18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
OpenStreetMaps 2024-06-05, 19:57
Ja oglądałem do końca z nadzieją że może choć jedno się uratuje. Było tak bisko.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-05, 20:16 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Tak człowiek siedzi, ogląda to i tak się zastanawia - jak takie przygłupy dorobiły się chaty z basenem i skąd wiedzieli, jak chuja do pizdy wsadzić?
Tylko dzieci szkoda.



Naprawdę myślisz że wszyscy posiadacze chat z basenem doszli do nich dzięki swojej inteligencji? LOL
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-06-05, 20:47
420710247365 napisał/a:

Naprawdę myślisz że wszyscy posiadacze chat z basenem doszli do nich dzięki swojej inteligencji? LOL



dokładnie. może to chata dilera narkotyków albo lokalnego bossa mafii. Ojciec akurat łeb obcinał członkowi konkurencyjnego gangu i nie dopilnował swoich bombelków
Zgłoś
Avatar
Maksiooo12345 2024-06-05, 22:38
W mojej miejscowości matka zabiła dwoje dzieci a potem je spaliła w ognisku a taka normalna niby była wiec nic mnie już nie zdziwi,
Może na złość ojcu bo był w UK i zarabiał na nich HGW Odwala ludziom coraz częściej.
Zgłoś
Avatar
edgar_89 2024-06-05, 23:16
Kiedyś oglądałem dokument ze strażakiem lub policjantem który powiedział, że nie ma nic gorszego od śmierci dziecka na akcji, ale powiedział też również, że dzieci do 5go roku życia to mali samobójcy. Tak jak ktoś wyżej napisał, nie potrafią ocenić w żaden sposób zagrożenia, pomimo upominania rodzica i tak trzeba je zawsze pilnować. Coś o tym wiem sam jestem rodzicem.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-06-06, 1:25 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Tak człowiek siedzi, ogląda to i tak się zastanawia - jak takie przygłupy dorobiły się chaty z basenem i skąd wiedzieli, jak chuja do pizdy wsadzić?
Tylko dzieci szkoda.



Bo wcale z tych dzieci nie wyrosłyby takie same przygłupy.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-06, 3:17 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja oglądałem do końca z nadzieją że może choć jedno się uratuje. Było tak bisko.



w tym podanym źródle pisali, że ta młodsza przeżyła.... chyba, bo tłumaczył google
Zgłoś
Avatar
qubajah 2024-06-06, 8:44
Oglądam tu filmy od lat ale ten jest jednym z najsmutniejszych nauczek niedopracowanej odpowiedzialności. Świadomość że w sieci już będzie na zawsze dla rodziców - jeśli nie skoczyli z dachu będzie niegojącą się raną do śmierci
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-07, 9:39 6
I ciąg dalszy, z wnętrza domu:

Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-07, 12:16 4
SkoPio1 napisał/a:

I ciąg dalszy, z wnętrza domu:



Jebane debile, 8 dorosłych ludzi w domu i nikt nie potrafił zostać z dziećmi? Chuj im w oko wszystkim.
Zgłoś