18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
viking19 2024-06-05, 5:43 2
i tu dotarłem własnie do momentu, gdy przeczytałem wszystkie komentarze(o dziwo w większości z rigczem), i filmiku jednak nie klikam.
dla spokojności serducha i głowy.

[ojciec dzieciom here ]
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-06-05, 5:58 4
Piwko za "Ommadawn" Oldfield'a!
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-06-05, 7:45
Pyszuki napisał/a:

Znam sytuacje, gdzie kobieta miala Trojke dzieci. Kapala trzyletnia coreczke, jej osimioletni synek bawil sie z dzieckiem w kolysce, niespelna rocznym. Zainteresowal sie ciemiaczkiem, niezrosnietym jeszcze kawalkiem czaszki na gorze glowy, kazde malenstwo tak ma.. wepchnal tam palec, przycisnal po prostu i spanikowal, z krzykiem wybiegl przed dom, wpadl pod samochod... matka pobiegla za nim.. kapane dziecko utonelo.. niemowlak z koyski zmarl. a synek zginal po autem.
Nigdy nie chcialbym zostac tym ojcem, ktory wtedy po pracy wrocil do rodziny. Zona na zawsze postradala zmysly, klepki sie poprzestawialy. Taki dramat moze splatac zycie.



Niezła historia,combo straszne
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-05, 8:35 1
Nome napisał/a:


Dziecko które nawet słabo pływa bez problemu jakoś by się dochlapało do brzegu basenu i przede wszystkim nie ryzykowało by wejściem na głęboką wodę bo by wiedziało, że nie da rady.


Ale pierdolenie. Dzieci w tym wieku po prostu nie są w stanie nawet przewidywać konsekwencji, nie potrafią oszacować że ich wzrost nie sięgnie dna na głębokim, itd.
Zgłoś
Avatar
Bindol 2024-06-05, 9:00 4
Aż się płakać chce. Sam mam dzieci i skręca mnie na widok takich sytuacji.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-06-05, 9:29 7
yellow87 napisał/a:

Ale pierdolenie. Dzieci w tym wieku po prostu nie są w stanie nawet przewidywać konsekwencji, nie potrafią oszacować że ich wzrost nie sięgnie dna na głębokim, itd.



Kilka dni temu byłem z moją małą córką w basenie w którym jest na tyle plytko może sobie normalnie chodzić i w pewnym momencie postanowiła sobie usiąść. Widziałem tylko jak siedzi na dnie z paniką w oczach, trwało to kilka sekund zanim ja podnioslem, może by wstała sama i nic by się nie stało, nie wiem i nie miałem ochoty sprawdzać. Co prawda jest mała bo ma raptem nie całe 2 lata ale pokazuje to, że nieraz dzieci pomimo tego że teoretycznie potrafią się uratować to często nie robią tego gdyż paraliżuje je strach.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-05, 10:51 2
pSTANLEY napisał/a:

Kilka dni temu byłem z moją małą córką w basenie w którym jest na tyle plytko może sobie normalnie chodzić i w pewnym momencie postanowiła sobie usiąść. Widziałem tylko jak siedzi na dnie z paniką w oczach, trwało to kilka sekund zanim ja podnioslem, może by wstała sama i nic by się nie stało, nie wiem i nie miałem ochoty sprawdzać. Co prawda jest mała bo ma raptem nie całe 2 lata ale pokazuje to, że nieraz dzieci pomimo tego że teoretycznie potrafią się uratować to często nie robią tego gdyż paraliżuje je strach.



To nie strach, po prostu w tym wieku tak jak napisałem wyżej człowiek nie potrafi jeszcze dobrze oceniać sytuacji, nie przewiduje prawidłowo konsekwencji. To dlatego np dziecko może złapać za gorący garnek na piecu, po prostu nie łączy ze sobą informacji że gorące -> oparzenie, pomimo tego że wie co to jest oparzenie., to nie jest w stanie poradzić sobie jeszcze odpowiednio z powiązaniem przyczyna-skutek. I to jest normalne, ta umiejętność rozwija się u dzieci gdzieś w wieku 3-4 lat.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-05, 11:12 1
yellow87 napisał/a:

Ale pierdolenie. Dzieci w tym wieku po prostu nie są w stanie nawet przewidywać konsekwencji, nie potrafią oszacować że ich wzrost nie sięgnie dna na głębokim, itd.



te dzieci wg źródła miały ok 4 i 6 lat, więc już nie były takie małe, co zresztą widać na filmie, ja w tym wieku taplałam się w Świdrze pod mostem i słuchałam wykładów, co mam robić, jak wpadnę w wir (nigdy mi się to nie zdarzyło przy okazji), poza tym ja nie pisałam, że dziecko ma przewidywać, tylko że ma mieć właściwe odruchy, każdy człowiek w zagrożeniu działa odruchowo, a odruchy wypracowujemy przez doświadczenie naszego ciała, danie dziecku dmuchanego kółka lub rękawków uczy niewłaściwych odruchów i o tym pisałam... ale co ja tam wiem, jestem tylko kobietą...
Zgłoś
Avatar
mateo997 2024-06-05, 12:09 3
Widzę, że w komentarzach zlot tatusiów którzy pomylili facebookowe forum od zmieniania pieluszek swoim córeczkom z sadisticiem

Tak wam szkoda tych dzieci, bo pluskacie się w brodziku z waszymi bobaskami, a do filmików z morderstwami i rozciętymi ryjami piejecie z zachwytu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-05, 12:13
DupaJasiu123 napisał/a:

Się nie smuć, się ciesz że możesz wiedzę czerpać z takiego filmu jak nie postępować.


Dasz radę to zdanie napisać jeszcze raz po polsku?

[ Dodano: 2024-06-05, 12:17 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Mieć basen i nie nauczyć gówniaków pływać...
Pochwalam


Mieć dziecko i pić przy nim nie ucząc go że to źle. Twoje dzieciństwo nie było różami usłane ale alkoholizmu tym nie wytłumaczysz banderowski trollu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-05, 12:50
Basen + dzieci bez nadzoru. Z tego równania nie mogło wyjść nic dobrego. Ciekawe czy któreś z rodziców się wyhuśtało
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-05, 13:52 2
baronturbina napisał/a:

Mieć dziecko i pić przy nim nie ucząc go że to źle. Twoje dzieciństwo nie było różami usłane ale alkoholizmu tym nie wytłumaczysz banderowski trollu.



Już zaczynasz?

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-05, 15:33
dżonyłojlker napisał/a:

Już zaczynasz?


A Ty kiedy ostatni raz kończyłeś? Ile w ciągu jesteś?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-05, 16:50 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Tak człowiek siedzi, ogląda to i tak się zastanawia - jak takie przygłupy dorobiły się chaty z basenem i skąd wiedzieli, jak chuja do pizdy wsadzić?
Tylko dzieci szkoda.



A pomyśl tak, bogaty gość wziął sobie ładną, ale tępą babę, a niestety dzieciaki odziedziczyły inteligencje po mamusi.
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-06-05, 19:08 1
Nome napisał/a:

Bo to jest pewien problem, którego większość ludzi nie rozumie, dzieciom nie wolno dawać dmuchanych zabawek do pływania, żadnych kółek i rękawków, dlatego, że dzieci się topią, nie mają właściwych odruchów w wodzie.
Dziecko które nawet słabo pływa bez problemu jakoś by się dochlapało do brzegu basenu i przede wszystkim nie ryzykowało by wejściem na głęboką wodę bo by wiedziało, że nie da rady.
Pamiętam historię dziesięcioletniego chłopca, który utopił się na basenie pełnym ludzi, bawił się tam z dmuchanym kółkiem, rodzice chcieli iść do domu, zabrali kółko, a dzieciak prosił, że posiedzi w basenie jeszcze pięć minut i w ciągu tych pięciu minut się utopił... tragedia straszna



Dokładnie tak. Materace do pływania i dmuchane zabawki nie są dla tych co nie potrafią pływać. A Założenie jest zgoła odmienne
Zgłoś