18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Wygląd rocznej Kang Mengru z Chin może szokować. Dziewczynka ma olbrzymi brzuch, który utrudnia jej poruszanie się. Lekarze byli zdumieni, kiedy odkryli, że dziecko nosi w sobie płód swojego bliźniaka – podaje za „The Sun” portal Wp.pl.

Lekarze początkowo nie wiedzieli, co dolega małej Kang Mengru.
Dzięki wykonaniu tomografii komputerowej ustalono, co jest przyczyną olbrzymiego brzucha dziewczynki. Jest to nierozwinięty płód najprawdopodobniej bliźniaka Kang.
Dziewczynka czeka na operację usunięcia płodu, która przywróci jej normalny wygląd.

źródło

edit, zdjęcia

Zgłoś
Avatar
Dziejo 2009-09-09, 17:41 1
Ej no ale przecież nie można zabijać nienarodzonych dzieci ! Kur.. jeszcze brakuje żeby ktoś z czymś takim wyskoczyli. U nas byłoby to możliwe...
Zgłoś
Avatar
ParaSiTe_89 2009-09-09, 17:59
a może tatuś był na tyle szybki?
Zgłoś
Avatar
Satan 2009-09-09, 19:57 1
haha, rozwaliła mnie reklama na tej stronie, tuż pod artykułem
"1 Tip for a flat belly" xD
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-09, 20:08 9


Zgłoś
Avatar
Xarteth 2009-09-10, 0:52 2
Haha ! Wygląda jak Boomer z Left 4 Dead
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-09-10, 12:52 2
a jednak slogan "Dzieci mają dzieci" jest nadal aktualny ^^
Zgłoś
Avatar
tsuuzoku 2009-09-10, 15:17
hypek napisał/a:

a jednak slogan "Dzieci mają dzieci" jest nadal aktualny ^^



niestety, w mojej mieścinie była ataka akcja, że czternastolatka zaszła w ciąże z facetem dwa razy starszym do siebie! ona - patologia, on - recydywa, gdy dowiedział się, że dzieciaka zmajstrował - zatruł się płynem do okien! i szlag go trafił...
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-09-10, 17:54
Cytat:

niestety, w mojej mieścinie była ataka akcja, że czternastolatka zaszła w ciąże z facetem dwa razy starszym do siebie! ona - patologia, on - recydywa, gdy dowiedział się, że dzieciaka zmajstrował - zatruł się płynem do okien! i szlag go trafił...


to przykre.
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-09-10, 18:03
o ja niezły pomysł na zabicie się xD Zamiast skoczyć sobie np z któregośtam piętra w centrum handlowym (http://www.sadistic.pl/otworz-buzke-vt22289.htm <- uwaga, to w humorze dla dorosłych), to zatruł się płynem do naczyń Trochę się namęczył zanim kopnął w kalendarz
Zgłoś
Avatar
tsuuzoku 2009-09-10, 19:04
hypek napisał/a:

płynem do naczyń



do okien
dla niego było bez różnicy czy jest to wóda, piwo, spirytus, czy nawet ten nieszczęsny płyn do okien, chlał co popadnie... byle by miało procenty.
Zgłoś