18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bloodwar 2013-06-09, 17:00 2
W sumie - idee wolnościowe, demokratyczne i prawicowe są w naszym kraju obce, bo są obecne dopiero od 23 lat (z przerwami na rządy SLD a także partii pseudo-liberalnej obecnie) a kilka pokoleń Prwdziwych Polaków wyrosło w latach 45-89 czyli latach prosperity komuny i lewicy w naszym kraju i do tych szczytnych idei powinniśmy wracać a nie do obcego nam ideowo prawicyzmu!
Zgłoś
Avatar
Q................h 2013-06-09, 17:05
Już widzę głosy debili, którzy będą porównywać dzisiejszych narodowców do ruchu skinheads w latach 90
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-09, 17:11
piszesz o latach najwiekszego rozkradania majątku polskiego
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-09, 17:18 2
Quaroth napisał/a:

Już widzę głosy debili, którzy będą porównywać dzisiejszych narodowców do ruchu skinheads w latach 90



Tamci skini robili błąd chwaląc hitlera, który był lewakiem. Dzisiaj patrioci to mądrzy ludzie. Lewaki zazwyczaj podstawówki nie mają
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-09, 17:19
Wszystko fajnie, może i mądrze mói (większość to i tak głodne kawałki), ale jak patrzę na tych ludzi to pierwsze co mi się nasuwa to zjazd NSDAP czy coś w tym stylu.
Do tego gość widać się również Korwina nasłuchał i zerżnął część programu.
Ale w sumie lepsi tacy niż PO-PiS.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2013-06-09, 17:37
Wyniki następnych wyborów:
PiS - 35%
PO - 30%
SLD - 10 %
PSL - 6 %

reszta nie wejdzie do sejmu... tak to polska qrwa;/
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-06-09, 18:37
bloodwar napisał/a:

W sumie - idee wolnościowe, demokratyczne i prawicowe są w naszym kraju obce, bo są obecne dopiero od 23 lat (z przerwami na rządy SLD a także partii pseudo-liberalnej obecnie) a kilka pokoleń Prwdziwych Polaków wyrosło w latach 45-89 czyli latach prosperity komuny i lewicy w naszym kraju i do tych szczytnych idei powinniśmy wracać a nie do obcego nam ideowo prawicyzmu!



Przez przypadek dałem piwo. Spetralaj
Zgłoś