcą, mają prawo do sprzedaży, mają prawo do modyfikacji etc. Za CE3 by się chłopcy nie wypłacili gdyby chcieli wypuścić swoje dzieło, musieliby liczyć na dar.
Zgłoś
Avatar
D................z 2013-07-12, 18:31
Gierka fajna, lecz niestety trochę zabugowana (zacinające się replaye, wysypywanie się przy próbie usuwaniu samochodów, anomalie fizyczne itp. Najlepiej pobrać wersję 0.39.5 (wersja 0.4.X ma inny system map przez co mapy z 0.3x.x nie działają. Wersja 0.39.7 ma rozjebane ustawienia kamery, a ostatnia "oficjalna" 0.38.67 ma w/w wymienione bugi.
@Lavo
Przy odpowiednich ustawieniach działa dość płynnie na moim laptopie (Lenovo T500 z ATI)
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-07-12, 18:35 2
EudezetReprezent napisał/a:

@up kolego to jest BF4 wiec jak chcesz kogos poprawiac to najlepiej zacznij od siebie



No i?

BF4 niczym się nie rózni od BF3, wszystko jest to same (jeśli chodzi o samą mechanike, gameplay, grafike etc). To jest celowe wciskanie ludziom gówna. Ludzie i tak to kupią, Ja pewnie też, ale mam świadomość, że nie będzie to nic nowego. Dodali pare bajeranckich momentów na trailerze z licznymi efektami bloom i ludzie się tym jarają, ot co.

btw. Pisząc FB3 miałem na myśli Frostbite 3
Zgłoś
Avatar
Tybaldus 2013-07-12, 18:36
@EudezetReprezent on raczej wie ze jest to Bf4 ale jest on na silniku FB3 (Frostbite 3).
Zgłoś
Avatar
wirher 2013-07-12, 18:36
EudezetReprezent napisał/a:

@up kolego to jest BF4 wiec jak chcesz kogos poprawiac to najlepiej zacznij od siebie


Mam ogromną ochotę zwyzywać Ciebie od debili, etc.
FB3 - Frostbite 3. SILNIK gry. I wcale jakość grafiki nie zależy od jakości symulacji, bez problemu konsole typu xbox czy ps3 dały by radę z taką fizyką i grafiką z gta 5.

Edit: a widzę, że już nawet ktoś mnie ubiegł zanim napisałem.
Zgłoś
Avatar
Mate_ 2013-07-12, 18:44 2
Aliczq napisał/a:

Wiem, mało sadystyczne



Zmuszanie ludzi do słuchania tej "muzyki" w tle i obserwowanie ich reakcji jest jak najbardziej sadystyczne.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-12, 18:47 1
gorszego symulatora nie widziałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie