18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chciałbym Wam pokazać fizykę w pewnej grze (soft body physic)- Rigs of Rods. Wiem, mało sadystyczne i w ogóle, ale z powodu tego, że ostatnio coś mało wypadków z rosji, możecie nacieszyć oko, ucho i zobaczyć co potrafi gra Enjoy! Tak wiem niektóre mało ciągle niezbyt realistyczne ale to wciąż tylko GRA. Gdyby ktoś z Was chciał zrobić własny crash test gierka jest darmowa do ściągnięcia z tej strony:
rigsofrods.com/content/
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-07-12, 19:00
Z tego co się wsłuchałem to w tle leci remix 3 kawałków techno, trance i house.

A i dupo-ściski z góry. Gówno jest tylko jedno, i jest nim hip hop.
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-07-12, 19:13 2
dekar napisał/a:

lepsze to niż gówniany metal



Ale jesteś totalnie oraniczony. Znasz tylko dwa gatunki muzyczne? Kolega wyżej napisał prawdę, a Ty wielce urażony się dojebałeś do metalu o którym nikt nie zdążył nic napisać....Boże! Poproś kogoś niech Ci maść na ból dupy zaaplikuje bo widzę, że piecze
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-07-12, 19:42
Niby wszystko fajnie, ale prawdziwa sztuka to napisać taki silnik fizyki który będzie płynnie działał w ramach całego silnika gry i symulował również inne oddziaływania i da się bez ścinania symulować na nim setki obiektów na raz, a minimum dziesiątki bez konieczności kupowania farmy GPU ;p
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2013-07-12, 19:49 1
Jest wersja z kierowcą i pasażerami? Chciałbym się dowiedzieć jak ruskim udaje się wychodzić z łady po solidnym dzwonie
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-07-12, 20:01
Ten mózgojeb w tle skojarzył mi się z pewną gierką: Tower of Doom

Utwór (w tej gierce) Waterflame - Space Pirates (techno)
jutube v=e5ce3CSjygs

A oryginał tego marnego muzycznego miksu, np. w gierce Age of War
Utwór: Glorious Morning by Waterflame
Zgłoś
Avatar
diabolo9 2013-07-12, 20:23
cholera, dograć tę fizykę do GTA + jakieś efekty potrącenia ludzi i byłoby miodzio ;o
Zgłoś
Avatar
wrc1 2013-07-12, 21:34
swietna nuta, ktos zna tytul?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-12, 23:39
Gdyby tak zrobili nowe Destruction Derby z takim modelem zniszczeń...
Zgłoś
Avatar
teken 2013-07-13, 11:10
A co mnie to obchodzi, że coś korzysta ze skryptów.
Silnik wprowadza wiele innowacji, zwłaszcza w dziedzinie dźwięku i animacji postaci.
Potrafi generować ładną i różnorodną grafikę (Battlefield, Need for Speed: The un, Dragon Age 3 - każda gra wygląda inaczej i korzysta z zalet tego samego silnika). Wiadomo, że Frostbite nie generuje takiego moedlu zniszczeń, bo nie jest pod to pisany i nie potrzebuje tego. Podałem go bo dla mnie to genialna podstawka z bzdetami, które wychodzą świetnie w grach. Animacje widać na poniższym filmie, zniszczenia terenu są świetne (i nie chodzi o to, czy są to skrypty czy nie, chodzi tu o fizykę tych zniszczeń, bo generuje on to świetnie), są zniszczenia w czasie rzeczywistym.

Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-07-13, 13:39 1
dekar napisał/a:

lepsze to niż gówniany metal





Bo kolega wyżej prosił.
Miejsce na warna:
Zgłoś
Avatar
patromierz 2013-07-13, 14:17
Zna ktoś nazwę utworu? Dla mnie zajebiste ;D
Zgłoś
Avatar
wrc1 2013-07-13, 21:35
w jutubach pisza: DjEuroJamz Glorious Morning Remix
dobry mozgotrzep
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-07-13, 22:40
Kurwa nie spodziewałem sie że tylu nagle znawców i programistów jest na sadolu
Zgłoś